Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Prawnik Britney Spears prosi Jamiego o przyznanie się, że szpiegował za pomocą urządzeń „nagrywających” w jej sypialni

Matthew Rosengart, adwokat Britney Spears, atakuje jej ojca, Jimmy’ego Spearsa, żądając od niego dostarczenia dokumentów, do których przyznał się, że szpiegował gwiazdę popu w jej sypialni za pomocą urządzeń podsłuchowych.

Rosengart złożyła dokumenty prawne w swojej toczącej się sprawie o opiekę, żądając „wszystkich dokumentów i korespondencji związanej z dowolnym urządzeniem nagrywającym lub podsłuchowym w domu lub sypialni Britney Jane Spears”, zgodnie z raportem z TMZ Wtorek.

39-letnia ikona popu, która niedawno zrezygnowała ze swojej roli opiekuna, została również oskarżona przez zespół prawny 39-letniej ikony popu o zmianę melodii, aby wesprzeć rozwiązanie opieki w celu ochrony jego „reputacja”.

Obrona Britney: Matthew Rosengart, adwokat Britney Spears, atakuje jej ojca, Jamiego Spearsa, żądając dostarczenia dokumentów, które przyznał do szpiegowania gwiazdy pop w jej sypialni za pomocą urządzeń podsłuchowych, według TMZ

Zgodnie z nowym aktem prawnym, Rosengart zażądał od Jamiego wszystkich dokumentów i komunikatów związanych z jakimkolwiek urządzeniem nagrywającym lub podsłuchowym w domu lub sypialni Britney Jane Spears, w tym wszystkich dokumentów i komunikatów związanych z decyzją o umieszczeniu takiego nagrania lub odsłuchu. Urządzenie i rejestruje każde takie nagranie.

Złóż tę samą prośbę o wszystko, co dotyczy „elektronicznego nadzoru, monitorowania, odtwarzania lub nagrywania” piosenkarza, w tym „monitorowania, monitorowania, klonowania, tworzenia kopii lustrzanych iCloud, nagrywania rozmów, e-maili, wiadomości tekstowych, korzystania z przeglądarki internetowej lub historii. ” Korzystanie z mediów społecznościowych lub bezpośrednich wiadomości w mediach społecznościowych.

Zespół prawny Britney zamierzał zwolnić jej ojca i szefa ochrony za rzekomą inwigilację i nagrywanie księżniczki popu w jej sypialni, jak wcześniej informowało DailyMail.com źródło.

W tych ostatnich dokumentach prawnych Rosengart wyjaśnił, że czuł, że Jimmy stara się uniknąć konieczności omawiania takich spraw pod przysięgą, aby chronić swoją reputację.

Zgodnie z nowym aktem prawnym, Rosengart zażądał od Jamiego wszystkich dokumentów i komunikatów związanych z jakimkolwiek urządzeniem nagrywającym lub podsłuchowym w domu lub sypialni Britney Jane Spears, w tym wszystkich dokumentów i komunikatów związanych z decyzją o umieszczeniu takiego nagrania lub odsłuchu.  Urządzenie i rejestruje każde takie nagranie.

Zgodnie z nowym aktem prawnym, Rosengart zażądał od Jamiego wszystkich dokumentów i komunikatów związanych z jakimkolwiek urządzeniem nagrywającym lub podsłuchowym w domu lub sypialni Britney Jane Spears, w tym wszystkich dokumentów i komunikatów związanych z decyzją o umieszczeniu takiego nagrania lub odsłuchu. Urządzenie i rejestruje każde takie nagranie.

READ  John Challis: Aktor znany z roli Boycie w „Tylko głupcy i konie” odwołuje trasę wykładową z powodu złego stanu zdrowia | Ents & Arts News

„W tej chwili nie ma chwili, czy odwrócenie sytuacji pana Spearsa było motywowane chęcią wzmocnienia jego reputacji, uniknięcia jego zeznania lub odpowiedzi na niezwykłe odkrycie dokonane w sierpniu”, powiedział Rosengart, odnosząc się do Jimmy’ego Spearsa. nagłe poparcie dla zniesienia opieki.

Spór prawny w sprawie o opiekę Britney nasilił się niedawno po tym, jak zatrudniony przez jej ojca dyrektor ochrony przyznał w filmie dokumentalnym New York Timesa o przerażającym włamaniu, które, jak mówi, zostało dokonane na rozkaz Jamiego.

Adwokat Jimmy’ego powiedział gazecie, że wszystkie postępowania były „w granicach upoważnienia przyznanego mu przez sąd”.

Dokumentalne zarzuty były drugim z druzgocących ciosów dla ojca Britney, który został pozbawiony opieki ze skutkiem natychmiastowym w orzeczeniu z 29 września przez sędziego z Los Angeles po miesiącach prawnych argumentów Rosengarta o zwolnienie go z urzędu.

Dochodząc do prawdy: zespół prawników Britney planował zwolnić jej ojca i szefa ochrony za rzekomą inwigilację i przyklejenie Pop Princess do jej sypialni, jak wcześniej informowało DailyMail.com źródło.

Dochodząc do prawdy: zespół prawników Britney planował zwolnić jej ojca i szefa ochrony za rzekomą inwigilację i przyklejenie Pop Princess do jej sypialni, jak wcześniej informowało DailyMail.com źródło.

