Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Judi Love z Strictly powróci na parkiet w tym tygodniu po zakontraktowaniu Covid-19

Judy Love ma wrócić na parkiet w sobotę po tym, jak została zmuszona do izolowania na 10 dni z powodu zarażenia Covid-19.

41-letnia członkini Loose Women musiała przegapić odcinek zeszłego tygodnia, ponieważ zaraziła się wirusem.

Szczęśliwa wiadomość została potwierdzona w piątek It Takes Two, z czego Jodi następnie udostępniła jej klip na Instagramie.

wróciła! 41-letnia Judy Love wróci na parkiet w sobotę po tym, jak musiała izolować się z powodu zarażenia Covid-19

W programie z Rylanem powiedziała: „W porządku dzieciaki. Oto jestem, przeszedłem przez to, pierwsze dwa dni były ciężkie. Moją mentalnością było po prostu wrócić na parkiet i upewnić się, że jestem z powrotem i wszyscy są bezpieczni, a to jest najważniejsze.

Kiedy znalazłem się na parkiecie, pomyślałem: „To jest miejsce, w którym powinienem być”

Przemawiając z Elstree Studios podczas prób, powiedziała: „Przeoczyłam wiele rzeczy, a ona przywołuje wszystkie te wspaniałe wspomnienia z ostatnich kilku tygodni. To tydzień Halloween – tak się cieszę, że wróciłem”.

Jodi zdradziła, że ​​wykona taniec, który miała wykonać w zeszłym tygodniu – od Cha Cha przez Physical po Olivię Newton-John.

plecy!  41-letnia członkini Loose Women musiała przegapić odcinek z zeszłego tygodnia, ponieważ zaraziła się wirusem, ale na Instagramie podzieliła się radosną wiadomością.

plecy! 41-letnia członkini Loose Women musiała przegapić odcinek z zeszłego tygodnia, ponieważ zaraziła się wirusem, ale na Instagramie podzieliła się radosną wiadomością.

Cieszę się, że wróciłem: Dobra wiadomość została potwierdzona w piątek It Takes Two, a Jodi udostępniła klip na Instagramie.

Cieszę się, że wróciłem: Dobra wiadomość została potwierdzona w piątek It Takes Two, a Jodi udostępniła klip na Instagramie.

Aby uczynić to tematem Halloween, zażartowała: „Niektórzy mówią, że lata 80. są martwe, ale zamierzamy przywrócić je do życia z odrobiną horroru”.

Kontynuowała: „Kiedy myślisz o latach 80., myślisz o pewnych rzeczach, myślisz o jasnych kolorach, ale zawsze jest kilka zombie w przeszłości, prawda?”

Jodi ujawniła również, że jej strój, który Vicki Gill przygotowała na sobotni występ, będzie „ciasny”.

READ  Najlepsze filmy na Netflix teraz | zabawa

Ostatni program, w którym wystąpiła, zajął drugie miejsce i w sobotnim odcinku rozmawiała z Rylanem o swoim planie gry.

„Chodzi o technologię, to wszystko, co od nich słyszałem, technologia, ale po prostu dam im rozrywkę!”

Idąc dalej: Powiedziała w programie z Rylanem:

Idąc dalej: Powiedziała w programie z Rylanem: „Moim sposobem myślenia było po prostu wrócić na parkiet i upewnić się, że wróciłem i wszyscy są bezpieczni, i to jest najważniejsze”.

Po wybuchu: „Tak bardzo za tym tęskniłam i przywracają te wszystkie wspaniałe wspomnienia z ostatnich kilku tygodni” – kontynuowała.  To tydzień Halloween - tak się cieszę, że wróciłem

Po wybuchu: „Tak bardzo za tym tęskniłam i przywracają te wszystkie wspaniałe wspomnienia z ostatnich kilku tygodni” – kontynuowała. To tydzień Halloween – tak się cieszę, że wróciłem”

Zakończyła czat słowami: „A czy mogę tylko powiedzieć, że tęsknię za moim wspaniałym partnerem, jest jeszcze wspanialszy!”

