Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Książę Edward i Sophie śmieją się z wywiadu księcia Harry’ego i Meghan Oprah, ponieważ petycja o usunięcie królewskich tytułów zbliża się do 60 000

w nowy sposób spotkanie z telegrafKsiążę Edward i jego żona Sophie, hrabina Wessex, zostali zapytani o niesławny wywiad Harry’ego i Meghan z amerykańskim prezenterem telewizyjnym, który podsycił spekulacje na temat rasizmu w rodzinie królewskiej, nadwyrężył i tak już napięte relacje, a słoń był w pokoju, kiedy Harry wrócił do domu. UK na pogrzeb księcia Filipa.

– Oprah kto? Książę Edward odpowiedział, a Sophie powiedziała: „Jaki wywiad?” Mówiono, że się śmieje.

Hrabina powiedziała, że ​​długo rozmawiała z Harrym na pogrzebie księcia Edynburga i że „nadal jesteśmy rodziną bez względu na to, co się stanie, zawsze będziemy”.

Edward i Sophie odgrywają bardziej znaczącą rolę w rodzinie po odejściu Harry’ego i Meghan oraz śmierci Philipa na początku tego roku.

„Spieszyliśmy się, aby zrobić to, co robimy i mamy nadzieję, że idzie nam dobrze. A potem nagle nastąpiła przerwa i sprawy trochę się zmieniły. Oczywiście media szukają ludzi, którzy to wypełnią” – powiedziała Sophie.

„Jeśli ludzie chcą zwracać większą uwagę na to, co robimy, to świetnie”.

Ich komentarze przychodzą jako Petycja została złożona dwa tygodnie temu przez panią Colin Campbell, brytyjska pisarka znana z biografii członków rodziny królewskiej przekroczyła 58 000 podpisów.

Wzywa księcia Harry’ego, aby zażądał, aby królowa odłożyła jego królewskie tytuły „aby uwolnić go od dyplomatycznych, politycznych i konstytucyjnych ograniczeń, które są nieuniknioną częścią królewskiej rangi”.

Dodał, że niektóre wypowiedzi emira wywołują „konflikty konstytucyjne”.

W zeszłym roku Piers Morgan wezwał Harry’ego i Meghan do pozbawienia ich tytułów po Księżna Sussex mówiła o wyborach w USA W tym, co uważał za „bezczelną metodę partyzancką”.

Lady Cullen mówi w petycji, że będąc prywatnym obywatelem, Harry mógł „oddawać się swoim osobistym przekonaniom”

To, jak mówi, uwolniłoby go od “konsekwentnej możliwości szkodzenia instytucji własności lub stosunków między zaprzyjaźnionymi narodami”.

READ  Śmierć w dniu przyjazdu to nowy trend dla Covid-19 Fidżi: rząd

Byłby „wolny do wyrażania przekonań, bez względu na to, jak bardzo by one nie do przyjęcia, bez nieuniknionych reperkusji, o ile cieszyłby się statusem królewskim”.