Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kontynuacja wygranej ND SATCOM z polskim Ministerstwem Obrony – SatNews

w dużych obcasach Skywan oferta modemowa na początku tego roku, ND SATCOM Otrzymała zamówienie uzupełniające na 1,5 mln euro od swojego polskiego partnera, GISS Sp.z oo Dostarczenie ponad 100 systemów Manpack do Ministerstwo Obrony RP (nowoczesny).

Projekt ten jest częścią trwającego przez Ministerstwo Obrony Narodowej procesu rozbudowy i modernizacji zdolności łączności satelitarnej. Intensywna modernizacja rozpoczęła się dwa lata temu wraz z wdrożeniem stacji naziemnej, po której nastąpiło wprowadzenie rozwiązań łączności stacjonarnej i mobilnej, i będzie kontynuowana przy przyszłych inwestycjach w większe stacje.

MON otrzyma stacje Manpack zasilane najnowszymi urządzeniami SKYWAN 5G Technologia z bramkami DVB. To unikalne rozwiązanie SKYWAN jest dostosowane do specyficznych potrzeb wojska. Elastyczna topologia SKYWAN, rozciągająca się od gwiazdy przez hybrydę do czystej sieci, jest zoptymalizowana w trybie punkt-punkt. Wszystkie konstrukcje są wspierane przez ACM. Ponadto, w oparciu o opinie klientów, główna funkcja tworzenia kopii zapasowych została uaktualniona do ręcznego zarządzania.

ND SATCOM SKYWAN 5G

Dzięki najwyższej niezawodności i wydajności, której poszukuje wojsko, SKYWAN 5G-SR-X i innowacyjne pakiety Manpack firmy ND SATCOM umożliwiają misje. Odwiedź ND SATCOM na następujących stoiskach podczas tych wydarzeń: MSPO, 6-9 września w Kielcach, Stoisko ZM-3 + IBC, 9-12 września w Amsterdamie, stoisko 1D.30

Ten wieloetapowy projekt demonstruje zapotrzebowanie i zaufanie do gamy bezpiecznych produktów ND SATCOM przeznaczonych dla wojskowych użytkowników końcowych. Poprzez naszą ofertę nieustannie słuchamy i dostosowujemy się do specyficznych wyzwań i potrzeb tych klientów. Ponadto nasze wieloletnie doświadczenie w zabezpieczaniu sieci o znaczeniu krytycznym obejmuje pełne wsparcie dla naszych partnerów i klientów na całym świecie, aby zapewnić płynne wdrożenie,” Powiedział Jacek JarmolDyrektor Sprzedaży ND SATCOM.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w komunikacji satelitarnej, ND SATCOM jest wiodącym światowym dostawcą systemów komunikacji satelitarnej i naziemnej oraz wspiera klientów w krytycznych operacjach w dowolnym miejscu na świecie. Klienci w ponad 130 krajach wybrali ND SATCOM jako zaufane źródło wysokiej jakości i bezpiecznych rozwiązań, które obejmują systemy „pod klucz” i niestandardowe. Innowacyjne technologie firmy są wykorzystywane na całym świecie przez rządy, wojsko, transmisje telewizyjne i radiowe, telekomunikację i przedsiębiorstwa. Podstawowy produkt firmy SKYWAN umożliwia bezpieczną, niezawodną i szybką komunikację z tysiącami użytkowników każdego dnia. Dzięki rozwiązaniu sieciowemu SKYWAN, ND SATCOM łączy świat IT z komunikacją satelitarną i oferuje w pełni zintegrowane i zoptymalizowane rozwiązania dla globalnej dostępności aplikacji online.

GISS to polska firma produkująca sprzęt łączności i wspierająca nowoczesną armię szeroką gamą stacji satelitarnych. Specjalizuje się w rozwiązaniach pakietów personalnych (prowadzonych i obsługiwanych przez jednego operatora), stacjach przelotowych, stacjach samochodowych, systemach komunikacji on-the-go, a także satelitarnych stacjach naziemnych. Dostarczony sprzęt oparty jest na wysokiej jakości komponentach i znajduje się w Inwentarzu Wojsk Specjalnych i Wojsk Lądowych. Ponadto GISS zapewnia profesjonalne szkolenia i doradztwo techniczne dla aktywnych i przyszłych użytkowników sieci satelitarnych