Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Koronawirus: najnowsza epidemia COVID-19 z całego świata – sobota, 20 listopada

Oto najnowsze wiadomości na temat pandemii z całego świata z dnia na dzień.

Europa

Akcje europejskie Spadł z rekordowych poziomówPodczas gdy rentowności obligacji rządowych, ceny ropy i euro spadły w piątek, gdy widmo nowej blokady związanej z COVID w Niemczech i innych częściach Europy rzuciło cień na gospodarkę światową.

Austria

Austria stanie się pierwszym krajem w Europie Zachodniej, który ponownie nałoży całkowitą blokadę na COVID-19 i jest Obowiązkowe szczepienie przeciwko wirusowi Od 1 lutego.

Holandia

Holenderscy urzędnicy służby zdrowia powiedzieli w piątek, że rozpoczęli Opóźnienie operacji u niektórych pacjentów z chorobą nowotworową i sercem Aby zaoszczędzić miejsce na oddziałach intensywnej terapii podczas rekordowej fali zakażeń COVID-19 wśród nieszczepionych.

Rosja

Rosja w piątek W ciągu ostatnich 24 godzin zgłosił 1254 zgonów związanych z koronawirusem, rekordowy dzienny rekord, który następuje po wzroście liczby przypadków.

Rosja poinformowała w piątek, że jej poziom zbiorowej odporności na Covid-19, która jest rządową grupą zadaniową ds. środków koronawirusowych wykorzystujących dane na temat szczepień i infekcji, wyniósł 50,2 procent na dzień 19 listopada, w porównaniu z 49 procentami w poprzednim tygodniu.

Włochy

Włoskie Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że Włochy odnotowały w piątek 48 zgonów związanych z wirusem Corona, w porównaniu do 69 poprzedniego dnia, podczas gdy dzienna liczba nowych infekcji spadła do 10 544 z 10 638.

Węgry

Węgry zgłosiły w piątek 11 289 nowych przypadków COVID-19. Rząd stwierdził, że jest to najwyższa dzienna opłata za przejazd od początku epidemii.

Zjednoczone Królestwo

Brytyjski Departament Zdrowia powiedział w piątek, że tak zrobi Dodaj ulepszone migawki do swojej karty COVID-19, aby podróżować za granicę za granicę, choć dodał, że nie zostaną one w tym czasie dodane do karty lokalnej. Naród odnotował kolejne 157 zgonów.

Bułgaria

Bułgaria Konieczność przyspieszenia szczepień przeciwko wirusowi Corona Aby zmniejszyć ryzyko dla zdrowia swoich obywateli i innych krajów, komisarz ds. rynku wewnętrznego UE odpowiedzialny za wdrożenie strategii szczepień, Thierry Breton, powiedział w piątek.

READ  Wybuch epidemii Covid 19 Delta: Gibraltar odwołuje oficjalne obchody Bożego Narodzenia przy „wykładniczym” wzroście przypadków

Bułgaria jest najmniej uodpornionym krajem w bloku 27 państw, w którym mniej niż 30 procent dorosłej populacji otrzymało co najmniej jeden zastrzyk przeciwko wirusowi, a kraj ten ma najwyższy wskaźnik zgonów związanych z COVID-19 w bloku.