Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Livestream Poland: Krakow Kings @ Silesia Uprisings, 18 kwietnia, 14:00 CET (14:00, 08:00 i ET)

Grafika: Igor Lazarevic

Plik Polska Liga Piłkarska Niedziela, 18 kwietnia, kontynuuje swój weekend otwarcia meczem między wizytami Crago Kings I to Buntownicy ze Śląska.

Plik Buntownicy ze Śląska Opuszczając rozgrywki w zeszłym sezonie, chcą to zmienić w tym roku. Plik Powstańcy Nowy trener będzie miał w drużynie nowe twarze John Licella Przejmuje program. Licella Sprowadził byłego głównego trenera Marsylia Blue Stars, Pavong Southanthong Jako jego koordynator obrony. Trener சவுதாந்தவோங் Nie tracąc dużo czasu na sprowadzenie francuskiego sportowca Heidrin Linda. Linda Ma doświadczenie zarówno w grze odbierającej, jak i defensywnej Francja I Finlandia.

Krakow Kings @ Silesia Rebellions, 18 kwietnia, 14:00 czasu środkowoeuropejskiego (14:00, 08:00 i ET)

Plik Buntownicy, Od południa Polska, Przywrócili znajomą twarz w odbiorze i defensywie Devian Young, Dynamiczny zawodnik powracający do trzeciego sezonu. Rzucanie Młody Będzie nowym rozgrywającym John Mullin Z Wesley College (NCAA D3), gdzie w starszym sezonie rzucił 14 przyłożeń.

Mulin Zagrał w grze Bialistock Lawlanders Przed kontuzją kończącą sezon w 2020 roku.

Mulin Wśród przygotowań jego drużyny do startu sezonu są:

“Lepiej z góry! Nie mogę się doczekać, aby w końcu ponownie zagrać z inną drużyną. Jesteśmy w pełni przygotowani, aby zdominować każdy aspekt. W tym sezonie mamy dużo i nie możemy się doczekać, kiedy to wszystko się połączy. ”

Plik Crago Kings Wracając po całkowitym zniknięciu piłki nożnej w 2020 roku, prowadzi go nowy główny trener Jigmond Lodziński. Łodziński Starszy trener Malik Jackson dołączył do jego sztabu jako koordynator defensywy.

Łodziński Na szczycie tego Kings Przygotowanie do sezonu.

„Cieszę się, że znów mogę służyć moim graczom.

Senior Polskie Rozgrywający Philip Mosquito Powrócił Kings. Komar Znany jako jeden z najlepszych polskich absolwentów ostatnich siedmiu lat, jest także jednym z rozgrywających reprezentacji Polski.

READ  Polska gospodarka odzwierciedla zmagania Europy. Inwestorzy powinni być ostrożni.

Były MVP ligi nie może się doczekać powrotu w 2021 roku i, jak powiedział, ma duże oczekiwania Pół godziny:

„Nie mogę się doczekać walki o złoto. Wyjście Panter z Ligi Europy stworzyło ogromną próżnię w lidze.

Nowe twarze Kings Lista zawiera brytyjski Odbiorca Spójrz na Jacka Wcześniej grał Warszawa Za to Spotyka się. Kolejną wymianą jest duży liniowy Sebastian Paul Kto jest niezawodnym lewym opiekunem Polska Od czterech sezonów w niższych ligach. W obronie Kings wprowadza linię ciała Alonso Brock Z Kentucky State University (NCAA D2) Australia Gdzie w 2018 i 2019 r. Borsuk Grał Basite Ravens I South Brisbane Wild Gates.

Postaraj się zagrać lepiej, ponieważ te dwie drużyny są podekscytowane rozpoczęciem swoich sezonów.

Sprawdź grę na żywo tutaj. Krakow Kings @ Silesia Rebellions, 18 kwietnia, 14:00 czasu środkowoeuropejskiego (14:00, 08:00 i ET)

Lista powstańców śląskich (kliknij, aby powiększyć)