Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Keywords Studios i Havok torują drogę innowacjom

Keywords Studios i Havok torują drogę innowacjom

Keywords Studios, światowy lider kreatywnych i opartych na technologii usług dla branży gier wideo, z przyjemnością ogłasza, że ​​pogłębia swoje istniejące relacje z wiodącym dostawcą technologii oprogramowania pośredniego, firmą Havok®, w dalszym ciągu wprowadzając innowacje i dostarczając najlepsze rozwiązania . Dla klientów AAA. Od ponad 20 lat Havok umożliwia twórcom gier na wszystkich platformach przesuwanie granic gier wideo dzięki swoim rozwiązaniom premium, Havok Physics, Havok AI i Havok Cloth.

Wielokrotnie nagradzany Havok Physics® to najbardziej zoptymalizowane, wydajne i stabilne oprogramowanie pośredniczące do fizyki ciała stałego w branży gier, a Havok AI® jest znane z generowania szybkiej, niezawodnej siatki nawigacyjnej i zaawansowanego wyszukiwania ścieżek, umożliwiając postaciom poruszanie się bardzo dynamiczne środowiska, podczas gdy Havok Cloth ® umożliwia artystom projektowanie ubrań i akcesoriów, które ożywiają postacie, dodając wyższy poziom realizmu do wydarzeń w grze.

W ramach wzmocnionej relacji zbadamy, w jaki sposób dział generowania słów kluczowych, pracujący nad niektórymi z największych adresów IP na świecie, może współpracować z firmą Havok w celu zapewnienia najnowocześniejszych implementacji jej rozwiązań, dzięki czemu klienci będą mogli wykorzystać moc najnowocześniejszych technologii Havok w celu podniesienia dynamiki gier doświadczenie. Biorąc pod uwagę jej wyjątkową pozycję w ekosystemie gier wideo, Keywords może również służyć radą w zakresie przyszłego planu działania dotyczącego produktu Havok.

„Nie możemy się doczekać rozpoczęcia nowej współpracy z Havok, jesteśmy zaangażowani w przesuwanie granic technologii w różnych branżach”. powiedział Jamie Campbell, globalny szef ds. innowacji w Keywords Studios. „Technologie sztucznej inteligencji, fizyki i tkanin firmy Havok mają fundamentalne znaczenie nie tylko w grach, ale także w pokrewnych sektorach i cieszymy się, że możemy zintegrować te możliwości z naszymi usługami doradczymi i wdrożeniowymi”.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani bliską współpracą z Keywords Studios, ponieważ ich wysiłki pomagają w tworzeniu lepszych gier”. powiedział Andy Payne, dyrektor Havok na region EMEA„, „Nie możemy się doczekać wpływu partnerstwa na gry naszych klientów”.

READ  Serwer „Albion East” Albion Online jest już dostępny

Oprócz świadczenia usług konsultingowych w sektorze gier wideo, Keywords Studios zamierza poszerzyć swoją wiedzę specjalistyczną, aby móc wdrażać technologie Havok w projektach związanych z grami, w tym VFX (efekty wizualne) i produkcja wirtualna.