Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kobieta ginie podczas skoku spadochronowego w Auckland

Kobieta ginie podczas skoku spadochronowego w Auckland

Kobieta, która w zeszłym tygodniu zginęła podczas skoku spadochronowego w Auckland, została zapamiętana jako „jedyna w swoim rodzaju” i „błyszcząca perełka”.

Sarah Jane Perm Zginął w wypadku na plaży Muriwai w Auckland Czwartek.

Skydive Auckland powiedział wówczas, że brał udział w dziewięciokierunkowej formacji z grupą doświadczonych spadochroniarzy rekreacyjnych.

Obaj zderzyli się podczas swobodnego spadania. Drugi spadochroniarz został lekko ranny i spadł na brzeg.

w oświadczenie na facebookuNowozelandzka Federacja Spadochronowa (NZPF) złożyła hołd naszej „siostrze na niebie” Sarah Jane Bairam.

„Nasze myśli i wsparcie kierujemy do całej jej rodziny i przyjaciół, których było wielu. SJ poruszyła serca wielu skoczków i będzie jej bardzo tęsknić” – czytamy w oświadczeniu.

Powiedzieli, że Perm jest członkiem stowarzyszonym NZPF przez ostatnie dwa lata.

„Przychodziła na nasze spotkania co miesiąc i zaglądała w tło, projektując plakaty i grafiki do naszych mediów społecznościowych i strony internetowej. Jak te w tym poście. Jak fajnie?! Nigdy nie chciała być tak doceniana za swój wkład, po prostu chciała Wsparcie.”

Post kończy się słowami: „SJ, byłaś jedyna w swoim rodzaju. Prawdziwa dama i lśniący klejnot. Dziękuję za wszystko. Uwolnij swoją siostrę”.

READ  Uzbrojona policja reaguje na „poważny incydent”, który miał miejsce na stacji benzynowej w Auckland, z których jeden trafił do szpitala w stanie krytycznym