Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kim Kardashian honoruje chłopaka Pete’a Davidsona w Saturday Night Live od lat, gdy opuszcza show

Kim Kardashian złożyła hołd latom swojego chłopaka Pete’a Davidsona w Saturday Night Live po ogłoszeniu, że opuszcza program.

41-letnia gwiazda reality show Kim, która w ten weekend odwiedza Włochy na ślubie swojej siostry Kourtney z Travisem Parkerem, zabrała się do Instagram Stories, aby podzielić się zdjęciami Pitta z amerykańskiego programu podczas jego ostatniego występu w ten weekend.

Komik Pete, lat 28, pozostał w Nowym Jorku, gdy Kim podróżował do Europy i sam wygłosił monolog na temat swojego czasu spędzonego w programie na weekendową aktualizację programu.

Koniec ery: Kim Kardashian oddała hołd swojemu chłopakowi Pete’owi Davidsonowi w Saturday Night Live po ogłoszeniu, że opuszcza program (Pitt jest na zdjęciu w ten weekend)

Odnosząc się do współ-gwiazd Colina Josta i Michaela Che (39 lat) oraz byłego Kanye Westa do 44-letniego Kim, Pete zażartował: „Hej, Colin i Che, miliony ludzi oglądają tylko po to, żeby zobaczyć, czy przyprowadzam Kanye”.

Chociaż nie wspomniał o Kim w swoim przemówieniu, odniósł się do swojej byłej żony, 28-letniej Ariany Grande, która zaręczyła się dwa tygodnie później w 2018 roku.

Gdzie indziej żartował ze swojej rasy, mówiąc, że ludzie byli zdezorientowani, kiedy po raz pierwszy dołączył do serialu osiem lat temu.

Odrzutowiec: 41-letnia gwiazda Reality Kim jest w tym tygodniu we Włoszech na ślubie swojej siostry Kourtney na Travisie Barkerze

Odrzutowiec: 41-letnia gwiazda Reality Kim jest w tym tygodniu we Włoszech na ślubie swojej siostry Kourtney na Travisie Barkerze

Grafika: Kim zabrała się do swoich Instagram Stories, aby udostępnić mnóstwo zdjęć Pete'a w amerykańskim programie po ogłoszeniu w tym tygodniu

Grafika: Kim zabrała się do swoich Instagram Stories, aby udostępnić mnóstwo zdjęć Pete’a w amerykańskim programie po ogłoszeniu w tym tygodniu

Powiedział: „Teraz wszyscy wiedzą, że jestem biały, ponieważ odniosłem taki sukces, podczas gdy ledwo pojawiałem się w pracy”.

Dzieje się tak po tym, jak Pitt oficjalnie potwierdził, że opuści Saturday Night Live po siedmiu sezonach w programie.

W długim poście na Instagramie opublikowanym przez przyjaciela zabawnego Dave’a Cyrusa w sobotę, Pitt stwierdził, że finał 47. sezonu tego wieczoru będzie jego „ostatnim wieczorem”, kiedy podziękował twórcy Lorne Michaelsowi i obsadzie: „Jestem to winien Lorne Michaels i wszystkim w SNL moje życie.

Funnyman: Siedząc obok Colina Josta (na zdjęciu) w sitcomie, Pete Millions dostroił się tylko po to, by zobaczyć, czy przyprowadzi byłego męża Kim, Kanye Westa

Funnyman: Siedząc obok Colina Josta (na zdjęciu) w sitcomie, Pete Millions dostroił się tylko po to, by zobaczyć, czy przyprowadzi byłego męża Kim, Kanye Westa

Kontrowersyjne: gdzie indziej żartował ze swojej rasy, mówiąc, że ludzie byli zdezorientowani jego rasą, kiedy po raz pierwszy dołączył do programu osiem lat temu (na zdjęciu po lewej)

Kontrowersyjne: gdzie indziej żartował ze swojej rasy, mówiąc, że ludzie byli zdezorientowani jego rasą, kiedy po raz pierwszy dołączył do programu osiem lat temu (na zdjęciu po lewej)

Film udostępniony obok podpisu pokazuje Pete’a przytulającego 35-letniego komika Jerroda Carmichaela, po wykonaniu swojej „pierwszej aktualizacji i szkicu”, z Pete’em dodającym: „To szaleństwo myśleć, że zrobię dziś ostatnią aktualizację”.

Wpis Pete’a został udostępniony z konta jego przyjaciela po tym, jak komik usunął swój Instagram po nękaniu w Internecie przez byłego męża swojej dziewczyny, Kanye Kanye.

Davidson zaczął pisać emocjonalne wiadomości: „Ten film został nakręcony 8 lat temu. Jerrod wysłał mi go wczoraj wieczorem i sprawił, że byłem bardzo emocjonalny w najlepszy sposób.

Odejście: Pitt oficjalnie potwierdził w tym tygodniu, że opuści Saturday Night Live po siedmiu sezonach na szkicu

Odejście: Pitt oficjalnie potwierdził w tym tygodniu, że opuści Saturday Night Live po siedmiu sezonach na szkicu

Następnie przyznał, że kiedy po raz pierwszy dołączył do SNL w wieku 20 lat, „nie miał pojęcia”, co robi, ponieważ „w rzeczywistości nie był rysownikiem”.

Pete pochwalił swoich kolegów z gwiazd, zauważając: „Wiedziałem, że nie dam rady nadążyć z Kenanem Thompsonem czy Kate McKinnon, ani nie będę w stanie nadążyć za nimi, więc byłem zbyt przerażony, by wiedzieć, co mogę przynieść lub zrobić jak na takie widowisko i scenę.Szanowany historycznie.

