Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kanye West ostrzega Pete’a Davidsona, że ​​„potrzebuje bezpieczeństwa” i śmieje się z Kim Kardashian w programie Donda Show

Kanye West wykonał swój najnowszy album, Donda 2, przesłuchany w Miami w Loandepot Park, a fani zostali potraktowani ścieżką dźwiękową, w tym Eazy, która była ukierunkowana na nowy związek Pete’a Davidsona z żoną raperki Kim Kardashian.

pobierz wideo

Film jest niedostępny

Kim Kardashian i Kanye West: Spojrzenie wstecz na ich związek

Kanye West Powiedzieć Pete Davidson „Potrzebuje bezpieczeństwa” i naśmiewa się z niego Kim Kardashian Podczas długo oczekiwanego pokazu Donda 2.

Raper ujawnił przesłuchanie do swojego nowego albumu Donda 2, które odbyło się w Miami i obejmowało występy z The Game, Migos, Jack Harlow, Alicia Keys i Playboi Carti.

Kanye, który legalnie zmienił swoje imię na Ye, skupił się na nowym związku gwiazdy Saturday Night Live z Kim, aw tekście swojej piosenki o bezpieczeństwie wydawał się sugerować, że nic nie stoi na przeszkodzie, by ponownie zjednoczył się z rodziną.

„Puchnij trochę, nie dam się przeszukać. Narażam twoje bezpieczeństwo. Wystrzel kilka, których nie przeszukam. Narażam twoje bezpieczeństwo”.

„Ok, czy zamierzamy zrobić z tego wydarzenie? Wszyscy poszliście potrzebować ochrony do tego. Ochrona gon potrzebuje ochrony do tego,” odmówił.

Kanye skrytykował rozstanie z Kim Kardashian podczas występu
(

zdjęcie:

WireImage)

„Nigdy nie wyjmuj rodzinnego zdjęcia z lodówki. Nigdy nie stawaj między mężczyzną a jego dziećmi. Nie miałeś na to wystarczającej ochrony” – kontynuował Kanye.

„Narażam wasze bezpieczeństwo. Uniezależniam wasze bezpieczeństwo, na przykład »Nie mamy na to wystarczającej ilości pieniędzy«”.

Jego sugestywne słowa pojawiły się zaledwie kilka dni po tym, jak wyciekł wiadomości od swojej zrażonej żony Kim, błagając go, by przestał grozić Pete’owi z powodu obaw, że ktoś może zostać zarażony.

Nowy związek Kim i Pete’a rozgniewał Kanye
(

zdjęcie:

@angelinas_ristorante / Instagram)

Śmieszne SNL było tematem gróźb Kanye w ostatnich tygodniach
(

zdjęcie:

Felipe Ramales/SplashNews.com)

Kanye wystąpił także w swojej piosence Eazy, która wyciekła w styczniu, i ponownie obrał za cel zabawnego 28-latka — który spotyka się z Kim od listopada — ponownie.

„Bóg uratował mnie przed rozpadem, tylko po to, żebym mógł pokonać Pete’a Davidsona ** w strzelaninie.

Kanye, który dzieli North (8 lat), Saint (6 lat), Chicago (4 lata) i Psalm (2 lata) z założycielem SKIMS, zadebiutował później piosenką zawierającą stary klip z głosem Kima chwalącym rapera Gold Diggera.

„Poślubiłem najlepszego rapera wszechczasów. Mało tego, jest najbogatszym czarnym człowiekiem w Ameryce. Utalentowany i legalny geniusz, który dał mi czworo cudownych dzieci” – można usłyszeć Kim na początku piosenki Sci-Fi .

Kim i Pete po raz pierwszy zasmakowali, kiedy prowadziła Saturday Night Live w październiku
(

zdjęcie:

SNL / YouTube)

Stadion w Miami był pogrążony w ciemności podczas występu, a uczestnicy – ​​w tym Elon Musk, Francuz Montana i Rick Ross – zostali poproszeni o wyłączenie telefonów.

Jedyne światło pochodziło z płonącego domu – repliki domu dzieciństwa Kanye’a w Chicago – pośrodku sceny, otoczonej wodą.

Kim złożyła pozew o rozwód z mężem trwającym prawie siedem lat w lutym 2021 r., po tym, jak rozeszli się zaledwie miesiąc wcześniej.

Czytaj więcej

Czytaj więcej

READ  Królowa „zła” na światowych liderów, którzy mówią, że nie mówią o kryzysie klimatycznym | królowa