Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Christian Bale lubi odwiedzać najszczęśliwsze miejsce na ziemi ze swoją żoną Sibby i synem Josephem

Christian Bale lubi odwiedzać najszczęśliwsze miejsce na ziemi ze swoją żoną Sibby i synem Josephem

Christian Bale został zauważony w najszczęśliwszym miejscu na ziemi – Disneyland Resort w Anaheim w Kalifornii.

49-letni aktor Batmana był widziany podczas zwiedzania parku rozrywki z żoną, 52-letnią Sibby Blazek i ich ośmioletnim synem, Josephem.

Ich 17-letniej córki Emmeline nie pokazano z nimi.

Christian założył swobodną sylwetkę w czarnym T-shircie z szarą bluzą z kapturem, dodając pasujące spodnie.

Sippy założyła czarną bluzkę z dżinsami i wybrała dopasowaną czarną marynarkę i trampki na dzień Disneya.

Szczęśliwe miejsce: Christian Bale był widziany w najszczęśliwszym miejscu na ziemi – Disneyland Resort w Anaheim w Kalifornii
Czas dla rodziny: 49-letni aktor Batmana został zauważony podczas zwiedzania parku rozrywki z żoną Sippy Blazek (52 lata) i ich ośmioletnim synem Josephem.

Christian i jego rodzina zostali zauważeni podczas spaceru po parku rozrywki Disney California Adventure (DCA), który znajduje się na terenie Disneyland Resort.

DCA zawiera atrakcje Pixara, podczas gdy Disneyland nie; DCA zawiera również Avengers Campus i Marvel oraz ich postacie.

Disneyland Resort składa się z Disneylandu, DCA i Downtown Disney – części handlowej.

Dołącz do grupy Plaid, przewodnika VIP w Disneylandzie.

Wycieczka z przewodnikiem VIP, która może kosztować od 500 do 700 USD dziennie, obejmuje wycieczkę, zarezerwowane miejsca na wieczorną rozrywkę, rezerwacje posiłków i ekspresowy dostęp do wycieczek.

Christian, który urodził się w Haverfordwest w Walii w Wielkiej Brytanii, zagrał tytułową postać w trzech filmach o Batmanie.

Zagrał Bruce’a Wayne’a / Batmana w Batman Begins z 2005 roku, The Dark Knight w 2008 oraz w The Dark Knight Rises z 2012 roku.

Christian wystąpił w uniwersum Marvela, a konkretnie w Thor: Love And Thunder jako Jor Butcher God.

Thor: Love And Thunder to trzecia odsłona serii Thor w ramach serii Marvel.

W centrum uwagi: Christian wykroił swobodną sylwetkę w czarnym T-shircie z szarą bluzą z kapturem, dodając pasujące spodnie
Mroczny Rycerz: Christian, urodzony w Haverfordwest w Walii, w Wielkiej Brytanii, zagrał w trzech filmach o Batmanie jako tytułowy bohater
Age of Villain: Christian zagrał także we wszechświecie Marvela, a konkretnie w Thor: Love And Thunder jako God’s Butcher
Rodzina jest wszystkim: Christian i Siby, była modelka, pobrali się 29 stycznia 2000 roku w Las Vegas w Nevadzie; Można ich zobaczyć razem 23 czerwca 2022 roku na premierze Thor: Love and Thunder w Los Angeles.

Chris Hemsworth gra we wszechświecie Thora; W trzecim filmie, Thor: Love and Thunder, postać grana przez Christiana Gore’a jest złoczyńcą.

Christian i Sibi, były model, pobrali się 29 stycznia 2000 roku w Las Vegas w stanie Nevada.

Para powitała na świecie córkę Emmeline, obecnie 17-letnią, urodzoną 27 marca 2005 roku i syna Josepha, który ma obecnie osiem lat.

READ  Kup rzadki żyrandol Giacometti za 250 funtów w Londynie za 7 milionów funtów | rzeźba

Emmeline faktycznie grała Infinity Conez Vendor, a Joseph grał Asgardian Kid w Thor: Love and Thunder.