Pete nadal wspominał swój debiut w serialu, pisząc: „Odkąd stoję, zorientowałem się, że sam spróbuję wstawać i personalizować się w Weekendowej Aktualizacji i bardzo się cieszę, że to zrobiłem. dzieliłem się tak wiele z tą publicznością i to dosłownie rośnie na twoich oczach”.

„Byliśmy razem w dobrych i złych czasach, w najszczęśliwszych i najciemniejszych czasach” – dodał.

Komik podziękował następnie ekipie SNL za to, że zawsze przy nim stał: „Jestem tak wdzięczny, że nie byłoby mnie tutaj bez nich. Doceniam was, że zawsze wspieracie moje plecy i trzymacie się mnie, nawet jeśli nie była to opinia publiczna.

Okazując wdzięczność, napisał: „Dziękuję za to, że zawsze we mnie wierzysz i jesteś przy mnie, nawet jeśli wydawało mi się to komiczne. Dziękuję za nauczenie mnie wartości życiowych, jak się rozwijać i podarowanie wspomnień na całe życie.

Pod koniec postu wyraził mieszane uczucia dotyczące swojego odejścia z przełomowego programu.

SNL to mój dom. Jestem bardzo szczęśliwy i smutny z powodu dzisiejszego występu. „Jest wiele powodów, których nie potrafię wyjaśnić” – powiedział.

Jednak zakończył post pozytywnie, żartując: „Nie mogę się doczekać powrotu w przyszłym roku z muzycznym numerem dla Mulaney”, zanim podpisze kontrakt jako „Young Resident Pete Davidson”.

Wiadomość o możliwym odejściu Davidsona została zgłoszona przez kilka mediów na początku tygodnia, wraz z odejściem jego długoletnich współpracowników Kate McKinnon i Eddiego Bryanta.

Dobro i zło: „Byliśmy razem w dobrych i złych czasach, w najszczęśliwszych i najciemniejszych czasach” – pisał.

Dobro i zło: „Byliśmy razem w dobrych i złych czasach, w najszczęśliwszych i najciemniejszych czasach” – pisał.

Davidson był stosunkowo nieznany, kiedy dołączył do 40. sezonu serialu komediowego NBC, ale jego profil zyskał na popularności, po części dzięki jego barwnemu życiu randkowemu.

W szczególności przegapił nagradzany program komediowy swojego ostatniego sezonu, ponieważ opuścił kilka odcinków podczas kręcenia nowego horroru.

W ciągu ostatniego roku trafił na pierwsze strony gazet, jedząc, spędzając wakacje i odpoczywając z Kardashianami i najwyraźniej był w sporze w mediach społecznościowych ze swoją byłą, Kayne West.

READ  Na scenie zaprezentowano referaty Olivii Wilde. Dla tych w terenie to żaden szok Olivia Wilde

Pojawia się po tym, jak przyjaciółka Pete’a, Kim, poleciała w tym tygodniu do Włoch, aby wziąć udział w ślubie swojej siostry Kourtney z Travisem Parkerem.

Dobre czasy: nadchodzi po tym, jak przyjaciółka Pete'a, Kim, poleciała w tym tygodniu do Włoch, aby wziąć udział w ślubie swojej siostry Kourtney z Travisem Parkerem.

Dobre czasy: nadchodzi po tym, jak przyjaciółka Pete’a, Kim, poleciała w tym tygodniu do Włoch, aby wziąć udział w ślubie swojej siostry Kourtney z Travisem Parkerem.

Zawiązali ślub legalnie w sądzie w Santa Barbara w Kalifornii w ostatnią niedzielę, ale mają wziąć ślub podczas wielkiej ceremonii w przepięknej wiosce rybackiej Portofino na Riwierze Włoskiej.

Według TMZ, Kourtney i Travis wynajęli na swoje zaślubiny Muzeum Castello Brown Historic House znajdujące się na wzgórzu nad portem Portofino.

Jej matka, Kris Jenner, lat 66, niedawno ujawniła, że ​​​​przysięgała dochować tajemnicy w sprawie nadchodzących ślubów, ponieważ wcześniej tego dnia widziano ją na zakupach w portowym mieście.

wykrywanie źródła dla Ludzie: Najpierw musieli legalnie wziąć ślub przed swoim wielkim włoskim ślubem, który nastąpi niedługo.

Nigdy się tego nie dowiemy!  Trwają przygotowania do intymnego ślubu Kourtneya i Travisa w ten weekend w Portofino we Włoszech

Nigdy się tego nie dowiemy! Trwają przygotowania do intymnego ślubu Kourtneya i Travisa w ten weekend w Portofino we Włoszech

„Każdy szczegół jest ustalony, a cała rodzina, w tym dzieci, jest bardzo podekscytowana”.

Wraz z Chrisem powiedział publikacji: „Zobowiązałem się do zachowania tajemnicy. Gdybym powiedział jedną rzecz o ślubie, miałbym duże kłopoty! „

Uważa się, że para i ich dzieci przebywają w okolicy od kilku dni.

Wystawny europejski ślub będzie trzecim ślubem ukochanej pary, po nieformalnym małżeństwie po rozdaniu Grammy w Las Vegas i ceremonii prawnej w Santa Barbara.

Gdzie: Nowożeńcy legalnie zawiązali ślub w sądzie Santa Barbara w niedzielę, ale podobno mają wziąć ślub podczas wystawnej ceremonii w przepięknej wiosce rybackiej na Riwierze Włoskiej.

Gdzie: Nowożeńcy legalnie zawiązali ślub w sądzie Santa Barbara w niedzielę, ale podobno mają wziąć ślub podczas wystawnej ceremonii w przepięknej wiosce rybackiej na Riwierze Włoskiej.