Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowe ekskluzywne PS5 ujawnia możliwe opóźnienie z powodu Final Fantasy 16

Ujawnienie nowej ekskluzywnej gry na PlayStation 5 prawdopodobnie zostało opóźnione z powodu Final Fantasy XVI. W ostatnich tygodniach nowość Przenosić Pojawiła się wskazówka, że ​​wydawca Square Enix, firma za nim stojąca Final Fantasy XVI, ma kolejny ekskluzywny tytuł PS5, który zostanie ujawniony w przyszłości. I chociaż nie ustaliliśmy jeszcze, czym może być ta nowa gra na PS5, teraz najwyraźniej zorientowaliśmy się, dlaczego jeszcze się nie pojawiła.

Według dziennikarza Jordana Midlera (via Resetowanie), opóźnienie podane przez Square Enix wyrażało się w popisach Final Fantasy XVI W ostatnich miesiącach to z kolei powstrzymało ujawnienie tej nowej gry od wydawcy, która również pojawi się na PS5. Midler zasugerował to raz Final Fantasy XVI Ten nowy tytuł na PS5, który zostanie ponownie pokazany publicznie, może zostać wkrótce ujawniony. „Nie pokazali kolejnego tytułu na PS5, ponieważ Final Fantasy nie zostało jeszcze pokazane, a miało wyjść w tym momencie” – wyjaśnił Midler.

Dodając więcej kontekstu do tej tajemniczej gry na PS5, Middler powiedział również, że nowa wyłączność Square Enix na PS5 nie jest związana z ukochaną przez tę firmę serią Kingdom Hearts. Co więcej, powiedział też, że ekskluzywność tej gry z PS5 będzie ograniczona tylko do konsol, co oznacza, że ​​powinna pojawić się również wersja na PC.

Dobra wiadomość o całej tej sytuacji jest taka, że ​​sama Square Enix już ją ma Potwierdzony Nie będzie o nim milczeć Final Fantasy XVI dużo dłużej. W komunikacie wydanym pod koniec 2022 roku, nowe ujawnienie gry miało nastąpić wiosną 2022 roku. Kiedy to ujawnienie już się wydarzy, warto zobaczyć, co Square Enix może w inny sposób wprowadzić na PS5 w przyszłości.

Jak myślisz, kiedy ta tajemnicza gra na PS5 od Square Enix może zostać ujawniona? Jeszcze lepiej, w jakim miesiącu zaczniemy się o tym więcej uczyć Final Fantasy XVI? Podziel się ze mną swoimi przemyśleniami w komentarzach lub połącz się przez Twittera pod adresem Godne zaufania.

READ  Losowo: Teraz, gdy Smash jest gotowy, Sakurai nie musi się martwić tym, co udostępnia w mediach społecznościowych
[H/T PlayStation Lifestyle]