Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kevin Smith: „Bardzo źle wygląda anulowanie filmu Latina Batgirl” | Dziewczyna nietoperz

Kevin Smith jest jednym z wielu menedżerów, którzy już wcześniej myśleli o tej decyzji Warner Bros. Aby anulować ukończoną premierę filmu Batgirl.

Przemawiając w swoim serialu na YouTube Hollywood Babble-On, Smith powiedział: „Bardzo źle wygląda to, że Latina zostanie odwołana Dziewczyna nietoperz Film. Nie obchodzi mnie, czy film był suką – gwarantuję, że nie. Dwaj reżyserzy, którzy wyreżyserowali ten film, nakręcili dwa odcinki Ms. Marvel, to był świetny program i mieli więcej pieniędzy na Batgirl niż na odcinek Ms. Marvel i inne rzeczy.

Batgirl została odwołana w zeszłym tygodniu przez Warner Bros. Discovery. Jednak nie podano żadnego wyjaśnienia, dyrektor generalny David Zaslav powiedział: „Nie wydamy filmu, dopóki nie będzie gotowy”. Spekulacje, że przyczyną przeprowadzki była słaba jakość filmu, zostały zakwestionowane przez niektórych na rzecz teorii, że zakopanie filmu przez studio było bardziej opłacalne.

Krążyły teorie, że koszty marketingu i promocji byłyby znaczne, a zachęta podatkowa do tłumienia przeważyłaby nad reputacją i potencjalnymi zyskami, które mogłyby pochodzić z emisji. Jednak Warner Bros. nie skomentował jeszcze tej spekulacji.

Reżyser Batgirl, Adel El Araby, ujawnił na Instagramie w weekend, że kilka znanych nazwisk w Hollywood skontaktowało się z nim i innym reżyserem Bilalem Falahem w wyniku odwołania.

Arbi udostępnił e-mail od szefa Marvel Studios Kevin Feigektóry wcześniej został przydzielony do Ms. Marvel.

„Musiałem skontaktować się z moimi przyjaciółmi i poinformować, że wszyscy myślimy o was obu” – napisał Feige. „Za wspaniałe wieści o ślubie (gratulacje!) i rozczarowujące wieści o Batgirl. Tak dumni z Was i całej wspaniałej pracy, którą wykonujecie, zwłaszcza Ms. Marvel, oczywiście! Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co będzie dalej dla Was . Mam nadzieję, że zobaczymy się wkrótce.”

Inni reżyserzy, którzy zaoferowali swoje wsparcie, to Edgar Wright i James Gunn. Elaraby napisał: „Twoje miłe słowa i doświadczenia wiele znaczą i pomogą nam przetrwać ten trudny okres”.

Zarówno Wright, jak i Jean mieli niefortunne doświadczenia z filmami o superbohaterach. Wright był związany z Ant-Manem przez wiele lat, ale opuścił projekt na krótko przed produkcją z powodu „różnic twórczych”.

W międzyczasie Gunn został zwolniony z kierowania Guardians of the Galaxy Vol 3 po niefortunnych tweetach, które wyszły na jaw przez reżysera, za co później przeprosił. Po tym, jak kilka gwiazd i fanów wyraziło swoje poparcie dla Gunna, został sprowadzony z powrotem.

READ  Nagrodzony Oscarem dramat, który rejestruje sensacyjne obrazy cyfrowe i obala kulturę | Cate Blanchett