Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

KSW planuje 12 wydarzeń w 2022 roku, dodaje wyłącznego partnera nadawczego

KSW planuje najbardziej pracowity rok kalendarzowy w historii promocji z 12 wydarzeniami w pracach na 2022 rok.

Przedstawiciele KSW niedawno ogłosili plany, po roku, w którym polska promocja będzie gościć Osiem Kart Walki, najbardziej pracowite 12 miesięcy w dotychczasowej 17-letniej historii firmy.

Firma ogłosiła również, że serwis streamingowy Viaplay „zgodził się na długoterminowe partnerstwo z KSW… aby stać się wyłącznym domem streamingowym w 10 krajach dla wydarzeń na żywo KSW od grudnia 2021 roku”. Rynki obejmują Polskę, Szwecję, Norwegię, Danię, Finlandię, Islandię, Estonię, Łotwę, Litwę i Holandię, zgodnie z oficjalnym komunikatem.

„W przyszłym roku wzrośnie liczba naszych imprez, nasz skład zawodników i liczba terytoriów europejskich, na których Klub KSW będzie łatwo dostępny” – powiedział Martin Lewandowski, jeden z właścicieli KSW. „Praca z Viaplay daje nam nowe możliwości i będzie miała tylko pozytywny wpływ na rozwój KSW. To ważny moment w historii naszego związku i podkreśla nasze zaangażowanie w dalszy rozwój. Jestem podekscytowany rozpoczęciem tego partnerstwa i czekamy na powitanie fanów KSW, nowych i starych, w Viaplay, począwszy od KSW 65 18 grudnia.”

Viaplay jest własnością Nordic Entertainment Group z siedzibą w Sztokholmie. Firma jest również zaangażowana we współpracę z KSW „w celu stworzenia ścieżek dla talentów reprezentujących Viaplay Markets do udziału w wydarzeniach KSW”.

„KSW przyciąga zagorzałych fanów, zwłaszcza w Polsce, i jest teraz uznawana za premierową promocję MMA w Europie” – powiedział Peter Norylund z Nordic Entertainment Group. „Partnerstwo Viaplay jest idealnie zgrane, a liczba wydarzeń KSW ma w przyszłym roku wzrosnąć do 12. Cieszymy się również, że możemy pomóc nowym talentom MMA zrealizować ich marzenie o rywalizacji przed międzynarodową publicznością.”

KSW 65 odbędzie się 18 grudnia w Gliwicach. Karta reprezentuje ostatnie wydarzenie roku 2021 do promocji.