Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kate i William otrząsają się z hojnych przerw, przygotowując się do zostania królem i królową

Książę i księżna Cambridge będą w przyszłości nadal korzystać z „tradycyjnych” wakacji, a ekspertka z dziedziny królewskiej Katie Nicholl twierdzi, że istnieje ważny powód tej decyzji.

pobierz wideo

Film jest niedostępny

Królewski ekspert mówi, że Kate Middleton „dobrze radziła sobie z presją”

książę William i Kate Middleton Królewski ekspert ujawnił, że ma za sobą wystawne wakacje, a oni zdecydują się na przerwy w Wielkiej Brytanii z trójką dzieci, przygotowując się do przyszłych ról.

Mówiono, że para będzie miała czas w domu, przygotowując się do przyszłych ról jako król i królowa.

Będą mieli „tradycyjny” pobyt w swojej rodzinnej rezydencji w Norfolk Amner Hall i na terenie całego kraju, zamiast wyjeżdżać za granicę w nadchodzących latach.

Dzięki temu unikną zagranicznych podróży z trójką dzieci: ośmioletnim księciem Jerzym, sześcioletnią księżniczką Charlotte i trzyletnim księciem Ludwikiem. Dobra! czasopismo raporty.

Ekspert królewski Katie Nicholl mówi, że podejście do rodzinnych wakacji będzie wypełnione zabawą na świeżym powietrzu.Dla Kate i Williama luksusowe wakacje to już przeszłość
(

zdjęcie:

Obrazy Getty’ego)
Powiedziała gazecie: „Wakacje Anmera to idealny sposób na odstresowanie się Kate i Williama.

„Gdyby toczyły się dla nich królewskie zaręczyny, byłoby ich bardzo niewiele.

„Podczas gdy w przeszłości widzieliśmy, jak para cieszy się bardziej wystawnymi wakacjami, jeżdżąc na nartach lub odwiedzając słoneczne klimaty, przyjęli bardziej tradycyjne królewskie podejście i zamiast tego spędzali czas w brytyjskich rezydencjach królewskich.

„Oczywiście może to wynikać z ograniczeń podróżowania przez Covid, ale myślę też, że Kate i William w przyszłości staną się królem i królową, przyjmując w ten sposób bardziej tradycyjne praktyki”.

Kontynuowała: „Zarówno Kate, jak i William dorastali kochając przebywanie na świeżym powietrzu. William spędził wiele lat w Balmoral z królową i rodziną i objął naturę”.Amner Hall został podarowany Kate i Williamowi przez królową w 2011 roku jako prezent ślubny
(

zdjęcie:

Obrazy Getty’ego)
Podobnie Kate spędziła dzieciństwo bawiąc się na świeżym powietrzu, więc oboje chcieli wychowywać swoje dzieci w podobny sposób.

„Dzieci uwielbiają robić zamki z piasku na plażach, a Kate lubi jeść na pikniku. Czasami zostają na terenie Anmer, a Kate rozstawia w ogrodzie dziecięcy namiot.

„Pakujesz kanapki na lunch, a czasem rozpalają ognisko i pieczą razem pianki na wieczór”.

Powiedziano już, że książę Karol znajduje się w „bardzo niewygodnej” i „frustrującej” sytuacji, czekając na zostanie królem.Rodzina pozostanie tam, gdzie jest i w nadchodzących latach
(

zdjęcie:

BBC Children in Need / Comic Relief via Getty Images)
Ekspert ds. relacji powiedział, że czuje, że jest gotowy do podjęcia pracy około 20 lat temu.

Ponieważ królowa wciąż jest u władzy w wieku 95 lat, Karol musi nie spieszyć się i ma zamiar odziedziczyć tron ​​na starość.

Neil Wilkie powiedział The Express: „Książę Karol przez wiele lat był w bardzo niewygodnej sytuacji jako król-czek, czekając na śmierć swojej matki.

– To może się nie wydarzyć przez kilka lat, a jeśli zostanie królem, nie będzie miał wielkiej szansy, zanim przejdzie i pójdzie do Williama.

READ  Dhanush Jagame Thandiram również wyda w hindi, aktor 365 dni dla Michele Morrone, aby zadebiutować w Bollywood i więcej