Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Książę Harry i Meghan Markle „wciśnięty w ceglany mur” podczas Jubileuszu | Królewski | Aktualności

Christopher Anderson, brytyjsko-amerykański dziennikarz, powiedział Royally US, że książę i księżna Sussex zostali zmuszeni do połknięcia „naprawdę gorzkiej pigułki”, kiedy w zeszłym tygodniu odwiedzili Anglię podczas swojej pierwszej oficjalnej podróży od czasu opuszczenia królewskich obowiązków. Powołał się na odmowę administracji królewskiej zezwolenia królowej na zrobienie zdjęcia z Lillibit jako „rozmowę” i wywołał „zupełnie inne odczucia” między parą w Sussex.

Cristina Garibaldi, współgospodarz Royally US zapytała: „Jak myślisz? [Harry and Meghan] Czuli się przed pójściem na jubileusz, a jak się czujesz po tym? ”

„Myślę, że byli optymistami” – powiedział Anderson – „Myślę, że pojechali tam w nadziei, że naprawią płoty, ale uderzyli w ceglaną ścianę.

„Na przykład teraz wiemy, że królowa, mężczyźni w szarych strojach i zajmujący się wszystkim, nie pozwolą, by królowa fotografowała się z Lillipet.

– Myślę, że to mówi wiele. To była naprawdę gorzka pigułka do przełknięcia dla Meghan i Harry’ego.

„Musisz pamiętać, że Archie został sfotografowany z królową i księciem Filipem, a także z matką Meghan, gdy miał dwa dni.

„To tradycja, by fotografować się z królem, gdy jest się prawnuczką lub prawnukiem, więc to było zupełnie inne uczucie.

„William i Kate nie podjęli żadnego wysiłku, aby przedstawić George’a, Charlotte i Louisa ich kuzynowi, na co, jak sądziłem, mogliby zrobić miejsce”.

Chociaż tradycją jest, że królowa fotografuje się z wnukami, nie ma precedensu, by królowa musiała czekać rok na taką okazję.

CZYTAJ WIĘCEJ: Meghan i Harry wracają do zdrowia po „trudnym” przyjęciu rodzinnym [REVEAL]

Kiedy przybyli do katedry św. Pawła w piątek rano na mszę dziękczynną, część tłumu powitała ich podobno wiwatami i okrzykami.

Potem usiedli w drugim rzędzie naprzeciwko pracujących członków rodziny królewskiej, którzy najwyraźniej nie dzielili się z nimi żadnymi słowami.

READ  Tom Holland potwierdza, że ​​gra Freda Astaire'a w nadchodzącym filmie biograficznym

Uważa się, że podczas ich pobytu książę Harry nie rozmawiał ze swoim bratem, księciem Williamem ani księżną Cambridge Kate.

Sussexes wrócili następnie do swojego domu w Montecito w Kalifornii w niedzielę, kiedy trwał Festiwal Platynowego Jubileuszu.