Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

L3HARRIS rozszerza swoją obecność w Europie o zakład produkcyjny czujników w Polsce

L3HARRIS rozszerza swoją obecność w Europie o zakład produkcyjny czujników w Polsce

KATOWICE, Polska – L3Harris Technologies (NYSE:LHX) rozszerza swoją obecność w Europie poprzez utworzenie w Polsce zaawansowanego zakładu inżynieryjnego i produkcyjnego w zakresie technologii elektrooptycznych/podczerwieni (EO/IR). Oczekuje się, że strona zacznie działać na początku 2024 roku.

Nowy obiekt o powierzchni 2800 metrów kwadratowych będzie służył Polsce, szerszemu kontynentowi europejskiemu i szerszemu gronu międzynarodowych klientów dzięki zaawansowanym systemom czujników EO/IR firmy L3Harris.

„Zwiększenie naszej obecności w Polsce zapewnia naszym europejskim klientom dedykowane zespoły wyposażone tak, aby sprostać ich unikalnym potrzebom misyjnym” – powiedział Dave Johnson, wiceprezes międzynarodowy L3Harris. „Nasz zaawansowany zakład produkcyjny EO/IR i rosnąca obecność handlowa w sercu Europy umożliwią naszym klientom utrzymanie gotowości operacyjnej, w miarę dalszego wzmacniania naszych lokalnych partnerstw”.

Obiekt zwiększy wielofunkcyjną wydajność w obszarach badań i rozwoju, inżynierii i montażu, a także zatrudni w pełni przeszkolonych lokalnych techników, którzy będą świadczyć zaawansowane usługi naprawcze i wsparcie produktu.

Inwestycja opiera się na długiej historii L3Harris w dostarczaniu sprawdzonych technologii klientom w Polsce i ma na celu zatrudnienie ponad 30 pełnoetatowych, wysoko wykwalifikowanych pracowników w działach produkcyjnych, inżynieryjnych, finansowych i operacyjnych.

Europejska obecność firmy obejmuje biura w Warszawie i znaczną część zakładów produkcyjnych w całej Europie. W czerwcu 2023 r. firma L3Harris otworzyła centrum produkcji i wsparcia produktów o powierzchni 5500 metrów kwadratowych w Bolonii we Włoszech.

L3Harris od kilkudziesięciu lat wspiera Siły Zbrojne RP i w nadchodzących latach planuje poszerzać swoją obecność. Z punktu widzenia łączności taktycznej firma od połowy lat 90-tych dostarcza radiostacje Falcon dla Polskich Sił Specjalnych, Wojsk Lądowych i Gwardii Narodowej. L3Harris dostarczył do Polski ponad 7 000 systemów radiowych i nadal zatrudnia pracowników na terenie kraju oraz współpracuje z partnerami branżowymi, w tym z PGZ.

Informacje o technologiach L3Harris

L3Harris Technologies jest zaufanym liderem w światowym przemyśle lotniczym i obronnym. Zawsze mając na uwadze potrzeby klientów o znaczeniu krytycznym, ponad 50 000 naszych pracowników dostarcza kompleksowe rozwiązania technologiczne, które łączą domeny kosmiczne, powietrzne, lądowe, morskie i cybernetyczne.

READ  Donald Tusk twierdzi, że brexit oznacza, że ​​w ciągu pięciu lat Polacy będą bogatsi od Brytyjczyków

Wypowiedzi prognozujące

Niniejsza informacja prasowa zawiera stwierdzenia dotyczące przyszłości, które odzwierciedlają bieżące oczekiwania, założenia i szacunki kierownictwa dotyczące przyszłych wyników i warunków ekonomicznych. Takie oświadczenia są składane w oparciu o postanowienia „bezpiecznej przystani” zawarte w art. 27A Ustawy o papierach wartościowych z 1933 r. i art. 21E Ustawy o giełdzie papierów wartościowych z 1934 r. Spółka ostrzega inwestorów, że wszelkie stwierdzenia dotyczące przyszłości obarczone są ryzykiem i niepewnością, które mogą spowodować rzeczywiste wyniki i przyszłe trendy będą znacząco różnić się od kwestii wyrażonych lub sugerowanych w takich stwierdzeniach dotyczących przyszłości. Stwierdzenia dotyczące terminów funkcjonowania obiektu i świadczonych przez niego usług, a także planów na przyszłość mają charakter wybiegający w przyszłość i obarczone są ryzykiem i niepewnością. L3Harris zrzeka się wszelkich zamiarów lub zobowiązań do aktualizacji lub zmiany jakichkolwiek stwierdzeń dotyczących przyszłości, czy to w wyniku nowych informacji, przyszłych wydarzeń czy z innych powodów.

Komunikacja medialna

Marcela Thompson

Zintegrowane systemy misji

Pytanie: 214-430-8872

Marcella [email protected]

Sara Panda

Duża firma

Odp.: 321-306-8927

[email protected]

c) 2023 ENP Newswire, źródło: ENP Newswire