Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

LGE wyznacza rezydenta LP na kierownika ds. rozwoju biznesu |  Praca

LGE wyznacza rezydenta LP na kierownika ds. rozwoju biznesu | Praca

Firma LGE Design Build wyznaczyła Isabellę Castillo na stanowisko dyrektora ds. rozwoju biznesu.

Castillo ma duże doświadczenie we wchodzeniu na rynek i strategicznym wzroście, a także prowadzi kampanie, koncentrując się na kluczowych celach niszowych.

„Ilość wiedzy, która przepływa przez te korytarze, jest ogromna, a sama możliwość zerkania na ścianę i zadania wszelkiego rodzaju pytań była bardzo pomocna” – powiedział Castillo. “To dla mnie bezcenne i bardzo ekscytujące móc pić z węża strażackiego, jednocześnie ucząc się tak wiele. Jestem tak podekscytowany.”

Castillo ukończył Arizona State University z tytułem Bachelor of Science w Business Administration i International Marketing oraz tytułem magistra na University of Phoenix.

W swojej nowej roli Castillo wykorzysta swoją wiedzę, aby pobudzić postęp gospodarczy w całej dolinie. Będziesz reprezentować projekty i inicjatywy LGE na radach nadzorczych, komisjach i wydarzeniach networkingowych.

Izabela będzie wspierać rozwój biznesu LGE. Carrie Masters, dyrektor ds. operacyjnych w LGE, powiedziała, że ​​jej doświadczenie przywódcze i dążenie do sukcesu wzbudza zaufanie zarówno klientów, jak i członków zespołu, i będzie bardzo pomocne w tej dziedzinie.

Castillo wkracza w nową rolę z różnymi wcześniejszymi doświadczeniami, które, jak powiedziała, pozwolą jej stawić czoła wszelkim wyzwaniom i projektom w LGE.

Castillo powiedział, że może poruszyć igłą w każdym aspekcie działalności, nad którą pracują.

„Tutaj zdałem sobie sprawę, że ja też mógłbym się przydać w tej roli, dlatego myślę, że dobrze bym sobie poradził w tej roli, bo jestem w stanie zastosować po trochu wszystko, co zrobiłem i włożyć to wszystko do jednego wiadra, i Mam tę wielką skrzynkę z narzędziami i jestem w stanie codziennie się do niej zaglądać” – powiedział Castillo.

Castillo urodził się w Polsce i przeniósł się do Stanów Zjednoczonych w 1990 roku. Podczas szukania schronienia we Włoszech, rodzina Castillo związała się z Northmester Presbyterian Church w Phoenix i zapewniła sobie sponsoring, aby przenieść się do Arizony z 500 $ na swoje nazwisko bez znajomości angielskiego.

READ  Upadek Carilliona: Likwidator spodziewa się, że złoży wniosek o 250 mln funtów przeciwko KPMG | Karylion

„Nie miałbym tego w żaden inny sposób, ponieważ to sprawiło, że to odkryłem. O to zawsze chodziło, kiedy się tu przeprowadziliśmy, a nie znałem wielu ludzi, nie wiedziałem język, nie znałem kultury, a teraz mam osiem lat, mam trzydzieści lat i stworzyliśmy sobie życie. „Jestem żonaty i mam dwie małe dziewczynki i jestem bardzo szczęśliwy – powiedział Castillo.

Po przeprowadzce do Phoenix, gdy miała siedem lat, Castillo przeniosła się do West Valley, gdy miała 10 lat, a teraz mieszka z rodziną w Litchfield Park.

“Doceniam społeczność, spokój i świadomość, że możesz zapukać do drzwi sąsiada i wypić filiżankę cukru. Myślę, że nadal jest świetnie i prawie poza miastem, jest miło i cicho” – powiedziała.

Gdy nie ma jej w pracy, Castillo lubi podróżować z rodziną. Dziedzictwo Castillo pozostaje również przedmiotem zainteresowania, ponieważ często odwiedza Polskę i nauczyła swoje dwie córki mówić i rozumieć jej język.

“Mamy tam rodzinę, którą chcielibyśmy odwiedzić, a nadal jesteśmy pod dużym wpływem polskiej kultury i zanurzeni w niej. Polskie jedzenie nigdy nie przestaje latać ze stołu. Jeździmy do odwiedzenia tak często, jak to możliwe. Jest to bardzo ważne dla nas byśmy szli dalej. Moje dziewczyny mówią i rozumieją po polsku, a nawet mój mąż podchwycił kilka słów tu i tam.”

Castillo, po objęciu nowej roli Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu, powiedziała, że ​​jest bardzo podekscytowana możliwością śledzenia i odgrywania kluczowej roli w projektach od początku do końca.

„Nie mogłem być bardziej podekscytowany dołączeniem do zespołu LGE Design Build” – powiedział Castillo. „Proces, dbałość o szczegóły i nasza zdolność do realizacji wizji klienta są absolutnie magiczne i cieszę się, że mogę być tego częścią”.