Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

LG odświeża swoje drogie wyświetlacze Pro OLED na 2022 rok i dodaje opcję 27-calową

W 2021 r. LG Do swojej kolekcji dodał profesjonalny wyświetlacz oparty na OLEDA teraz firma ujawniła wyświetlacze UltraFine OLED Pro do planowanej kontynuacji do 2022 roku. Podczas gdy jej pierwszy projekt był dostępny tylko jako 31,5-calowy wyświetlacz 4K o wartości 3999 USD, przyszłoroczne wydanie będzie zawierało wariant 27-calowy.

Zdjęcie: LG

Oczywiście modele 32BP95E i 27BP95E nadal oferują precyzyjne sterowanie oświetleniem, jakiego można oczekiwać od panelu OLED; Jednak te ekrany nie są przeznaczone do gier, a nawet oglądania telewizji i filmów. Obietnica technologii LG DisplayHDR 400 True Black gwarantuje, że podczas edycji zdjęć lub filmów wszystko wygląda tak, jak powinno. Będą również dostarczane z odłączanymi, samokalibrującymi się czujnikami, osłonami monitorującymi i wykorzystują oprogramowanie LG Calibration Studio do dostosowywania ustawień do warunków otoczenia. Inne specyfikacje sprzętowe, takie jak wybór portów, wydają się być podobne do wersji 2021.

Zdjęcie: LG

Monitory twierdzą, że mogą wyświetlać kolory z dokładnością obejmującą 99 procent gamy kolorów DCI-P3 i AdobeRGB, a także ze współczynnikiem kontrastu 1 000 000:1, więc trudno byłoby znaleźć dokładną reprodukcję na jakimkolwiek wyświetlaczu konsumenckim. LG nie zauważyło częstotliwości odświeżania w swoim materiale prasowym, więc spodziewalibyśmy się, że nadal będzie ona ustawiona na 60 Hz. Możesz kupić taki drogi monitor i używać go do gier, ale tak naprawdę nie jest przeznaczony do użytku w oświetlonych dziennych środowiskach ani w szybkich ruchach.

Nie osiągnie też szczytowej jasności wyświetlaczy LCD, takich jak UltraFine firmy LG lub wyświetlacz Apple Pro Display XDR za 4999 USD (plus opcjonalna podstawka 999 USD) Sprawdziliśmy to w 2020 rokuNawet przy lokalnym ściemnianiu po prostu nie mogą wyświetlać absolutnej czerni, jak obudowa OLED. Jak powiedział Nilay o wyświetlaczu Apple: „Chociaż może współpracować z najlepszymi lokalnymi pełnowymiarowymi wyświetlaczami LCD, jakie kiedykolwiek widziałem, nadal jest to lokalny przyciemniany wyświetlacz LCD: czasami kwitnie, czasami wszystkie obszary przyciemniania są podświetlone, a czerń wygląda jak szara na całym ekranie. Spodziewaj się, że na tych ekranach będzie inaczej.

Nie ma słowa o cenach, ale powinni rozpocząć wysyłkę w przyszłym miesiącu na „głównych rynkach”. Mamy jednak nadzieję, że mniejszy ekran będzie nieco tańszy niż w zeszłym roku, który w końcu we wrześniu rozpoczął wysyłkę w USA – jeśli nie możesz się doczekać zaktualizowanych wersji, ta jest dostępna od Amazonkai LG, lub B&H.

READ  Withings podwaja styl dzięki ScanWatch Horizon — TechCrunch