Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kategoria Timeless Classics firmy Apple Arcade nadaje starym grom nowy wygląd

Apple uruchomił długo oczekiwaną usługę gier Arcade dla swoich smartfonów, tabletów i komputerów we wrześniu 2019 roku i od tego czasu powoli dodaje nowe gry do listy. Teraz Apple po raz pierwszy wprowadza pewne zmiany w sposobie organizacji Arcade. Na Rs. 99 miesięcznie w Indiach lub Rs. 999 rocznie Apple Arcade jest bardziej konkurencyjne i przystępne cenowo niż inne kraje. Najnowsze rozszerzenie listy tchnie nowe życie w Apple Arcade i wprowadza dwie nowe klasy.

Z Dodano 30 nowych gier Na początku tego miesiąca była to duża zmiana dla platformy. W przeciwieństwie do oryginalnych i ekskluzywnych gier prezentowanych na Apple Arcade Jak dotąd, najnowszy dodatek wprowadza dwie nowe kategorie gier – ponadczasowe klasyki i świetne sklepy z aplikacjami.

Pierwsza z nich oferuje znane gry w nowym wyglądzie i działaniu na urządzenia Apple, podczas gdy druga dodaje dobrze znane gry premium do listy Arcade bez dodatkowych kosztów w ramach abonamentu. Przyjrzałem się bliżej niektórym z tych nowych gier, w tym Really Bad Chess +, Monument Valley +, NBA 2K21 Arcade Edition i Star Trek: Legends, i rozmawiałem z twórcami tych tytułów.

Really Bad Chess + zmienia sposób gry w szachy

Szachy zyskały ostatnio dużą popularność dzięki serii limitowanej Netflix Gambit królowej. Jednak dla pierwszego timera może się to wydawać trochę zniechęcające, zwłaszcza biorąc pod uwagę znaczenie otwarcia i grę mentalną, która odgrywa rolę w szachach rywalizacyjnych. W tym miejscu pojawia się Really Bad Chess +, przedstawiając zupełnie nową wersję gry.

Really Bad Chess + to wersja Arcade Zack Gage Naprawdę kiepskie szachy, Który został wydany w 2016 roku na iOS. Nowa wersja jest całkowicie odblokowana, bez zakupów w aplikacji ani ograniczeń, ale działa tak samo, jak wersja oryginalna. „Na planszy są losowo generowane figury, eliminuje się sprawiedliwość między konkurentami i nie ma miejsca na naukę lub tradycyjne artykuły redakcyjne” – mówi Zach Gage, twórca gry Really Bad Chess +.

READ  Assassin's Creed Odyssey obsługuje 60 klatek na sekundę na PS5 i Xbox Series X/S.

Zaczynasz od tego, co może wydawać się przewagą pod względem posiadanych figur, ale gra szybko znajduje sposoby na odwrócenie tej przewagi lub wykorzystanie twoich słabości. Grafika jest prosta, z naciskiem na rozgrywkę. „Jest oczywiście inspirowany szachami, ale to też nie są szachy” – mówi Gage o grze, którą opracował.

Really Bad Chess + jest częścią kolekcji Timeless Classics, która zawiera również wiele innych prostych gier opartych na Sudoku, Word Search, Checkers, Solitaire i nie tylko. A jeśli chcesz dobrze grać w szachy, Apple Arcade też je ma Szachy – Graj i ucz się + Dostępna również w zestawie.

Monument Valley + przywraca rozwiązywanie zagadek opartych na perspektywie

Druga nowa kolekcja to App Store Greats, a jednym z ich nagłówków jest Monument Valley +. Podobnie jak w przypadku Really Bad Chess +, wersja Arcade jest w pełni odblokowana, a wszystkie poziomy i rozszerzenia są dostępne od razu. „Mimo że stworzyliśmy Monument Valley 2 Darmowe gry W zeszłym roku oryginalna Monument Valley pozostała wybitną grą. „Nowa wersja wprowadza grę w model subskrypcji Apple Arcade” – mówi Maria Saiyans, dyrektor generalna Ustwo Games, twórcy serii.

Ustwo Games również w przeszłości ściśle współpracowało z Apple Arcade i zostało wydane Alba: A Wildlife Adventure Na scenie w grudniu 2020 roku. Jednak Monument Valley pozostaje jedną z najpopularniejszych gier na platformy mobilne i dodaje ogromną wartość subskrybentom, którzy być może nie grali już w perspektywiczne rozwiązywanie zagadek od 2014 roku.

Główne franczyzy otrzymają nowe gry Apple Arcade

Chociaż gry Apple Arcade były zwykle samodzielnymi tytułami, niedawne rozszerzenie dodaje do listy kilka znanych nazw i franczyzy. To jedna z najciekawszych nowych gier NBA 2K21 Arcade Edition, Która jest mobilną wersją popularnej gry w koszykówkę na konsole i zaawansowane komputery osobiste. Jest to jedna z najważniejszych gier wieloplatformowych w edycji Arcade, co wskazuje, że wiele z tych gier może być w grze.

READ  Spójrzmy prawdzie w oczy, Twitter nie jest już darmową aplikacją

Fani uniwersum Star Trek również dostają coś w najnowszym dodatku, autorstwa Star Trek: Legends. Chociaż gra nie podąża i nie wpłynie na kanon Star Trek, nadal będzie miała wystarczającą wiedzę i materiały dla fanów serii – twierdzi Prince Lotan, dyrektor kreatywny w Tilting Point, twórcy gry.


Czy MacBook Air M1 to bestia Twoich marzeń na przenośny laptop? Dyskutowaliśmy o tym dalej OrbitalnyDostępne w Orbital, Gadgets 360 Podcast Apple PodcastI Podcast GoogleI SpotifyI gdziekolwiek masz swoje podcasty.