Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kradzieże Range Rovera: szef JLR chce podjąć działania w celu zwalczania przestępczości zorganizowanej

Kradzieże Range Rovera: szef JLR chce podjąć działania w celu zwalczania przestępczości zorganizowanej

Dodał: „Jest oczywiste, że branża ubezpieczeniowa nie wykorzystuje informacji zawartych w danych, co stanowi spójną serię dialogów i komunikatów, które prowadziliśmy z tą branżą w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Bardzo wolno reagują na dane.”

Mardell wzywa do wprowadzenia większej liczby środków chroniących kierowców

Mardell dodał, że Jaguar Land Rover podejmuje szereg działań, aby w dalszym ciągu ograniczać kradzież pojazdów, aby uspokoić właścicieli i rynek ubezpieczeniowy.

„Wiemy, jak smutna jest utrata samochodu. Mieliśmy pracowników, którym skradziono samochody. Miałem przyjaciół, którym skradziono samochody. Wiemy, jakie to przygnębiające. Robimy więc coś więcej niż tylko… [making safer] Nowe pojazdy: Należy rozróżnić istniejące pojazdy w budowie od istniejących parkingów.

W listopadzie ubiegłego roku Jaguar Land Rover uruchomił fundusz o wartości 10 milionów funtów, aby zapewnić aktualizacje zabezpieczeń dla około 200 000 pojazdów wyprodukowanych w latach 2018–2022. Mardell powiedział, że udoskonalono już 80 000 pojazdów i że „wskaźnik kradzieży tych pojazdów jest tak niski, jak nowych samochodów”.

Firma wkrótce rozszerzy ten program o samochody sprzed 2018 r. i docelowo obejmie 450 000 samochodów, chociaż Mardell przyznaje, że problemem była szybkość dostawy, ponieważ wiele z wymienionych samochodów należy do drugiego lub trzeciego właściciela.

„Wiemy, że ta technologia oznacza, że ​​kradzież Range Rovera, kradzież Defendera, kradzież Discovery czy kradzież Jaguara nie jest możliwa” – powiedział.

Środki rządowe niezbędne do ograniczenia zorganizowanej przestępczości samochodowej

Mardell przytoczył inne środki podjęte przez Jaguara Land Rovera, dodając: „Współpracujemy z rządem nad ustawą o wymiarze sprawiedliwości w sprawach karnych. Technologia ta [used by vehicle thieves] To nie jest nielegalne, więc to musi się zmienić. Musimy utrudnić pracę gangom i przestępcom.

„Częściowo finansujemy ochronę policji w portach, bo jest jej za mało. Kontenery nie są sprawdzane i… [stolen cars] Wyjedź z kraju. Jeśli uda nam się to powstrzymać, możliwości tych gangów będą ograniczone.

READ  Nowe fotoradary w Wielkiej Brytanii mogą złapać kierowców, nawet jeśli zwalniają przed wyprzedzeniem