Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Książę Harry podgląda Queen, życie w USA z Meghan Markle w nowym wywiadzie telewizyjnym

20 marca 2022 | Książę Harry opowiada o swojej ostatniej wizycie u królowej. Wideo / dzisiaj

Książę Harry ujawnił, że „nie wie”, czy weźmie udział w czerwcowym jubileuszu platynowej królowej.

Książę Sussex – który obecnie przebywa w Holandii na Igrzyskach Invictus – zasiadł do pogłębionej rozmowy z gospodarzem US Today Hodą Kotb.

37-letni Harry został zapytany, czy weźmie udział w ważnych uroczystościach wraz z żoną Meghan Markle i dwójką dzieci, z ich 10-miesięczną córką Lillipet Dianą, która jeszcze nie spotkała królowej i reszty dalszej rodziny. Archie, 2 lata, nie widział ich od urodzenia.

„Nie wiem [if we’ll go] Powiedział: „Do tej pory jest wiele rzeczy… problemy z bezpieczeństwem i wszystko inne. Więc to właśnie staram się zrobić, starając się to umożliwić, wiesz, mogę sprawić, by moje dzieci się z tym spotkały. ” [the Queen]. „

Harry jest w trakcie postępowania sądowego przeciwko rządowi Wielkiej Brytanii w związku z decyzją o wycofaniu swoich ochroniarzy z całodobowej policji, kiedy wycofał się z życia królewskiego – jak wcześniej książę twierdził, że powrót jego rodziny jest niebezpieczny. jego dom. do domu bez nich.

Ta rewelacja bez wątpienia byłaby policzkiem w twarz 95-latkowi, który ma zostać pierwszym brytyjskim monarchą, który po 70 latach służby będzie świętował platynowy jubileusz.

Pojawia się również po tym, jak królowa była podobno rozczarowana, gdy Harry – który od dawna uważany jest za jej ulubionego wnuka – nie wrócił do Wielkiej Brytanii na nabożeństwo żałobne księcia Filipa w zeszłym miesiącu.

READ  Coronavirus Covid-19: NSW zgłasza 44 nowe przypadki społeczności i zaostrza zasady blokowania

W wywiadzie Harry ujawnił również swoje ściśle tajne spotkanie z królową, które było pierwszym razem, gdy jego żona Meghan wróciła do Wielkiej Brytanii od czasu, gdy opuścili królewskie życie na początku 2020 roku.

Spotkanie odbyło się w zeszłym tygodniu po tym, jak on i Meghan podróżowali do Wielkiej Brytanii bez fanfar i spędzili noc w Windsor, niedaleko rezydencji królowej.

„Możliwość zobaczenia tego w niektórych elementach prywatności była całkiem fajna i [to have] Szansa na powrót do Wielkiej Brytanii na kilka lat, z wyjątkiem tych dwóch razy dla mojego dziadka [Philip’s] pogrzeb i odsłonięcie pomnika mojej matki”.

Chociaż poznał swojego ojca podczas krótkiej podróży, Harry nie wspomniał w wywiadzie o księciu Karolu.

W rzadkim spojrzeniu na swoje nowe życie prywatne, ojciec dwójki dzieci otworzył się na temat życia w Stanach Zjednoczonych z Meghan i ich dwójką dzieci.

Powiedział, że praca w domu podczas i po pandemii Covid-19”[wasn’t] Wszystko pękło, aby być”, ujawniając zwykły dzień kręcący się wokół ich dwójki dzieci.

„Kiedy twoje dzieci i ty jesteście w tym samym miejscu, naprawdę trudno jest oddzielić pracę od nich, ponieważ w pewnym sensie się nakładają. Mam na myśli, że Archie spędza więcej czasu przerywając rozmowy Zoom” – powiedział.

„To także nas z nich wyciąga [the calls] To dobrze – dodał Harry, zanim potwierdził, że Archie odziedziczył jego szorstką stronę. „Zawsze staram się to zachować. Niegrzeczność jest tym, co utrzymuje cię przy życiu”.

W wzruszającym momencie Harry powiedział, że czuje obecność swojej matki, księżnej Diany „stale”, jednocześnie odnosząc się do swojego brata, księcia Williama.

„To tak, jakby zrobiła swoją część z moim bratem [William] Teraz bardzo mi pomaga. Ona to założyła, a teraz pomaga mi to zrobić – powiedział.

READ  Coronavirus Covid 19: Michael Baker mówi, że przypadki Omicron w Auckland mogły osiągnąć szczyt

„[William’s] Mam jego dzieci i mam swoje dzieci. Okoliczności są oczywiście inne, ale czuję jego obecność niemal we wszystkim, co teraz robię.”

Meghan nie było na nagranym wywiadzie. Księżna wróciła do Kalifornii, aby być z dziećmi po tygodniu spędzonym za granicą z mężem.

W innym miejscu Harry ujawnił również, że jego „mottem” jest uczynienie świata lepszym miejscem dla swoich dzieci.

Książę Harry, na zdjęciu ze swoją żoną Meghan, powiedział NBC Today, że Stany Zjednoczone czują się jak w domu.  Zdjęcie / AP
Książę Harry, na zdjęciu ze swoją żoną Meghan, powiedział NBC Today, że Stany Zjednoczone czują się jak w domu. Zdjęcie / AP

„To niebezpieczne, ponieważ muszę się upewnić, że nie zostanę przytłoczony… ale on stara się uczynić świat lepszym miejscem dla moich dzieci, bo inaczej po co sprowadzać dzieci na ten świat?

„To odpowiedzialność, którą czuję jako rodzic. Nie da się wszystkiego naprawić, wiemy o tym, ale możemy być dla siebie nawzajem”.

Harry powiedział również, że Stany Zjednoczone czują się teraz jak w domu, mimo że mieszkają tam przez stosunkowo krótki czas.

„Domem dla mnie jest teraz, właśnie teraz, w Stanach. I naprawdę tak też czuję,” powiedział Harry.

„Zostaliśmy przyjęci z otwartymi ramionami i mamy tak wspaniałą społeczność w Santa Barbara”.