Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kate Moss mówi, że była „słaba i przestraszona” podczas sesji zdjęciowej Calvina Kleina z Markiem Wahlbergiem w 1992 roku

Kate Moss opowiedziała o swojej sesji zdjęciowej z 1992 roku z Markiem Wahlbergiem i przypomniała, jak praca z aktorką sprawiła, że ​​poczuła się „bezbronna”.

48-letnia modelka rozmawiała o swojej słynnej kampanii bielizny z Wahlbergiem dla Calvina Kleina podczas występu w BBC Radio 4 dyski z bezludną wyspą.

Kiedy prowadząca Lauren Laverne Moss zapytała, jak „Pamiętam, że… [photo]strzelać”, Moss przyznała, że ​​nie miała najlepszego czasu na pracę z nią, a potem zagrała razem i twierdziła, że ​​wydarzenie było „wszystko o nim”.

„Niedobre wspomnienia” – powiedział model o sesji zdjęciowej. Kampania składała się z czarno-białych zdjęć, które uchwyciły Moss topless obok Wahlberga.

„Był bardzo macho i chodziło o niego. Miał świetną świtę. Byłem tylko tym modelem. „

Laverne zapytała modelkę, czy „czuje się obiektywnie”, a Moss odpowiedział jej: „Dokładnie tak”.

„I słaby i przestraszony” – kontynuował 51-latek. „Myślę, że grali mojego podwójnego. Byłem taki młody i niewinny, Calvin to uwielbiał.”

Moss następnie opisał, jak „nie czuła się dobrze” przed zrobieniem zdjęć. Powiedziała, że ​​„nie mogła wstać z łóżka” przez „tydzień lub dwa” i miała „ekstremalny niepokój”.

W 2012 roku Moss wcześniej ujawniła swój dyskomfort podczas kręcenia Calvina Kleina w wywiadzie dlaTargowisko próżności. Podczas tej rozmowy Moss powiedziała, że ​​miała „załamanie nerwowe” i myślała, że ​​„umrze”.

„Miałam załamanie nerwowe, kiedy miałam 17 lub 18 lat, kiedy musiałam pracować z Marky Mark i Herb Rittsem” – powiedziała wtedy. „W ogóle nie czułem się sobą. Czułem się naprawdę źle z powodu tego wspaniałego faceta. Nie lubiłem tego. Przez dwa tygodnie nie mogłem wstać z łóżka. Myślałem, że umrę”.

(AFP przez Getty Images)

Ze swojej strony, Wahlberg powiedział: Stróż W 2020 roku powiedział, że był wtedy „może trochę szorstki”, ale zauważył, że on i Moss nie są w złych stosunkach.

– Nie byłem… zbyt przyziemny, powiedzmy to – wyjaśnił. „Ale widziałem ją i powiedziałem cześć. Myślę, że widzieliśmy się na imprezie tu i tam, przywitaliśmy się i wymieniliśmy uprzejmości.”

gdzie indziej w dyski z bezludną wyspą W wywiadzie Moss podzieliła się szczegółami na temat swojej kariery modelki i przypomniała sobie „przerażające doświadczenie”, gdy miała 15 lat. Twierdzi, że o to prosiła Zdejmij jej stanik podczas robienia zdjęć.

„Miałem prawdopodobnie tylko 15 lat, a on powiedział:” Podnieś głowę „, a ja zdjąłem koszulę. I wyjaśniłem, że jestem naprawdę nieśmiały, jeśli chodzi o moje ciało. „I powiedział: „Zdejmij stanik” i Wyczułem, że coś jest nie tak, więc wziąłem swoje rzeczy i uciekłem. Myślę, że to wyostrzyło moje instynkty. Mógłbym błędnie powiedzieć, że „ONZ jest milę stąd”.

READ  WWE Raw wyniki, podsumowanie, reakcje (12 kwietnia 2021): Dopiero zaczynamy