Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lotnisko w Edynburgu wita cztery nowe trasy Jet2 do Grecji na lato 2022 r.

Lotnisko w Edynburgu wita cztery nowe trasy Jet2 do Grecji na lato 2022 r.

Jet2 i Jet2 Holidays ogłosiły, że rozszerzają swoje linie z Lotnisko w Edynburgu Do Grecji na żądanie wakacje wchodzić.

Jak Koronawirus choroba Ograniczenia i zasady podróżowania ułatwiają podróżowanie po Wielkiej Brytanii i Europie, a wyjazdy za granicę są tańsze bez wymaganych testów lub potrzeby izolacji, jeśli zostałeś w pełni zaszczepiony.

Linie lotnicze Wakacyjna linia lotnicza rozszerzyła swoje loty do Grecji z dziesięciu baz brytyjskich do 15 bramek w Grecji (Ateny, Korfu, Chania, Heraklion, Kefalonia, Saloniki, Kos, Kalamata, Lesbos, Mykonos, Preweza, Rodos, Skiathos, Santorini i Zante).

Czytaj więcejZasady podróży Covid: Wyspy Kanaryjskie anulują ograniczenia przed świętami wielkanocnymi

Oznacza to, że w Grecji będzie w sprzedaży o ponad pół miliona miejsc więcej niż w lecie 2019 r. – wzrost pojemności o 86 proc.

Wśród tych dodatkowych wycieczek dodał również cztery nowe utwory z Lotnisko w Edynburgu na lato 2022.

Te nowe metody są;

 • Edynburg do Skiatos
 • Edynburg do Santoryn
 • Edynburg do Preweza
 • Edynburg do Półwysep Chalcydycki

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nagłówki z Edynburga, Fife i Lothians przesyłane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej dwa razy dziennie, subskrybując nasz bezpłatny biuletyn.

Od Z ostatniej chwili do najnowszego Korona wirus Kryzys w Szkocji, otoczyliśmy cię.

Poranny biuletyn przychodzi codziennie przed 9 rano, a wieczorny biuletyn, ręcznie wyselekcjonowany przez zespół, jest wysyłany o 18:30 i zawiera podsumowanie najważniejszych wiadomości dnia.

Aby się zarejestrować, po prostu wpisz swój adres e-mail w tym linku tutaj Wybierz codzienne wiadomości.

Przemawiając na wspólnym wydarzeniu z lotniskiem w Atenach, Steve Hebe, dyrektor generalny Jet2.com i Jet2holidays, powiedział: „To lato jest dla nas w Grecji decydującym momentem, ponieważ gwałtownie się rozwijamy i umacniamy naszą markę jako wiodąca linia lotnicza i operator turystyczny w Wielkiej Brytanii do Grecji.

„Po powrocie do normy podróży międzynarodowych nie możemy się doczekać naszego największego i najbardziej ruchliwego lata w Grecji, w tym uruchomienia lotów i wycieczek do Aten. Cieszę się, że mogę być tutaj w Atenach, aby budować na wspaniałych relacjach, które mamy na miejscu z naszymi partnerami.”

Dodał: „Będziemy sprowadzać więcej klientów do Grecji na pełne wakacje, którym mogą zaufać niż kiedykolwiek wcześniej, a ważną częścią naszego ciągłego sukcesu w tym pięknym kraju jest wspaniałe partnerstwo, jakie mamy z lotniskami, właścicielami hoteli i rządem.

„Oprócz sprowadzenia większej liczby wczasowiczów do Grecji i stworzenia większej liczby możliwości biznesowych dzięki naszemu powiększającemu się zespołowi nagradzanych asystentów klienta, oczywiście przeniesiemy również więcej osób z Grecji do Wielkiej Brytanii. Nie możemy się doczekać wspaniałego lata i poza granicami Grecji w sercu naszej ciągłej strategii na rzecz wzrostu i sukcesu.

Wymagania wstępne dla Grecji

Od 30 marca oto wymagania dotyczące wjazdu do Grecji.

Pasażerowie nie muszą już wypełniać formularza lokalizatora pasażerów.

Aby wjechać do Grecji, osoby pochodzące z Wielkiej Brytanii mogą pokazać:

 • Ważna karta szczepień. Od zakończenia szczepienia podstawowego COVID-19 musi upłynąć co najmniej 14 dni i nie więcej niż 9 miesięcy. Jeśli minęło więcej niż dziewięć miesięcy, musisz otrzymać dawkę przypominającą, aby zostać uznanym za w pełni odpornego.
 • Zaświadczenie o wyzdrowieniu z covid. być widzianym Pokaż swój stan COVID-19 po więcej szczegółów.
 • Dowód na negatywny wynik testu PCR, przeprowadzonego w ciągu 72 godzin przed przybyciem do Grecji.
 • Dowód negatywnego szybkiego testu antygenowego z akredytowanego laboratorium, wykonanego w ciągu 24 godzin przed przybyciem do Grecji.

Jeśli nie jesteś w pełni zaszczepiony, możesz odwiedzić, pokazując:

 • Zaświadczenie o wyzdrowieniu z covid. być widzianym Pokaż swój stan COVID-19 po więcej szczegółów.
 • Dowód negatywnego wyniku testu PCR, przeprowadzonego w ciągu 72 godzin przed przybyciem do Grecji;
 • Dowód negatywnego szybkiego testu antygenowego z akredytowanego laboratorium, wykonanego w ciągu 24 godzin przed przybyciem do Grecji.

READ  Badanie, wiadomości zdrowotne, ET HealthWorld