Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kofi Kingston pochwalił „wyraźnie stronniczy” występ gwiazdy WWE.

Kofi Kingston pochwalił „wyraźnie stronniczy” występ gwiazdy WWE.

Były mistrz WWE Big E był wyłączony z gry od czasu złamania karku w marcu 2022 roku, ale nie powstrzymało to artysty od wspierania przyjaciół w The New Day. Po wczorajszym meczu pomiędzy Kofim Kingstonem a Ivarem z Viking Raiders Big E podzielił się swoim wsparciem dla firmy Kingston w programie Udostępnij na X.

„Oczywiście jestem stronniczy, ale jestem wdzięczny, że nadal możemy oglądać [Kofi Kingston] „Miał niesamowite występy na tak zaawansowanym etapie swojej kariery. Dziękuję ci, legendo, póki wciąż mamy cię na ringu” – napisał Big E.

Big E, Kingston i Xavier Woods utworzyli razem The New Day w 2014 roku, zaczynając jako trio złoczyńców, zanim szybko zadomowili się w rolach, które pełnią do dziś. Podczas pobytu w The New Day Big E i Kingston zdobyli mistrzostwo WWE, a Woodsowi udało się ponownie zostać koronowanym na King of the Ring w 2021 roku. Łącznie członkowie The New Day zdobyli 12 tytułów tag team . króluje w WWE, jak i ich indywidualne osiągnięcia.

Po kontuzji Big E przyznał, że choć pozostaje optymistą, nie ma obecnie harmonogramu jego powrotu i możliwe jest, że ze względu na swoje zdrowie i bezpieczeństwo zostanie zmuszony do przejścia na emeryturę. Z najnowszego wpisu Big E wynika również, że Kingston nie będzie walczył wiecznie, gdyż w zeszłym miesiącu weteran skończył 42 lata.

Kingston jest w WWE od 2006 roku, a rok później został powołany do głównego rosteru. Przed dołączeniem do The New Day Kingston zdobył tytuły WWE Intercontinental i WWE United States, a także został mistrzem World Tag Team wraz z CM Punkiem. Kingston oficjalnie został mistrzem Wielkiego Szlema, kiedy zdobył mistrzostwo WWE od Daniela Bryana na WWE WrestleMania 35.