Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Adele dominuje na listach przebojów w Wielkiej Brytanii z podwójnym numerem 1, najwyższą sprzedażą w pierwszym tygodniu od 2017 r. | Adele

Adele nagrała najwyższy tydzień otwarcia dla albumu z 2021 roku, wygrywając Ostatni wielki powrót ABBY.

Jej czwarty album, 30, sprzedał się na poziomie 261 000 utworów, a liczba ta pochodziła z transmisji na żywo, pobrań i sprzedaży fizycznej (w tym 16 700 kopii przeniesionych na winyl). To największa sprzedaż w pierwszym tygodniu od tego czasu Wydział Eda Sheerana W 2017 roku w Voyage bije liczbę 204 000 Aby.

Wszystkie jej poprzednie trzy albumy osiągnęły pierwsze miejsce, co oznacza, że ​​nie było żadnej innej kobiecej reprezentacji, ponieważ wiele albumów znalazło się na pierwszym miejscu w Wielkiej Brytanii. Ten wsteczny katalog jest dobrze reprezentowany na wykresie z tego tygodnia z 19 na #31, 21 na #18 i 25 na #15.

30 pojedynczych kul, łatwe dla mnie, nadal króluje na szczycie listy singli, zdobywając swój szósty tydzień na pierwszym miejscu, co czyni go najdłużej działającą Adele na szczycie listy. Jednak tęskniła za tym, ponieważ była pierwszą kobietą, która zajęła 1, 2 i 3 miejsce na liście singli – o mój Boże, na 2 miejscu, ale piję wino osiągając 4 miejsce.

W Stanach Zjednoczonych sprzedaż Adele była jeszcze bardziej ekscytująca i po zaledwie trzech dniach stał się 30 najlepiej sprzedającym się albumem roku. W Wielkiej Brytanii tytuł ten nadal dzierży Olivia Rodrigo i jej album kwaśny, który według najnowszych danych oficjalnej firmy zajmującej się tworzeniem wykresów w październiku osiągnął sprzedaż na poziomie 320 000.

Przyszły też święta Bożego Narodzenia, przynajmniej na listach przebojów w Wielkiej Brytanii: Mariah CareyWszystko, czego chcę na Boże Narodzenie, to ty pod numerem 24 i Walnięcie! ostatnie święta Zajęło 28 miejsce. Popularny bożonarodzeniowy album Michaela Buble’a z 2011 r. powrócił na listę albumów pod numerem 17.

READ  Gdzie jest sfilmowane otwieranie oczu? Miejsca filmowania Netflix

Obserwatorzy list przebojów zaczynają skupiać się na pierwszym świątecznym biegu, z nową, jeszcze nie wydaną świąteczną piosenką Sheerana i Eltona Johna, która ma zadebiutować z wielkim sukcesem — jedną z trzech świątecznych piosenek, które para napisała wspólnie. LadBaby, Gwiazda YouTube, która miała trzy ostatnie urodzinyNie ogłosił, że spróbuje czwartego.