Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Listy przebojów w Wielkiej Brytanii: Nintendo Switch Sports wciąż góruje nad konkurentami Nintendo

Zdjęcie: Nintendo na żywo

Pojawiły się najnowsze dane z brytyjskich wykresów, przynosząc ze sobą nowy numer jeden i znajomą listę tytułów Switch w pierwszej dziesiątce.

Nintendo Switch Sport Pozostaje najlepszym tytułem Switcha, który w zeszłym tygodniu spadł o jedną pozycję na trzecią – wykazuje dużą dynamikę w sprzedaży detalicznej. Zakazany horyzont na zachód Nadal dobrze radzi sobie na PS5, z pomocą zapasów sprzętu i pakietów, ale nowym numerem jeden w tym tygodniu jest Elitarny Snajper 5; Zdecydowana większość sprzedaży trafiła na PS4/PS5, a jej obecność w Game Pass może przyczynić się do spadku sprzedaży Xbox.

W przeciwnym razie pierwsza dziesiątka jest bardzo dobrze znana z perspektywy zmiany, z Mario Kart 8 DeluxeA Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty A Legendy Pokemonów: Arceus wciąż w pobliżu. Maine Craft (Wersja na Switcha) również działa dobrze, a należy zauważyć, że połączenie niskiej ceny, promocji i późnego sezonu wiekowego oznacza, że 49% Z FIFA 22 Sprzedaż była wersją Switcha.

Uwaga końcowa – Dom Umarłych: Nowa Edycja Lista zadebiutowała od premiery fizycznej wersji Switcha, zajmując 14. miejsce.

zeszły tydzień w tym tygodniu Gra

1 Elitarny Snajper 5

1

2

Horyzont: Zakazany Zachód

2

3

Nintendo Switch Sport

3

4 LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalker

10

5

Gran Turismo 7

8

6 FIFA 22

4

7 Mario Kart 8 Deluxe

5

8 Legendy Pokemonów: Arceus

6

9 Maine Craft

9

10 Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty
[Compiled by GfK]

Czy w tym tygodniu natknąłeś się na którąś z gier z pierwszej dziesiątki? Daj nam znać w komentarzu!

Należy pamiętać, że niektóre z zewnętrznych linków na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Proszę przeczytaj Ujawnienie FTC po więcej informacji.