Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Jutro będzie cholernie boleć”.

„Jutro będzie cholernie boleć”.

Amanda Lamb ujawniła, że ​​we wtorek podczas joggingu upadła, w wyniku czego zakrwawiły jej dłonie i kolana.

Prezenterka telewizyjna (51 l.) opowiedziała, jak straciła równowagę na korzeniu drzewa i stoczyła się ze wzgórza, oraz udostępniła materiał filmowy przedstawiający obrażenia.

Gwiazda jednak nie dała się zwieść i stwierdziła, że ​​nie martwi się o swoje „PB ani dystans”.

„Uruchamiam aktualizacje zgodnie z obietnicą” – napisała na Instagramie. Dzisiaj rano udało mi się przegrać walkę z wystającym korzeniem drzewa. Niesamowity upadek, stoczyłem się ze wzgórza i leżałem tam przez minutę.

„Potem znowu wstał i jechał dalej. Sam nawet nie wiem. Taksówkarz zapytał mnie dzisiaj, czy mam cel w bieganiu… Nie mam.

Ach: Amanda Lamb ujawniła, że ​​we wtorek podczas joggingu upadła, w wyniku czego jej ręce i kolana zakrwawiły się
Upadek: 51-letnia prezenterka telewizyjna opowiedziała, jak straciła równowagę na korzeniu drzewa i stoczyła się ze wzgórza, udostępniając materiał filmowy przedstawiający obrażenia

„Nie interesuje mnie PB ani dystans”. Chcę teraz po prostu postawić jedną nogę do przodu lub drugą i mieć nadzieję, że pozostanę w pozycji pionowej…. Mam przeczucie, że jutro będzie to cholernie boleć, ale i tak to robię.

„I pamiętajcie, że chociaż zniszczyłam moje ulubione legginsy @sweatybetty i rozbiłam zegarek, moje paznokcie pozostały nienaruszone.”

Amanda ostatnio dokuczała A Możliwy powrót do programu telewizyjnego A Place In The Sun, który prowadziła od 2001 do 2009 roku.

Prezenterka powiedziała, że ​​poczuła przedsmak tego, jak to jest wrócić w trasę podczas kręcenia programu Holiday Home Show.

powiedziałem Codzienna rozrywka: „Krążą plotki, że mogę wrócić, żeby zrobić kilka odcinków, więc obserwujcie ten odcinek. Więcej nie mogę powiedzieć, bo to tajemnica, ale może coś zrobię. Musisz poczekać i zobaczyć!

Harmonogram Amandy jest powiązany z warsztatem Saved and Remade Remade, ale nie ma planów robienia tego w trybie Strictly or I’m a Celebrity i nie będzie też rozpoczynać kariery OnlyFans.

Powiedziała, że ​​nie potrafi tańczyć, nie może znieść siedzenia w lesie i „nie przychodzi jej do głowy nic gorszego” niż bycie w OnlyFans.

READ  Mike Nesmith z „Monkees” umiera w wieku 78

Amanda opowiedziała o swoim byłym współgospodarzu Johnnym Irwinie (49 l.), u którego zdiagnozowano nieuleczalnego raka płuc.

Dbanie o formę: Gwiazda nie odpuściła i stwierdziła, że ​​nie martwi się ani swoim PB, ani dystansem.
Kontuzja: Amy udostępniła także zdjęcie swoich podartych legginsów po tym, jak straciła równowagę i stoczyła się ze wzgórza
Amanda napisała: „Dziś rano udało mi się przegrać walkę z wystającym korzeniem drzewa. Niesamowity upadek, stoczyłam się ze wzgórza i leżałam tam przez minutę.

Powiedziała portalowi, że ostatnio nie rozmawiała z Johnnym, ale wysłała mu wiadomość, że „myśli o nim” i jego żonie Jessice, z którą ma trójkę małych dzieci.

„Nie rozmawiałam z Johnnym” – powiedziała Amanda. Wysłałem mu wiadomość, skontaktowałem się i powiedziałem, że o nim myślę, przesyłając im wszystkim mnóstwo miłości.

Prezenterka dodała: „To cudowny, piękny mężczyzna. Życzę mu całej miłości na świecie, bo jest uroczy”.

Johnny’emu dano zaledwie sześć miesięcy życia, kiedy w sierpniu 2020 roku zdiagnozowano u niego raka płuc w czwartym stadium, który rozprzestrzenił się do mózgu.