Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kategoria Timeless Classics firmy Apple Arcade nadaje starym grom nowy wygląd

Apple uruchomił długo oczekiwaną usługę gier Arcade dla swoich smartfonów, tabletów i komputerów we wrześniu 2019 roku i od tego czasu powoli dodaje nowe gry do listy. Teraz Apple po raz pierwszy wprowadza pewne zmiany w sposobie organizacji Arcade. Na Rs. 99 miesięcznie w Indiach lub Rs. 999 rocznie Apple Arcade jest bardziej konkurencyjne i przystępne cenowo niż inne kraje. Najnowsze rozszerzenie listy tchnie nowe życie w Apple Arcade i wprowadza dwie nowe klasy.

Z Dodano 30 nowych gier Na początku tego miesiąca była to duża zmiana dla platformy. W przeciwieństwie do oryginalnych i ekskluzywnych gier prezentowanych na Apple Arcade Jak dotąd, najnowszy dodatek wprowadza dwie nowe kategorie gier – ponadczasowe klasyki i świetne sklepy z aplikacjami.

Pierwsza z nich oferuje znane gry w nowym wyglądzie i działaniu na urządzenia Apple, podczas gdy druga dodaje dobrze znane gry premium do listy Arcade bez dodatkowych kosztów w ramach abonamentu. Przyjrzałem się bliżej niektórym z tych nowych gier, w tym Really Bad Chess +, Monument Valley +, NBA 2K21 Arcade Edition i Star Trek: Legends, i rozmawiałem z twórcami tych tytułów.

Really Bad Chess + zmienia sposób gry w szachy

Szachy zyskały ostatnio dużą popularność dzięki serii limitowanej Netflix Gambit królowej. Jednak dla pierwszego timera może się to wydawać trochę zniechęcające, zwłaszcza biorąc pod uwagę znaczenie otwarcia i grę mentalną, która odgrywa rolę w szachach rywalizacyjnych. W tym miejscu pojawia się Really Bad Chess +, przedstawiając zupełnie nową wersję gry.

Really Bad Chess + to wersja Arcade Zack Gage Naprawdę kiepskie szachy, Który został wydany w 2016 roku na iOS. Nowa wersja jest całkowicie odblokowana, bez zakupów w aplikacji ani ograniczeń, ale działa tak samo, jak wersja oryginalna. „Na planszy są losowo generowane figury, eliminuje się sprawiedliwość między konkurentami i nie ma miejsca na naukę lub tradycyjne artykuły redakcyjne” – mówi Zach Gage, twórca gry Really Bad Chess +.

READ  Po uaktualnieniu do systemu Windows 11 masz tylko 10 dni na powrót do systemu Windows 10

Zaczynasz od tego, co może wydawać się przewagą pod względem posiadanych figur, ale gra szybko znajduje sposoby na odwrócenie tej przewagi lub wykorzystanie twoich słabości. Grafika jest prosta, z naciskiem na rozgrywkę. „Jest oczywiście inspirowany szachami, ale to też nie są szachy” – mówi Gage o grze, którą opracował.

Really Bad Chess + jest częścią kolekcji Timeless Classics, która zawiera również wiele innych prostych gier opartych na Sudoku, Word Search, Checkers, Solitaire i nie tylko. A jeśli chcesz dobrze grać w szachy, Apple Arcade też je ma Szachy – Graj i ucz się + Dostępna również w zestawie.

Monument Valley + przywraca rozwiązywanie zagadek opartych na perspektywie

Druga nowa kolekcja to App Store Greats, a jednym z ich nagłówków jest Monument Valley +. Podobnie jak w przypadku Really Bad Chess +, wersja Arcade jest w pełni odblokowana, a wszystkie poziomy i rozszerzenia są dostępne od razu. „Mimo że stworzyliśmy Monument Valley 2 Darmowe gry W zeszłym roku oryginalna Monument Valley pozostała wybitną grą. „Nowa wersja wprowadza grę w model subskrypcji Apple Arcade” – mówi Maria Saiyans, dyrektor generalna Ustwo Games, twórcy serii.

Ustwo Games również w przeszłości ściśle współpracowało z Apple Arcade i zostało wydane Alba: A Wildlife Adventure Na scenie w grudniu 2020 roku. Jednak Monument Valley pozostaje jedną z najpopularniejszych gier na platformy mobilne i dodaje ogromną wartość subskrybentom, którzy być może nie grali już w perspektywiczne rozwiązywanie zagadek od 2014 roku.

Główne franczyzy otrzymają nowe gry Apple Arcade

Chociaż gry Apple Arcade były zwykle samodzielnymi tytułami, niedawne rozszerzenie dodaje do listy kilka znanych nazw i franczyzy. To jedna z najciekawszych nowych gier NBA 2K21 Arcade Edition, Która jest mobilną wersją popularnej gry w koszykówkę na konsole i zaawansowane komputery osobiste. Jest to jedna z najważniejszych gier wieloplatformowych w edycji Arcade, co wskazuje, że wiele z tych gier może być w grze.

READ  Nowoczesna etykieta spotkań w pracy hybrydowej: nakazy i zakazy

Fani uniwersum Star Trek również dostają coś w najnowszym dodatku, autorstwa Star Trek: Legends. Chociaż gra nie podąża i nie wpłynie na kanon Star Trek, nadal będzie miała wystarczającą wiedzę i materiały dla fanów serii – twierdzi Prince Lotan, dyrektor kreatywny w Tilting Point, twórcy gry.


Czy MacBook Air M1 to bestia Twoich marzeń na przenośny laptop? Dyskutowaliśmy o tym dalej OrbitalnyDostępne w Orbital, Gadgets 360 Podcast Apple PodcastI Podcast GoogleI SpotifyI gdziekolwiek masz swoje podcasty.