Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Książę William mówi, że środowisko było „problemem bliskim sercu królowej” | Królowa Elżbieta II

Książę William powiedział, że ochrona środowiska była „kwestią bliską sercu mojej babci”, gdy wygłosił nagraną wcześniej mowę na temat środowiska. Nagroda Earthshot szczyt.

Książę Walii zakazał królewskim żałobnikom podróżowania do Nowego Jorku, a książę Walii nagrał swoją wiadomość w Windsor Estate we wtorek, dzień po pogrzebie stanu Nowy Jork. Królowa Elżbieta II. Miał udać się do Nowego Jorku na szczyt innowacji swojego 50-milionowego globalnego konkursu ekologicznego jako odliczanie do nagród organizowanych w USA.

Powiedział zgromadzonym w Nowym Jorku na to wydarzenie: „Chociaż warunki są najgorsze, co oznacza, że ​​nie mogę dziś dołączyć osobiście, cieszę się, że mogę dołączyć do was w formie wideo, gdy zbieracie się w Nowym Jorku na strzelanie do ziemi. Ceremonia. Innowacja Summit Award”.

Dodał: „W tym czasie żalu czuję się bardzo komfortowo z twoim nieustannym entuzjazmem, optymizmem i zaangażowaniem w nagrodę Earthshot i to, co staramy się osiągnąć.

„Ochrona środowiska była kwestią bliską sercu mojej babci. Wiem, że byłaby zachwycona słysząc o tym wydarzeniu i wsparciu, jakie wszyscy udzielacie finalistom Earthshot, kolejnemu pokoleniu pionierów ochrony środowiska”.

Rodzina królewska opłakuje królową aż do siedmiu dni po pogrzebie. Od członków rodziny królewskiej nie oczekuje się wykonywania oficjalnych zobowiązań, a flagi pozostaną w królewskich rezydencjach od południa do 8 rano we wtorek.

William i jego Królewska Fundacja ustanowili nagrodę Earthshot w 2020 roku, a w lipcu tego roku projekt stał się niezależną fundacją charytatywną z Księciem jako przewodniczącym. Drugie nagrody Earthshot odbędą się w Bostonie w grudniu, po ceremonii otwarcia w Alexandra Palace w Londynie w zeszłym roku.

Odwiedzający będą mogli oglądać miejsce pochówku zmarłej królowej od przyszłego tygodnia, gdy zamek Windsor zostanie ponownie otwarty dla publiczności. Ludzie mogą złożyć hołd w kaplicy św. Jerzego od 29 września, nieco ponad tydzień po pogrzebie zmarłego króla.

READ  Podsumowanie i reakcja WWE SmackDown (6 maja 2022): Trochę bójki

Imię królowej wraz z imionami jej matki, ojca i jej męża jest zapisane na kamieniu księgi głównej w Kaplicy Pamięci Jerzego VI.

Kościół zostanie ponownie otwarty dla zwiedzających później w przyszłym tygodniu we wszystkie dni, w których zamek jest otwarty dla publiczności, z wyjątkiem niedziel, kiedy jest otwarty tylko dla wiernych. Wejście do zamku kosztuje 28,50 £ dla dorosłych w soboty i 26,50 £ w pozostałe dni, jak podaje strona.

Opactwo Westminster zaprasza gości do bezpłatnego złożenia hołdu po tym, jak odbyło się w nim państwowy pogrzeb królowej.

Zniesiono zwykłą opłatę za wstęp do klasztoru w wysokości 25 funtów dla dorosłych w środy i czwartki, aby umożliwić ludziom „modlitwę i medytację”.