Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kirby and the Forgotten Land ukaże się 25 marca

Źródło: Nintendo (zrzut ekranu)

Kirby i zapomniana kraina Był postrzegany jako jeden z najważniejszych wydarzeń Wrzesień 2021 Nintendo Direct, z żywym stylem artystycznym i środowiskami 3D osadzonymi w pozornie postapokaliptycznym świecie. Pomimo szerokiego zwiastuna, fani błagają o więcej.

Nintendo w końcu ujawniło więcej rozgrywki w najnowszym zwiastunie Kirby and the Forgotten Land. Nowy zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

W zwiastunie gracze mogą zobaczyć nowe środowiska i przykłady charakterystycznych umiejętności klonowania Kirby’ego, takich jak zdolność wykopalisk, której można użyć do okrążenia wrogów, aby ich pokonać. Wygląda na to, że dostępna będzie również kooperacja dla wielu graczy, w której 2 graczy wcieli się w rolę Waddle Dee wraz z różową kulką. Niestety nie wspomniano, czy będzie obsługiwana współpraca online i lokalna dla wielu graczy. Dopilnujemy, aby na bieżąco informować Cię o wszelkich nowych informacjach.

Kirby and the Forgotten Land zostaje wydany Przełącznik Nintendo 25 marca 2022 r.

super błyszczące


Zmień strzał produktu Oled

Model OLED przełącznika Nintendo

Nowa i ulepszona konsola Nintendo Switch

Najnowszym członkiem rodziny systemów Nintendo Switch jest model OLED, który integruje nowe i ulepszone funkcje systemu, w tym większy wyświetlacz OLED, bardziej stabilną podpórkę do gier stołowych, port LAN i ulepszoną pamięć wewnętrzną 64 GB. To klasyczny Nintendo Switch, ale lepszy.

Możemy zarabiać prowizję od zakupów za pomocą naszych linków. Ucz się więcej.

READ  Odpowiedzi i wskazówki Quordle'a dzisiaj na poniedziałek, 24 lipca