Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fani opłakują „wdzięczną i elegancką” gwiazdę po tym, jak zmarła po trzech udarach w ciągu dziesięciu lat.

Fani opłakują „wdzięczną i elegancką” gwiazdę po tym, jak zmarła po trzech udarach w ciągu dziesięciu lat.

Źródła potwierdziły w środę, że była gwiazda Dallas Pat Colbert zmarła w wieku 77 lat.

Aktorka, znana z roli „Dory Mae” w słynnym amerykańskim dramacie, w ciągu dziesięciu lat przed śmiercią przeszła trzy udary mózgu.

Zmarła 23 czerwca w swoim domu w Compton w Los Angeles, a jej śmierć została potwierdzona Reporter z Hollywood Napisane przez jej siostrę, Tammy Colbert.

Colbert zagrała także u boku Lee Majorsa w telewizyjnym serialu akcji The Fall Guy z lat 80. oraz w amerykańskim serialu Capitol, w którym zagrała Corę Mullins.

Jej rola w Dallas obejmowała 67 odcinków w latach 1983–1991, a Colbert grał Dorę Mae, gospodynię i menadżerkę klubu Dallas Oil Tycoons.

W środę źródła potwierdziły, że była gwiazda Dallas Pat Colbert zmarła w wieku 77 lat
Aktorka, znana z roli Dory Mae w przebojowym amerykańskim dramacie, na dziesięć lat przed śmiercią przeszła trzy udary mózgu.

Postać, która pojawiała się okresowo, nigdy nie otrzymała wybitnej fabuły, ale fani Dallas docenili jej wdzięk, elegancję i wyczucie stylu.

Warto zauważyć, że Colbert była jedyną afroamerykańską aktorką, która pojawiła się w serialu w całej jego 13-letniej historii.

Komentując swoją rolę, Sean Chang z Movie & TV Blog powiedział: „Jako jedyna powracająca w serialu afroamerykańska postać, Dora Mae nigdy nie miała żadnej historii, ponieważ nigdy nie próbowała udawać, że to coś więcej niż saga rodzinna Ewingów, ale odegrała tę rolę z elegancją i inteligencją.” .

Sandra Patricia Colbert urodziła się 16 stycznia 1947 roku w Los Angeles w południowej Kalifornii i dorastała w posiadłości zbudowanej przez jej ojca, Le Roya. Jej matka, Eola, pracowała w opiece nad dziećmi.

Później uczęszczała do Centennial High School w Compton, a następnie do gimnazjum, a następnie rozpoczęła karierę w aktorstwie i modzie.

Pozostawiła brata Aarona, siostry Johnitę i Tammy oraz syna Michaela.

Zmarła 23 czerwca w swoim domu w Compton w Los Angeles, a jej siostra Tammy Colbert potwierdziła informację o jej śmierci dziennikowi The Hollywood Reporter.
READ  Książę Harry nie otrzymał wystarczających informacji, gdy cofnięto ochronę policyjną, mówi sąd | Książę Harry