Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Duża” aktualizacja iOS jest dostępna wraz z iPhonem Always On Display — raport

Ekran blokady został również ustawiony na „duże ulepszenia” wraz z wprowadzeniem iOS 16 i iPhone’a, w tym tapety z funkcjami „widżetowymi”.

Gorman powiedział, że po raz pierwszy prawdopodobnie będzie zawierał obsługę zawsze aktywnego ekranu blokady, co było pierwotnie planowane dla iPhone’a 13 wprowadzonego na rynek w zeszłym roku.

Szybkość klatek na ekranie blokady jest znacznie obniżona, aby oszczędzać baterię, co pozwala na stałe wyświetlanie informacji, takich jak godzina i data.

Samsung wprowadził zawsze włączony wyświetlacz w Galaxy S7 w 2016 roku, więc będzie to dobra wiadomość dla fanów Apple, mimo że jest to stara technologia.

Według Gurmana funkcja ta będzie dostępna wyłącznie w droższych modelach iPhone 14 Pro i Pro Max.

Poprzednie doniesienia sugerują, że nowe iPhone’y, które mają wejść na rynek we wrześniu, będą miały nowy chip A16, podczas gdy modele nieprofesjonalne zachowają zeszłoroczny chip A15, który zasila modele iPhone’a 13.

Gurman napisał, że aplikacja do przesyłania wiadomości zyska więcej „funkcji podobnych do sieci społecznościowych, zwłaszcza w odniesieniu do wiadomości głosowych”, podczas gdy aplikacja Zdrowie raczej nie rozszerzy się na iPady lub komputery Mac, ale będzie miała wiele nowych funkcji.

Będą one działać z Apple Watch, z systemem watchOS również ustawionym na znaczące ulepszenia w codziennym użytkowaniu i nawigacji, a także nowe tarcze zegarka i tryb niskiego zużycia energii.

Jedną z rzeczy, która prawdopodobnie nie zostanie ogłoszona na WWDC, jest zestaw słuchawkowy do rzeczywistości mieszanej firmy Apple, o którym mówi się od jakiegoś czasu.

Chociaż Gorman wcześniej ujawnił, że rozwój jest na zaawansowanym etapie, Z zarządem firmy pokazali zestaw słuchawkowy podczas ostatniego spotkaniaNie oznacza to, że ogłoszenie było bliskie.

Prace nad systemem operacyjnym urządzenia nasiliły się w ciągu ostatnich kilku miesięcy, a gigant technologiczny z Cupertino pracuje również nad wersjami AR podstawowych aplikacji na iPhone’a.

READ  Wycieki iPhone'a 14: modele iPhone'a 14 są wyposażone w szybszą, energooszczędną pamięć RAM o pojemności 6 GB, wycieki ujawniają zmodernizowany sprzęt