W zeszłym tygodniu doniesiono, że Jamie został odrzucony jako klient przez swoją kancelarię prawniczą Holland & Knight, która przez lata reprezentowała Jamiego w sprawie o opiekę nad córką.

Źródło bliskie tej sytuacji powiedziało: „Negocjator Matthew Rosengart kilkakrotnie potwierdzał, że przeprowadzi śledztwo i pozwie Jimmy’ego. Szósta strona Środa. „Jeśli/kiedy to zrobi, Jimmy będzie musiał bronić i potencjalnie sprzeciwiać się stronom opieki”.

Podobno główna prawniczka Jamie, Vivien Leigh Touraine, powiedziała swojej klientce, że „potrzebowałby innego prawnika, a ona i H&K nie byli zainteresowani tą rolą”. Następnie rzekomo „powierzył” Thorinowi „pomoc w znalezieniu potężnego prawnika”.

Z dokumentów uzyskanych przez NBC wynika, że ​​Alex Weingarten, partner w dziale procesowym Willkie Farr & Gallagher, przyjął nową rolę.

„Jimmy jest zadowolony z pracy wykonanej przez H&K” – powiedziało nam źródło. „On i Vivian pozostają w bliskim kontakcie w okresie przejściowym”.

Inne źródło podało, że „zawieszony gubernator” – którym jest Jimmy – „wszystko konfiguruje [H&K’s] Opłaty są bardziej wrażliwe.

Nie chcą już tego finansować, ponieważ gdy reprezentujesz powiernika zawieszonego, jest prawdopodobne, że opłaty, które już zarobiłeś, mogą się podzielić, a przyszłe opłaty mogą nie być wypłacane z majątku spadkowego, ale raczej muszą zostać zapłacone przez Jimmy’ego, wyjaśnia źródło.

Wtajemniczony twierdził: „Kiedy prawnik Britney nie złożył wniosku o rozwiązanie umowy po wielu przesłuchaniach, w których Britney zwróciła się do sądu o zakończenie opieki, to jej ojciec Jamie złożył wniosek o rozwiązanie umowy na poparcie życzeń swojej córki”.

W czerwcu Spears złożyła wzruszające 23-minutowe zeznanie podczas rozprawy sądowej w Los Angeles, na której sędzia Brenda Penny błagała o wolność, kończąc 13-letni okres opieki, w ramach którego władzę sprawował jej ojciec, Jamie. Wszystkie jej osobiste i finansowe decyzje po jej przymusowym zamknięciu w szpitalach psychiatrycznych.

Jej strona: W czerwcu Spears złożyła emocjonalne 23-minutowe zeznanie podczas przesłuchania w Los Angeles, w którym sędzia Brenda Penny błagała o wolność poprzez zakończenie 13-letniego okresu opieki, w którym była pod nadzorem swojego ojca, Jamiego.  Władza nad wszystkimi jej osobistymi i finansowymi decyzjami po jej przymusowym zamknięciu w szpitalach psychiatrycznych (Jimmy na zdjęciu z Lynne Spears)

Jej strona: W czerwcu Spears złożyła emocjonalne 23-minutowe zeznanie podczas przesłuchania w Los Angeles, w którym sędzia Brenda Penny błagała o wolność poprzez zakończenie 13-letniego okresu opieki, w którym była pod nadzorem swojego ojca, Jamiego. Władza nad wszystkimi jej osobistymi i finansowymi decyzjami po jej przymusowym zamknięciu w szpitalach psychiatrycznych (Jimmy na zdjęciu z Lynne Spears)

W szokującym zeznaniu Britney przyznała: „Kłamałam i powiedziałam całemu światu, że jestem w porządku i szczęśliwa. To kłamstwo. Zaprzeczyłem. Byłem w szoku. Jestem zszokowany. Udawaj, aż ci się uda, ale teraz mówię ci prawdę, dobrze? Nie jestem szczęśliwy. Nie mogę spać. Przygnębiony – przygnębiony. Płaczę codziennie.

READ  Policja potwierdziła aresztowanie kobiety po wtargnięciu do domu księcia Andrzeja w Royal Lodge

Spears powiedziała, że ​​nie czuła się „słyszana na żadnym poziomie”, kiedy ostatni raz mogła przemawiać w sądzie w 2019 roku.

„Chcę zmian i chcę zmian w przyszłości” – powiedziała. Zasługuję na zmiany. Powiedziano mi, że jeśli chcę zakończyć kuratelę, będę musiała usiąść i ponownie poddać się ocenie. Proszę pani, nie wiedziałem, że mogę złożyć wniosek do regencji o jej zakończenie.

Ta opieka wyrządza mi więcej szkody niż pożytku. Zasługuję na życie, pracowałem całe życie. Zasługuję na przerwę na dwa do trzech lat.

A jedno z życzeń Britney zostało spełnione pod koniec września, kiedy Jamie została zawieszona w kurateli, co stanowiło ogromną wygraną dla gwiazdy pop w jej dążeniu do wolności.

Gratulacje!  Długoletni chłopak Sam Asgari oświadczył się Britney na początku tego miesiąca z wygrawerowanym pierścionkiem zaręczynowym o wartości 70 000 dolarów.

Gratulacje! Długoletni chłopak Sam Asgari oświadczył się Britney na początku tego miesiąca z błyszczącym pierścionkiem zaręczynowym o wartości 70 000 dolarów z wygrawerowaną „lwicą”