Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Katy Perry zapowiada swój długo oczekiwany nowy album „143”

Katy Perry zapowiada swój długo oczekiwany nowy album „143”

Przed wydaniem swojego pierwszego od lat singla Katy Perry wydała ważne oświadczenie. Piosenkarka popowa ujawniła nazwę i datę premiery swojego nowego albumu, na który fani z niecierpliwością czekają.

Nowy album Perry’ego nosi tytuł 143Premiera projektu zaplanowana jest na 20 września, co powinno dać jej mnóstwo czasu na udostępnienie kilku singli i intensywną promocję swoich wysiłków w studiu.

Wiadomość obiegła wytwórnia płytowa piosenkarza, Capitol Records. W ogłoszeniu cały album określa się mianem „ekscytującego, odważnego powrotu tego wszechstronnego muzyka. Przepełnionego podnoszącymi na duchu, porywającymi hymnami ludowymi, które fani pokochali”.

Pierwszy singiel z 143Premiera „Świata Kobiet” zaplanowana jest na jutro (11 lipca). Perry promowała tę piosenkę od tygodni i stała się ona jedną z jej najczęściej promowanych piosenek w tym roku.

„Woman’s World” przywraca Perry do tanecznego popu, który tak dobrze jej służył w przeszłości. Dzięki wielu klipom udostępnianym w mediach społecznościowych gwiazdy – a także co najmniej jednej współpracy z marką – miliony już wiedzą, jak będzie brzmiał utwór i czego się spodziewać po teledysku.

Nadchodzący singiel został napisany wspólnie przez Perry’ego, Chloe Angelides i producentów Dr. Luke’a, Vaughna Olivera, Aarona Josepha i Rocco Dead It Again! Obecność Luke’a wnosi do projektu pewne kontrowersje, ponieważ wielu przedstawicieli branży muzycznej zwróciło się przeciwko niemu po tym, jak Kesha oskarżyła go między innymi o napaść na tle seksualnym. Obaj przez lata składali przeciwko sobie pozwy i ostatecznie je wycofali.

Perry wydała swój najnowszy album w sierpniu 2020 roku. On się śmieje W obliczu pandemii Covid-19 płyta niestety nie odniosła oczekiwanego sukcesu. Zestaw zajął piąte miejsce, co czyni go najniżej notowanym albumem nominowanej do nagrody Grammy piosenkarki od czasu jej debiutu. Jeden z chłopakóww 2008.

On się śmieje Wyprodukowało kilka singli, ale żaden z nich nie osiągnął wyżyn, do jakich Perry był przyzwyczajony. Największym hitem z tytułu był „ Never Many Over ”, który uplasował się na 15. miejscu listy przebojów. „Daisies” osiągnęło 40. miejsce, podczas gdy kilka innych piosenek nie trafiło na listy przebojów.

ForbesaCzy Katy Perry będzie w stanie odzyskać magię zdobywania szczytów list przebojów dzięki swojemu nowemu singlowi?

READ  Stephen Nolan: BBC Northern Ireland odpowiada na zarzuty Nolana