Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

KTM powraca na targi EICMA 2023 po raz pierwszy od 2019 roku

KTM powraca na targi EICMA 2023 po raz pierwszy od 2019 roku

Jakie nowe rowery przywieziecie na Międzynarodowe Targi Przemysłowe?

23 maja 2023 r. włoska spółka zależna KTM potwierdziła, że ​​ponownie weźmie udział w targach EICMA 2023 po spędzeniu ostatnich dwóch lat osobno. Targi motocyklowe w Mediolanie są ważnym punktem w międzynarodowym kalendarzu motocyklowym i obecnie mają się odbyć w dniach 7-12 listopada 2023 r.

Aby uczcić swój powrót, Mattighofen planuje zaprezentować coś, co określa jako nową koncepcję regałów, wraz z najnowszymi modelami. Oczywiście Team Orange z pewnością będzie świętować wszystkie swoje ostatnie zwycięstwa we wszystkich seriach sportów motorowych, w których bierze udział, w tym w MotoGP, Dakarze i innych rajdach oraz oczywiście w motocrossie.

„Z wielką przyjemnością ogłaszam powrót na EICMA w bardzo ważnym dla nas roku. Uważamy, że obecność na jednym z najważniejszych branżowych wydarzeń na arenie międzynarodowej jest konieczna. W niedalekiej przeszłości różne były strategie , ale w 2023 roku było to słuszne. „Chcielibyśmy z naszym udziałem wysłać ważny sygnał do rynku, znawców i ogółu entuzjastów” – powiedział w oświadczeniu Tommaso Tellaro, dyrektor zarządzający KTM Sportmotorcycle Italia.

„Obecność KTM to bardzo oczekiwana i ważna wiadomość. Jako organizatorzy cieszymy się, że możemy ponownie zaliczyć tę ważną grupę do naszych wystawców w edycji 2023, a także jest to znak, jak bezsprzecznie targi EICMA są świeże, nowoczesne i niezastąpione” narzędzie do komunikacji i projekcji na rynkach motocrossowych Jesteśmy pewni, że ta zapowiedź zostanie entuzjastycznie przyjęta przez fanów marki i opinię publiczną EICMA”, dodał dyrektor generalny EICMA, Giacomo Casartelli.

Ponieważ jest to dopiero ostatni etap w maju 2023 r., pozostało około pięciu i pół miesiąca, zanim EICMA 2023 na dobre zawładnie naszymi umysłami i sercami. Jakie nowe modele zaprezentuje KTM na tegorocznej imprezie? Czy pojawią się też Husqvarna i GasGas? Gdy będziemy mieć więcej informacji, z pewnością będziemy Cię informować na bieżąco.

READ  „Chcę zwrócić pieniądze”

Czytaj więcej