Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kontroler ruchu w Melbourne, który zarabia 2000 dolarów tygodniowo, ujawnia minusy

styl życia

Maria Kevalas powiedziała, że ​​wyjechała na trzy tygodnie bez pracy.

Kontroler ruchu z Melbourne zgłosił się do mediów społecznościowych, aby narzekać, że zarabia 2000 dolarów tygodniowo z powodu ukrytych kosztów pracy.

Na początku tego roku pewna frajerka z Sydney chwaliła się, że zarabia prawie 3000 dolarów tygodniowo w siedem dni, wliczając w to jedną 15-minutową zmianę, na której zarobiła 148 dolarów.

Jednak, według jego odpowiednika w Melbourne, zabawa nie opowiada całej historii.

Maria Kevalas, lat 21, powiedziała w TikTok, że prawie natychmiast złożyła podanie o pracę po usłyszeniu o lukratywnej roli.

„O mój Boże, będę taka bogata” – zażartowała do widzów.

Ale, powiedziała, była to „fałszywa nadzieja”, ponieważ „to musi być najbardziej niespójny czyn, jaki kiedykolwiek zrobiłem w moim życiu”.

„To był jeden z twoich dobrych tygodni” – powiedział Kevalas swoim widzom w klipie, który od tego czasu obejrzano 222 000 razy.

„Ludzie ci nie mówią, że możesz pracować przez cały tydzień od poniedziałku do piątku i zarobić tyle pieniędzy [A$3000] Ale wtedy możesz… mieć cały miesiąc bez pracy.”

Powiedziała też, że powiedziano jej, że jeśli chce więcej pracy, powinna kupić bilet na pociąg, żeby mogła pracować również na kolei.

Kevalas powiedział, że zdobycie dodatkowej kwalifikacji kosztuje 1000 A$ i nie ma gwarancji, że będzie musiała czekać.

Powiedziała też, że kolejną wadą tej pracy było to, że musiała pracować w deszczu.

Podczas kręcenia filmu skuliła się w samochodzie podczas przerwy na lunch, gdy wybiegła na zewnątrz.

Jej pierwszą wskazówką było rozważenie roli przed złożeniem wniosku.

Wyjaśniła, że ​​jeśli w końcu dostaniesz pracę kontrolera ruchu, upewnij się, że jesteś członkiem związku. Oznacza to, że Twoje zmiany mogą padać i będziesz mieć bardziej regularne godziny pracy.

READ  Ćma-potwór: Najcięższy motyl na świecie został znaleziony przez rzemieślnika w miejscu pracy szkoły podstawowej

W lipcu użytkownik TikTok, Chloe Taouk, oszołomił widzów, ujawniając, że w ciągu siedmiu dni zarobiła aż 2949 AUD. Przepracowałem w tym czasie 58 godzin.

W czwartek pracowała tylko 15 minut, zarabiając 148 AUD, podczas gdy niedziela była najbardziej dochodowa z 717,40 AUD w banku przez 12,5 godziny z powodu podwójnego czasu pracy.

Jej najdłuższy czas to 14 godzin w środę, co dało jej 611,50 A$, podczas gdy w sobotę wyższa stawka dała jej 557 A$ przez 9 godzin.

W tygodniu pracowałem 12-godzinny dzień w poniedziałek za 496 AUD, podczas gdy moja zmiana we wtorek wynosiła 409,45 AUD.

Ogólnie rzecz biorąc, jej pakiet wynagrodzenia stanowił równowartość 50 AUD za godzinę za jej tydzień pracy.

Średnia pensja kontrolera ruchu w Sydney wynosi 130 000 AUD, chociaż Konsorcjum Budownictwa, Leśnictwa, Górnictwa i Energetyki ujawniło, że niektóre z nich osiągają nawet 180 000 AUD rocznie z ogromnym popytem ze względu na kwitnący przemysł budowlany w Sydney.