Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Duke’s Diary staje w obliczu niezręcznego starcia daty premiery z kolejnym tytułem byłej pierwszej damy

Czy książę Harry przegra z Michelle Obamą w bitwie o księgi? Mądre wspomnienia księcia stają w obliczu niezręcznego starcia daty premiery z kolejnym tytułem byłej pierwszej damy

  • Była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych ogłosiła, że ​​prowadzi „Stanie się”
  • Niektórzy sugerują, że książka księcia Harry’ego może zostać złożona do października
  • Pałac Buckingham obawia się, że Harry użyje go, aby wyrównać swoje postrzegane rachunki

Wydawcy nadchodzących wspomnień księcia Harry’ego stają w obliczu kłopotliwej daty premiery ze swoją gwiazdorską pisarką Michelle Obamą.

Była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych ogłosiła w zeszłym tygodniu, że będzie kontynuacją swojej autobiografii, która stała się jedną z najlepiej sprzedających się książek wszechczasów.

Zostanie wydana mniej więcej w tym samym czasie, kiedy dzieło Harry’ego bez tytułu znajduje się na półkach.

Znawcy branży spekulują, czy to starcie wyjaśnia, dlaczego wydawca obu książek, Penguin Random House, nie ogłosił, kiedy pisarka króla, The Ghosts, rzekomo „intymna i lojalna”, zostanie wystawiona na sprzedaż.

Wydawcy nadchodzących wspomnień księcia Harry’ego stają w obliczu niezręcznej daty premiery z gwiazdorską pisarką Michelle Obamą

Była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych ogłosiła w zeszłym tygodniu, że będzie kontynuacją swojej autobiografii, która stała się bestsellerem wszechczasów.

Była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych ogłosiła w zeszłym tygodniu, że będzie kontynuacją swojej autobiografii, która stała się bestsellerem wszechczasów.

Niektórzy sugerują, że książka Harry'ego może zostać przeniesiona do października, aby uniknąć długo oczekiwanej książki pani Obamy The Light We Carry (na zdjęciu), która ukaże się 15 listopada przed Świętem Dziękczynienia i Bożym Narodzeniem.

Niektórzy sugerują, że książka Harry’ego może zostać przeniesiona do października, aby uniknąć długo oczekiwanej książki pani Obamy The Light We Carry (na zdjęciu), która ukaże się 15 listopada przed Świętem Dziękczynienia i Bożym Narodzeniem.

Niektórzy sugerują, że książka Harry’ego może zostać przeniesiona na październik, aby uniknąć długo oczekiwanej książki pani Obamy The Light We Carry, która ukaże się 15 listopada, w czasie Święta Dziękczynienia i Bożego Narodzenia.

READ  Meghan Markle „Więc chciała być gościem w urodziny Obamy”, mówi królewski ekspert

Zapewni to również, że pamiętniki Prince’a będą miały „wyraźną szansę” na zdobycie szczytu listy bestsellerów New York Times, mówi informator, zanim zostaną całkowicie wyprzedzone przez innego osadnika.

„Zdecydowanie wyjaśnię wiele niepewności” – powiedzieli. Michelle Obama to fenomen i oczekuje się, że jej nowa książka znajdzie się na szczycie światowej listy bestsellerów. Ona całkowicie przewyższy wszystko dla Harry’ego. Czas może być bardzo trudny.

Penguin Random House ogłosił w lipcu ubiegłego roku, że wyda „Harry’s Literary Diary” pod koniec 2022 roku.

Okładka autobiografii brytyjskiego księcia Harry'ego i Meghan autorstwa brytyjskiego pisarza i dziennikarza Toma Powera

Okładka autobiografii brytyjskiego księcia Harry’ego i Meghan autorstwa brytyjskiego pisarza i dziennikarza Toma Powera

Powiedział, że po raz pierwszy podzieli się „ostateczną relacją” swojego życia od dzieciństwa do teraz.

Pałac Buckingham od dawna obawia się, że 37-letni Harry wykorzysta nakazy do wyrównania rachunków z rodziną i dworzanami.

Mówi się, że autor duchów J.R. Moringer ukończył rękopis po tym, jak książka przeszła wszystkie „formalności prawne”.

Ale nic nie zostało oficjalnie usłyszane od pierwszego ogłoszenia, co doprowadziło do wielu spekulacji w branży wydawniczej.

Dla kontrastu, w zeszłym tygodniu doszło do znacznego globalnego podekscytowania ogłoszeniem przez Obamę nowej książki, która, jak powiedział Penguin, zostanie opublikowana w 14 językach, a początkowa amerykańska wersja drukowana w nakładzie 2,75 miliona egzemplarzy. Becoming sprzedał ponad 17 milionów na całym świecie.

Reklamy