Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kate Middleton: Blake Lively i Owen Jones należą do gwiazd, które przepraszają za żarty o spisku

Kate Middleton: Blake Lively i Owen Jones należą do gwiazd, które przepraszają za żarty o spisku

Gwiazdy i osoby publiczne wyraziły ubolewanie z powodu udziału w internetowym programie „Where's Kate?” Spekulacje po tym, jak u księżnej Walii zdiagnozowano raka.

W opublikowanym w piątek emocjonalnym filmie Kate Middleton ujawniła, że ​​przeszła chemioterapię po poważnej operacji jamy brzusznej w styczniu, która doprowadziła do zdiagnozowania u niej raka.

Aktualności księżnej Kate możesz śledzić tutaj.

U Kate Middleton zdiagnozowano raka

(przewód PA)

Podczas gdy podczas rekonwalescencji księżna spędzała czas poza zasięgiem opinii publicznej, wiele osób dzieliło się swoimi przemyśleniami i spiskami na temat przyczyn jej niskiego profilu.

Po aktualizacjach stanu zdrowia Kate niektóre prominentne osobistości w komentarzu przyznały się do swojej roli i przeprosiły publicznie.

Aktor Blake Lively był jednym z pierwszych, którzy wyrazili swoje ubolewanie, odnosząc się do usuniętego już postu, który wydawał się kpić z Kate, która opublikowała przeredagowane zdjęcie swojej rodziny z okazji Dnia Matki.

Opublikowanie w relacji na Instagramie w piątek, Plotkara Gwiazda napisała: „Jestem pewna, że ​​dzisiaj nikogo to nie obchodzi, ale czuję, że muszę to przyznać.

Blake Lively mówi, że jest „przestraszona” po tym, jak w poście w mediach społecznościowych kpiła z „zniknięcia” Kate

(Getty Images dla Tiffany & Co.)

„Napisałem absurdalny post o szaleństwie „porażki Photoshopa” i o mój Boże, ten post mnie dzisiaj zawstydził. Przepraszam”.

Dziennikarz i działacz polityczny Owen Jones również wyraził skruchę za dodanie komentarza na temat miejsca pobytu Kate.

Po tym, jak agencje fotograficzne przypomniały sobie zdjęcie Kate i jej trójki dzieci, gdy zorientowały się, że zostało sfałszowane, Jones skomentował „Kill Notice”, mówiąc: „Mam obsesję na punkcie tego omg!!”.

Logo Apple TV Plus

Oglądaj Apple TV+ za darmo przez 7 dni

Tylko nowi subskrybenci. 8,99 GBP/miesiąc. Po bezpłatnym okresie próbnym. Plan automatycznego odnawiania do momentu anulowania

Wypróbuj za darmo

W innym poście Jones podzielił się swoimi wątpliwościami dotyczącymi wspólnego zdjęcia Kate i księcia Williama w samochodzie. „Chyba sobie żartujesz” – napisał. To nie jest wystąpienie publiczne. Choo-choo! Wszyscy na pokładzie Kate Middleton Trotter Express!

Dziennikarz i aktywista Owen Jones wyraził ubolewanie z powodu spekulacji na temat nieobecności Kate w życiu publicznym

(Władze Palestyńskie)

Jednak dziennikarz stwierdził teraz, że „wstydzi się” tych spekulacji i życzy Kate wszystkiego najlepszego.

„Jako osoba, która spekuluje na ten temat, nie biorąc pod uwagę, że może to być poważna choroba, bardzo się wstydzę, mówiąc szczerze, i życzę jej wszystkiego najlepszego” – napisała Jones w poście na X/Twitterze.

Gdzie indziej rośnie presja na inne osoby publiczne, które podzieliły się swoimi opiniami i spekulacjami na temat miejsca pobytu Kate, aby przeprosiły.

W mediach społecznościowych fani proszą prezentera Johna Olivera, aby wycofał żart, który opowiedział podczas występu na kanale Zobacz, co dzieje się na żywo z Andym Cohenem.

„Istnieje niezerowe prawdopodobieństwo, że umrze przed ukończeniem 18 miesięcy” – zażartował Oliver na początku tego miesiąca. „W takiej sytuacji mogliby spędzić weekend u Berniego. Nie twierdzę, że tak się stało, ale mówię, że jest zerowa, dopóki nie zostanie udowodnione, że jest inaczej. Dopóki nie zobaczymy jej siedzącej tam z egzemplarzem dzisiejszej gazety”.

Kate Middleton opowiedziała światu o swojej diagnozie raka

(BBC Studios/PA Wire)

Piers Morgan skrytykował Olivera za jego słowa i uznał każdego, kto popiera żądanie Kate dotyczące prywatności, choć wcześniej spekulował na temat jej miejsca pobytu, za „bezwstydnych hipokrytów”.

READ  Pierwsza historia Czternastego Doktora Davida Tennanta zaczyna się w nowym komiksie

Niektórzy użytkownicy mediów społecznościowych skontaktowali się także z Kim Kardashian, aby potwierdzić wiadomość o diagnozie raka u Kate, po tym jak wcześniej podpisała swoje zdjęcie obok samochodu z podpisem: „W drodze do Kate”.