Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Linda Evangelista powraca do modelingu po raz pierwszy odkąd operacja plastyczna pozostawiła ją „trwale oszpeconą”

Linda Evangelista powraca do modelingu po raz pierwszy odkąd operacja plastyczna pozostawiła ją „trwale oszpeconą”

Modelka Linda Evangelista świętuje swój powrót do modelingu po wcześniejszym otwarciu na temat chirurgii plastycznej. Twierdziła, że ​​pozostawiło to ją „trwale oszpeconą”.

W sobotę 57-letnia Evangelista udostępniła na Instagramie swoje zdjęcie z ostatniej kampanii Fendi, na której można ją zobaczyć w kilku różowych satynowych kapeluszach i pozuje z torebkami Fendi. W podpisie modelka ujawniła, że ​​luksusowy dom mody będzie gospodarzem „specjalnego pokazu mody” w Nowym Jorku z okazji 25. rocznicy bagietki Fendi.

9 września 2022 r. Umieść tweeta Będzie gospodarzem specjalnego pokazu mody w Nowym Jorku z okazji 25-lecia #FendiBaguetteZaprojektowany przez Umieść tweetaI dwa lata od tego czasu Umieść tweeta Dołącz do domu jako dyrektor artystyczny ds. mody i odzieży damskiej. #fendiEvangelista napisała w podpisie, po czym dodała, że ​​jest „niezwykle wdzięczna” osobom zaangażowanym w kampanię.

Pojawienie się Evangelisty w kampanii Fendi nastąpiło po tym, jak we wrześniu 2021 r. stwierdziła we wpisie na Instagramie, że została „trwale oszpecona” przez słynny proces zamrażania tłuszczu.

W długim poście kanadyjska modelka powiedziała, że ​​doświadczyła szeregu rzadkich skutków ubocznych po poddaniu się CoolSculpting, markowej procedurze zamrażania tłuszczu, i że dwie operacje były „nieudane”.

„Dla moich zwolenników, którzy zastanawiali się, dlaczego nie pracowałem, gdy praca moich kolegów kwitła, to dlatego, że zostałem brutalnie oszpecony przez procedurę CoolSculpting firmy Zeltiq, która zrobiła coś przeciwnego do tego, co obiecałem”, powiedział Evangelista, dodając, że rzekomo procedura „ wzrosła, a nie zmniejszyła się, komórki tłuszczowe pozostawiły mnie trwale oszpeconą nawet po dwóch bolesnych i nieudanych operacjach korekcyjnych.”

Według CoolSculpting stronie internetowejRzadkie skutki uboczne „mogą wystąpić” w wyniku zabiegu i „mogą spowodować widoczne powiększenie leczonego obszaru, które może rozwinąć się od 2 do 5 miesięcy po zabiegu i wymagać korekcji chirurgicznej”.

READ  Jake Gyllenhaal przyznaje, że jest wielkim brytyjskim fanem Bake Off i „zafascynowany” Prue Leith

Według Evangelisty, poza fizycznymi skutkami ubocznymi, doświadczenie to „zrujnowało” jej środki do życia, posyłając ją „w cykl głębokiej depresji, głębokiego smutku i najgłębszych głębin wstrętu do samego siebie”. „Przez cały proces stałem się samotnikiem” – napisała w swoim poście na Instagramie.

W tym czasie modelka ujawniła również, że złożyła pozew przeciwko macierzystej firmie CoolSculpting, Zeltiq Aesthetics Inc, o 50 milionów dolarów odszkodowania.

Jednak podczas rozmowy z Ludzie O efektach zabiegu kosmetycznego w lutym tego roku Evangelista powiedziała, że ​​planuje nadal otwarcie mówić o tym doświadczeniu w nadziei na pozbycie się „wstydu”, który odczuwała.

„Mam nadzieję, że uda mi się pozbyć części wstydu i pomóc innym, którzy są w takiej samej sytuacji jak ja. To jest mój cel”, powiedziała, dodając: „Nie będę się już więcej ukrywać”.

Od czasu ogłoszenia nowej kampanii, która wydaje się być pierwszą wyprawą Evangelisty do świata modelingu od czasu zabiegu plastycznego, fani chwalili modelkę, a wielu podzielało radość z jej powrotu.

„Więc bardzo się cieszę, że to widzę. Gratulacje Umieść tweetaJeden fan napisał, a drugi powiedział: „Królowa wróciła!”

„Zawsze będziesz najlepszy! Witaj z powrotem!” Ktoś inny skomentował pod zdjęciem.