Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kiedy Michelle Yeoh tańczyła i uczyła w Crow Once

Kiedy Michelle Yeoh tańczyła i uczyła w Crow Once

Źródło obrazu, Steve’a Barlowa

podpis pod zdjęciem,

Steve Barlow, prawda, pamięta, jak poznał Michelle Yeoh w Cheshire College w 1982 roku

Pewien mężczyzna pamięta, jak w latach 80. zaprzyjaźnił się ze zdobywczynią Oscara Michelle Yeoh, kiedy brała lekcje tańca w college’u, do którego uczęszczał.

Steve Barlow po raz pierwszy spotkał przyszłą gwiazdę w Crewe and Alsager College w 1982 roku.

Powiedział, że wzięła go pod swoje skrzydła, kiedy odwiedziła to miejsce w ramach jej stopnia artystycznego.

Źródło obrazu, Steve’a Barlowa

podpis pod zdjęciem,

Steve Barlow studiował w Crewe i Alsager College wraz z przyszłą, wielokrotnie nagradzaną gwiazdą

Barlow powiedziała, że ​​​​wstąpiła do college’u jako studentka sztuk scenicznych w 1980 roku, kiedy była znana pod swoim nazwiskiem, Chu Khing Yeoh, zanim na ostatnim roku specjalizowała się w tańcu.

Opisał, jak była fanką horrorów i że para oglądała razem filmy i uczestniczyła w produkcjach teatralnych na West Endzie.

„Nagle pojawia się ta bardzo drobna Malezyjka i bierze mnie pod swoje skrzydła”, powiedział, dodając, że byli wtedy „nierozłącznymi” przyjaciółmi.

„Musiała przyjechać na wieś, aby wziąć udział w poważnym szkoleniu tanecznym – w tamtym czasie college był jednym z najlepszych miejsc do zdobycia tego stopnia” – wyjaśnił.

„Było bardzo niewiele miejsc oferujących stopień naukowy w zakresie sztuk performatywnych” – dodał, wskazując, że Yeoh planuje studiować w Londynie.

podpis pod zdjęciem,

Wszystko wszędzie naraz zdobyło siedem nagród na ceremonii rozdania Oscarów

Barlow powiedział, że Yoh był „bardzo wyluzowany” i nigdy nie mówił o tym, że chce zostać aktorką, zanim dostał rolę w filmie o sztukach walki, i dodał, że przyszła podczas kręcenia filmu, aby zobaczyć, jak występuje na West Endzie.

„Nie sądzę [the Oscar] Może trafić do kogoś bardziej zasługującego”.

„Pamiętam, jak spacerowałem z nią po mieszkaniu w Swiss Cottage [London] Oglądam zabójców gliniarzy, których właśnie stworzyłem i myślę: „Kim jest ta kobieta?”

„Była tajemniczą kobietą” – powiedział – „naprawdę była”.

Po tym, jak rozeszli się w 1986 roku, pan Barlow mówi, że próbował wysłać wiadomość do Yeoh za pośrednictwem mediów społecznościowych, ale jak dotąd nie był w stanie się z nią skontaktować.

Źródło obrazu, Danny Molochuk

podpis pod zdjęciem,

Michelle Yeoh przeszła do historii, stając się pierwszą Azjatką, która zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki

Yeoh przeszła do historii, stając się pierwszą Azjatką, która zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki na rozdaniu Oscarów w niedzielę.

W swoim przemówieniu z okazji przyjęcia powiedziała: „Dla wszystkich małych chłopców i dziewcząt, którzy mnie dziś wieczorem oglądają, jest to światełko nadziei i możliwości.

Dodała: „Panie, nie pozwól nikomu wmówić, że masz jeden dzień po urodzinach”.