Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

CryptoVerse Expo #2 odbędzie się 9 września w Warszawie, Polska

9 września 2022 roku ukazała się druga edycja Galeria CryptoVerse Odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki (PKiN) w Warszawie. Wydarzenie zgromadzi ekspertów, pasjonatów i influencerów, a także przedstawicieli projektów związanych ze światem blockchain. Podczas wydarzenia uczestnicy wezmą udział w wykładach, dyskusjach i spotkają się z ekspertami z branży aktywów cyfrowych.

CryptoVerse Expo #2 Polska

CryptoVerse Expo to konferencja, targi i afterparty, na których każdy uczestnik będzie miał okazję spotkać się z najważniejszymi przedstawicielami polskiej i zagranicznej branży blockchain. To także okazja do nawiązania kontaktów i zdobycia bezcennej wiedzy od ekspertów, deweloperów projektów i pasjonatów branży.

Ta edycja będzie międzynarodowym wydarzeniem, podczas którego jedna z sal wykładowych w Kinotece w Warszawie będzie zarezerwowana wyłącznie na wykłady w języku angielskim.

Powodzenie poprzedniej edycji i zainteresowanie nadchodzącym wydarzeniem pozwalają przypuszczać, że we wrześniowym numerze może wziąć udział ponad 3000 osób.

Doświadczenia zdobyte do tej pory z poprzedniej wersji CryptoVerse wykazały duże zainteresowanie ze strony wystawców i projektów z branży blockchain. Społeczność wykazała się zaangażowaniem i spopularyzowała wydarzenie, co daje nam podstawę do cyklicznego prowadzenia tego wydarzenia. Z dumą umieszczamy Warszawę na mapie światowych wydarzeń kryptograficznych.

#KRYPTO #METAVERSE #BLOCKCHAIN ​​#WEB3 #NFT

Wrześniowa edycja CryptoVerse Show będzie jeszcze bardziej wyjątkowa dzięki konkursowi Startup Pitching dla projektów Blockchain. Zwieńczeniem wydarzenia będzie after party dla wszystkich uczestników, podczas którego w miłej atmosferze można spotkać ludzi z branży.

Rejestracja na to wydarzenie jest możliwa na oficjalnej stronie internetowej www.cryptoverseexpo.com.

Teraz możesz zarezerwować miejsce na CryptoVerse Expo za darmo. Do zobaczenia 9 września w Warszawie!

READ  District Tour: Wicemistrzowie Polski Boys' WMC Indoor Track Championship