Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kwalifikacje światowe 2022: Włochy i Niemcy kontynuują wyraźne rundy (filmy)

Kadry nie były zaskoczone w niedzielę, drugi dzień eliminacji do mistrzostw świata 2022.

LZmusił Szwecję, Włochy i Niemcy do podpisania kontraktu na drugie z rzędu zwycięstwo, zdobywając tym samym odpowiednią grupę. Szwedzi, którzy wcześnie zwyciężali z Gruzją, zajęli Kosowo (0-3) w Prisztinie dzięki osiągnięciom Augustinsona (12.), Isaaca (35.) i Sebastiana Larsona (70., SP). Szwecja zwycięża w grupie B, dwa punkty przed Hiszpanią, wygrała po południu w Gruzji (1-2).

W grupie C Włochy pokonały Bułgarię trzema punktami (0-2). Andrea Pelotti otworzył wynik z karą na 43. miejscu. Napastnik Torino nie wykorzystał wtedy wyraźnej szansy, ale Manuel Locatelly dokonał przerwy w meczu subtelnym uderzeniem (83.). Dywizjon Azura, który w niedzielę zmierzy się z Litwą, ma walczyć o pierwsze miejsce między Szwajcarią. Gra rozpoczęła się późno z powodu zboczonego gola.

Serge Gnabry (17. miejsce) z Bayernu Monachium podziękował Niemcom za gola i w Bukareszcie wyrównał Rumunię po swoim drugim zwycięstwie. Mimo dominacji zespół Joachima Lowa nie był w stanie dodać do drugiego strzelca. JJ z 6 punktami remisuje z Armenią.

W grupie I Polska ponownie pokonała w Warszawie swojego strzelca Roberta Lewandowskiego i podwójną nauczycielkę Andorę (3: 0). Tymczasem Węgry przybrały rozmiary San Marino. Anglia prowadzi o 6 punktów, wyprzedzając Polskę i Węgry o (4).

READ  Polska Extraclassa i duńska Superlica są zgrupowane w Planie Praw Dziewięciu Ligi