Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Książę Karol udaje się na Bliski Wschód w czterodniową wycieczkę po uzyskaniu zgody królowej

Książę Karol podróżuje na Bliski Wschód w czterodniową wycieczkę po uzyskaniu zgody królowej w ostatniej rozmowie telefonicznej, gdy dochodzi do siebie po „skręceniu”

  • Karol zdaje sobie sprawę, że on i królowa omawiali podróż do Jordanii i Egiptu
  • Co zrozumiałe zapewniła, że ​​oficjalna wizyta powinna się odbyć
  • Mamy nadzieję, że ta decyzja uspokoi opinię publiczną o stanie zdrowia matki


Książę Walii odbył czterodniową wycieczkę po Bliskim Wschodzie po rozmowie z królową i otrzymaniu jej błogosławieństwa.

Uważa się, że Charles omawiał podróż do Jordanii i Egiptu w imieniu rządu brytyjskiego – która ma się rozpocząć dzisiaj – po niedawnym złym stanie zdrowia matki i po jej ostatniej decyzji o wycofaniu się z udziału w niedzielnym pogrzebie z jej plecami owinięty.

Co zrozumiałe, zapewniła go, że oficjalna wizyta, której celem jest wzmocnienie stosunków dwustronnych w regionie, powinna się odbyć.

„Zrozumiałe jest, że rozmowa odbyła się w weekend przez telefon” – podało źródło.

Książę Walii odbył czterodniową wycieczkę po Bliskim Wschodzie po rozmowie z królową i otrzymaniu jej błogosławieństwa

Jest nadzieja, że ​​decyzja księcia, by wyruszyć w podróż z żoną, księżną Kornwalii, uspokoi nerwową opinię publiczną o zdrowiu głowy państwa.

95-latek był ostatnio widziany podczas oficjalnego zaangażowania publicznego 19 października i musiał odwołać wszystkie publiczne spotkania po tym, jak został hospitalizowany przez noc z powodu tego, co Pałac Buckingham określił tylko jako „wstępne testy”.

Zrobiła tylko „lekki obowiązek”, w tym wirtualną publiczność, po tym, jak lekarze zalecili jej dłuższy odpoczynek.

Zasygnalizowała jednak, że zamierza uczestniczyć w oficjalnych uroczystościach upamiętniających niedzielę – którą królewski doradca określił jako „najbardziej autograf” w jej pamiętniku.

Co zrozumiałe, zapewniła go, że oficjalna wizyta, której celem jest wzmocnienie stosunków dwustronnych w regionie, powinna się odbyć.  Powyżej: Karol i królowa w kwietniu

Co zrozumiałe, zapewniła go, że oficjalna wizyta, której celem jest wzmocnienie stosunków dwustronnych w regionie, powinna się odbyć. Powyżej: Karol i królowa w kwietniu

Niecałe dwie godziny przed jej oczekiwanym przybyciem Pałac Buckingham ogłosił, że żałuje, że musi się wycofać po skręceniu kręgosłupa.

To był dopiero szósty raz, kiedy opuściła to wydarzenie — jej inne nieobecności były spowodowane ciążą lub wyjazdem w trasę — i pierwszy raz od 22 lat.

Doradcy pałacu z bólem podkreślali, że jej stan nie był w żaden sposób związany z jej hospitalizacją w zeszłym miesiącu i nikt nie był „bardziej rozczarowany” niż sama królowa niespodziewanym obrotem wydarzeń.

Charles i Camilla przyjeżdżają dziś do Ammanu na pierwszy etap swojej podróży, aby podkreślić bliskie relacje między Wielką Brytanią a Jordanią.

Charles i Camilla (którzy zostali sfotografowani razem na szczycie klimatycznym COP26 na początku tego miesiąca) przybędą dziś do Ammanu na pierwszy etap swojej podróży, aby podkreślić bliskie relacje między Wielką Brytanią a Jordanią.

Charles i Camilla (którzy zostali sfotografowani razem na szczycie klimatycznym COP26 na początku tego miesiąca) przybędą dziś do Ammanu na pierwszy etap swojej podróży, aby podkreślić bliskie relacje między Wielką Brytanią a Jordanią.

Będą upamiętniać stulecie jego założenia, a także podkreślać powiązania handlowe, gospodarcze i kulturalne oraz wpływ kryzysu klimatycznego na Królestwo.

Jordania jest postrzegana jako oaza stabilności w regionie i gdzie kwitnie tolerancja religijna.

Wizyta Karola w Jordanii wesprze także współpracę w dziedzinie bezpieczeństwa i wieloletnie relacje między dwoma rodzinami królewskimi.

Pierwszego dnia zaręczyn król Jordanii Abdullah i królowa Rania przyjmą nowożeńców w pałacu Al Husseiniya.

Pod koniec tygodnia 73-letni Charles i 74-letnia Camilla pojadą do Egiptu, gdzie będą cieszyć się zwiedzaniem piramid.

READ  Morecambe i Wise odkryli, że Monty Python jest „nudny” i „irytujący” | Morecambe i Wise

Para ma zamiar spakować ponad 30 oficjalnych zaręczyn podczas czterodniowej wycieczki.

Reklamy