Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kirby and the Forgotten Land ukaże się 25 marca

Źródło: Nintendo (zrzut ekranu)

Kirby i zapomniana kraina Był postrzegany jako jeden z najważniejszych wydarzeń Wrzesień 2021 Nintendo Direct, z żywym stylem artystycznym i środowiskami 3D osadzonymi w pozornie postapokaliptycznym świecie. Pomimo szerokiego zwiastuna, fani błagają o więcej.

Nintendo w końcu ujawniło więcej rozgrywki w najnowszym zwiastunie Kirby and the Forgotten Land. Nowy zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

W zwiastunie gracze mogą zobaczyć nowe środowiska i przykłady charakterystycznych umiejętności klonowania Kirby’ego, takich jak zdolność wykopalisk, której można użyć do okrążenia wrogów, aby ich pokonać. Wygląda na to, że dostępna będzie również kooperacja dla wielu graczy, w której 2 graczy wcieli się w rolę Waddle Dee wraz z różową kulką. Niestety nie wspomniano, czy będzie obsługiwana współpraca online i lokalna dla wielu graczy. Dopilnujemy, aby na bieżąco informować Cię o wszelkich nowych informacjach.

Kirby and the Forgotten Land zostaje wydany Przełącznik Nintendo 25 marca 2022 r.

super błyszczące


Zmień strzał produktu Oled

Model OLED przełącznika Nintendo

Nowa i ulepszona konsola Nintendo Switch

Najnowszym członkiem rodziny systemów Nintendo Switch jest model OLED, który integruje nowe i ulepszone funkcje systemu, w tym większy wyświetlacz OLED, bardziej stabilną podpórkę do gier stołowych, port LAN i ulepszoną pamięć wewnętrzną 64 GB. To klasyczny Nintendo Switch, ale lepszy.

Możemy zarabiać prowizję od zakupów za pomocą naszych linków. Ucz się więcej.

READ  Microsoft drażni nowy dźwięk uruchamiania systemu Windows 11 11-minutowym filmem