Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kate Garaway ujawniła, że ​​jej rodzina musi dostosować się do „nowej normalności” w te Święta Bożego Narodzenia

Kate Garaway ujawniła, że ​​tegoroczne Święta Bożego Narodzenia spędzą na dostosowaniu się do „nowej normalności”, ponieważ jej mąż Derek Draper nadal dochodzi do siebie po koronawirusie.

Prezenterka Good Morning Britain, lat 54, jest opiekunem byłego lobbysty, który nadal walczy z „niszczącymi” skutkami długotrwałego Covid, po zachorowaniu w marcu 2020 roku.

Wirus siał spustoszenie w całym jego ciele, prowadząc do niewydolności nerek oraz uszkodzenia wątroby i trzustki. Niejednokrotnie jego serce przestało bić, walczył z zapaleniem płuc i infekcjami, które robiły mu dziury w płucach.

Trudne: Kate Garraway ujawniła, że ​​te Święta Bożego Narodzenia spędzą na dostosowywaniu się do „nowej normalności”, ponieważ jej mąż Derek nadal dochodzi do siebie po koronawirusie (na zdjęciu w 2019 r.)

W rozmowie z magazynem Woman’s Own gwiazda opowiedziała, jak będzie inaczej w tym roku, ale ma nadzieję, że zabierze go do Chorley, aby zobaczyć swoją rodzinę.

Powiedziała: „W tym roku przywieźliśmy go do domu – i trzymamy kciuki, że możemy go zatrzymać w domu. Oczywiście nie założyłby swojego stroju Świętego Mikołaja i nie wyszedłby z nim [daughter] Darcy’s Christmas shop ojciec i córka lub to samo z [son] Menażka.

Żadnego z nich nie widać w tej chwili, więc dostosowuje się do nowej normalności, ale jest też wdzięczny, że w ogóle to tutaj jest. Czego nigdy nie mieliśmy w zeszłym roku i obawiamy się, że nigdy nie będziemy.

Kate dodała: „Marzeniem byłoby zabranie Dereka do Chorley [with the Draper side of the family]. W tej chwili przenoszenie go to duży problem: jest dla niego stresujące.

Jeśli nie, może Draperzy mogą przyjechać do nas na duże zgromadzenie, jeśli pozwoli na to covid. Na pewno zobaczę Garraways, ale mój piec jest zepsuty, więc nie jestem pewien, czy ktoś chce do mnie podejść.

Kate ujawniła, że ​​najtrudniejszym wyzwaniem było to, że jej związek z mężem zmienił się z powodu jego stanu.

Powiedziała: „To emocjonalne i fizyczne, ponieważ zmieniła się twoja relacja z tą osobą, ale odkryłam również, że niektóre z rzeczy, które naprawdę podniecają moje serce, to momenty, w których Derek jest bardzo obecny, a potem następny moment, w którym nie jest.

Masz dziwne i przytłaczające uczucie samotności, gdzie nagle czujesz, że osoba się zagubiła i chcesz ją złapać i naprawić – sprowadzić ją z powrotem.

Wstrząs: Wirus siał spustoszenie w całym ciele, prowadząc do niewydolności nerek i uszkodzenia wątroby i trzustki.

Wstrząs: Wirus siał spustoszenie w całym ciele, prowadząc do niewydolności nerek i uszkodzenia wątroby i trzustki.

„Ale wtedy zdajesz sobie sprawę, że skupiasz się na swoich uczuciach, a nie na ich potrzebach”.

Dzieje się tak po tym, jak Kate pojawiła się w zeszłym tygodniu, aby potwierdzić tożsamość królewskiej tajemnicy, która pomogła jej podczas walki jej męża Dereka z Covidem.

Podczas swojego występu na Prince’s Trust Awards w zeszły czwartek po południu gwiazda rozmawiała z księciem Karolem o jego dobroci, o której wspomniała w swoim pamiętniku The Power Of Hope.

Rodzina: Derek został sfotografowany w 2019 roku z małżeństwem Darcy i Williamem

Rodzina: Derek został sfotografowany w 2019 roku z małżeństwem Darcy i Williamem

Kate powiedziała: „Może nie pamiętasz, ale byłeś dla mnie taki miły, ponieważ mój mąż dostał Covida po ostatnich nagrodach Prince Trust Awards. Wysłałeś do mnie SMS-a i pomogłeś, więc bardzo dziękuję… i to się poprawiło. „

Książę Karol uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa w marcu zeszłego roku, zaledwie kilka dni po tym, jak spotkał Kate na pokazie nagród w 2020 roku, po czym wyraziła swoje obawy dotyczące spotkania, a później doprowadziła do zarażenia się wirusem ją i Dereka.

READ  Ponowne parowanie Love Island: kto ponownie sparował się dzisiaj, a kto został razem?

Kate początkowo napisała o tym geście w swojej książce, ale nie potwierdziła nazwiska Royal – co doprowadziło do ujawnienia w czwartek tożsamości Charlesa, który sam walczył z wirusem w zeszłym roku.

Honor: Dzieje się tak po tym, jak Kate pojawiła się w zeszłym tygodniu, aby potwierdzić tożsamość królewskiej tajemnicy, która pomogła jej podczas walki jej męża Dereka z Covidem.

Honor: Dzieje się tak po tym, jak Kate pojawiła się w zeszłym tygodniu, aby potwierdzić tożsamość królewskiej tajemnicy, która pomogła jej podczas walki jej męża Dereka z Covidem.

W swojej książce The Power Of Hope, którą wydała w kwietniu, napisała: „Pewnego dnia otrzymałam list od członka rodziny królewskiej proponujący usługi królewskiego lekarza. Pomyślałam, jakie to było piękne, choć wydawało mi się to dość surrealistyczne.

Derek jest najdłużej żyjącym pacjentem z COVID-19 w kraju. Były lobbysta nadal dochodzi do siebie po chorobie w swoim londyńskim domu.

Na początku tego roku Kate udokumentowała jego mękę w swoim filmie dokumentalnym Finding Derek.

Dokument stał się najczęściej oglądanym reality show w ITV w ciągu trzech lat, po tym, jak 4,5 miliona widzów obejrzało animowany program, gdy został wyemitowany w marcu.

Prezenterka zaprezentowała program dokumentujący całoroczną walkę jej męża Dereka z COVID-19, a widzowie chwalili ją za udostępnienie tak szczerego wglądu w jego długi powrót do zdrowia.

Kate sfilmowała każdy etap całorocznej walki Dereka z koronawirusem po tym, jak został hospitalizowany z powodu choroby układu oddechowego.

W zeszłym miesiącu otrzymała nagrodę National Television Award za autorskie filmy dokumentalne, a po wygranej udostępniła zrzut ekranu z ich rozmowy FaceTime na Instagramie.

Komunikat: W zeszłym roku książę Walii ujawnił, że ma „szczęście”, że ma „stosunkowo łagodne objawy” Covid-19 po pozytywnym wyniku testu w marcu 2020 r.

Komunikat: W zeszłym roku książę Walii ujawnił, że ma „szczęście”, że ma „stosunkowo łagodne objawy” Covid-19 po pozytywnym wyniku testu w marcu 2020 r.