Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kup 50-calowy telewizor LED 4K TCL za najniższą w historii cenę 220 dolarów z okazji Dnia Pamięci w sklepie Amazon

W obliczu rosnących obecnie kosztów, zawsze jest to świetna wiadomość, gdy poszukiwany przedmiot jest w promocji. Jeśli szukasz niedrogiego telewizora o wysokiej jakości, 50-calowy telewizor LED 4K TCL powinien spełnić Twoje wymagania. Jest teraz w sprzedaży z okazji Dnia Pamięci – i jest w promocji Najniższa cena w historii wynosząca 220 USDw porównaniu do regularnej ceny wynoszącej 350 dolarów. To oszczędność na poziomie 37%.

Zdjęcie sprzedaży z okazji Dnia Pamięci
Najlepsze programy telewizyjne z okazji Dnia Pamięci

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami telewizyjnymi z okazji Dnia Pamięci, aby zyskać najlepszą cenę na modernizację rozrywki.

Oglądaj programy telewizyjne z okazji Dnia Pamięci

Pomimo budżetowej ceny tych telewizorów, TCL nie skąpiła na funkcjach. Obejmują one częstotliwość odświeżania 60 Hz, inteligentne funkcje, opcje sterowania głosowego i dźwięk Dolby Atmos. Dzięki oświetleniu LED tego zestawu i rozdzielczości 4K uzyskasz szczegółowy obraz, a technologia Motion Rate wyświetla szybkie sceny bez opóźnień. Technologia HDR poprawia również kontrasty i wydobywa żywe kolory, dzięki czemu możesz zanurzyć się w ulubionych treściach.

Jeśli lubisz grać i masz inne gadżety, które chcesz podłączyć, możesz to łatwo zrobić dzięki trzem portom HDMI tego telewizora. Dodatkowo masz wbudowany Chromecast i Google TV, dzięki czemu możesz szybko przeglądać ulubione opcje. TCL oferuje obsługę popularnych platform przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, aby ułatwić korzystanie z nich w domu. Aby zapewnić sobie większą prywatność, możesz sparować słuchawki przez Bluetooth, aby oglądać telewizję i filmy lub grać w gry bez przeszkadzania współlokatorom. Na koniec możesz sparować urządzenie TCL z Alexą, aby uzyskać dodatkowe opcje sterowania głosowego. A dzięki tej historycznie niskiej cenie transakcja prawdopodobnie szybko zostanie zrealizowana.

Nie jesteś pewien, czy jest to odpowiedni zestaw dla Ciebie? Mamy listę ofert telewizyjnych, które możesz sprawdzić przed zakupem kolejnej aktualizacji telewizora. Sprawdź to.

READ  To Twoja szansa na zakup tego niezwykle rzadkiego obiektywu Canon 1200 mm f/5,6L