Jej partner taneczny Graziano Di Prima również podzielił się szczęśliwą wiadomością w mediach społecznościowych w szczerym filmie, który brzmiał: „Wróciliśmy!! Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau ’

Para wydawała się tak podekscytowana powrotem do profesjonalnego segmentu tancerzy, gdy kołysała się i wiwatowała po powrocie.

Graziano powiedział: Chłopaki! Wreszcie jesteśmy z powrotem razem! Jesteś gotowy na jutro?

Wtedy Jodi powiedziała: „Tak, jestem! Tęskniłam za dzieckiem! Mój partner do tańca! Ale wróciliśmy!”

Taniec: Jodi ujawniła, że ​​wykona taniec, który miała wykonać w zeszłym tygodniu – fizyk Cha Cha do Olivii Newton-John

Taniec: Jodi ujawniła, że ​​wykona taniec, który miała wykonać w zeszłym tygodniu – fizyk Cha Cha do Olivii Newton-John

Trance: Jej partner do tańca Graziano di Prima również podzielił się radosną wiadomością w mediach społecznościowych w szczerym wideo, które brzmiało: „Wróciliśmy!!  Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau  '

Trance: Jej partner do tańca Graziano di Prima również podzielił się radosną wiadomością w mediach społecznościowych w szczerym wideo, które brzmiało: „Wróciliśmy!! Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau ’

Potem para przytuliła się i pocałowała w policzek.

według słońceBrak czasu na trening Jodi z powodu jej nieobecności prawdopodobnie zdenerwuje widzów, ponieważ będzie w niekorzystnej sytuacji dla innych konkurentów.

Informator telewizyjny powiedział w tej publikacji: „Chociaż to miłe, że Jodi wróciła do serialu, widzowie uważają, że to niesprawiedliwe, że nie była w stanie ćwiczyć jak jej koleżanki.

READ  Książę Filip zostanie pochowany w miejscu swojego ostatniego spoczynku po śmierci królowej

Może to spowodować, że w trzecim tygodniu osiągnie najniższy poziom, co prawdopodobnie dokładnie niepokoi wielu wielbicieli.

Dobra para: Tańczący duet wydawał się tak szczęśliwy, że wrócił do profesjonalnego klipu tancerzy, gdy kołysał się i wiwatował po powrocie, zanim objął pocałunek w policzek.

Dobra para: Tańczący duet wydawał się tak szczęśliwy, że wrócił do profesjonalnego klipu tancerzy, gdy kołysał się i wiwatował po powrocie, zanim objął pocałunek w policzek.

Sprawa: Insider telewizyjny powiedział publikacji o swoim powrocie:

Sprawa: Informator telewizyjny powiedział w publikacji o swoim powrocie: „Podsyci to również argument, że czarni i azjatyccy konkurenci są w nieco gorszej sytuacji”; Na zdjęciu Ugo Monyi i Otti Mabuse, którzy zostali wyeliminowani w zeszłym tygodniu

„To również podsyci argument, że czarni i azjatyccy konkurenci są w pewnym sensie pokrzywdzeni”

Ugo Monye opuścił konkurs w zeszłym tygodniu z partnerem tanecznym Oti Mabuse i zajął drugie miejsce z Rhysem Stephensonem i profesjonalną Nancy Xu, podczas gdy Nina Wadia opuściła występ w pierwszym tygodniu.

Doprowadziło to do tego, że widzowie narzekali na fakt, że zawodniczki czarnoskóre i Azjatki zawsze wydawały się być w dolnej dwójce, a także podkreśliło, że Jodi również dwukrotnie znajdowała się w dolnej dwójce.

MailOnline skontaktował się z przedstawicielem Strictly, który odmówił komentarza.

Problem: Ugo i Oti Mabuse byli na drugim miejscu z Rhysem Stephensonem i Nancy Xu, podczas gdy Nina Wadia została wykluczona w pierwszym tygodniu

Problem: Ugo i Oti Mabuse byli na drugim miejscu z Rhysem Stephensonem i Nancy Xu, podczas gdy Nina Wadia została wykluczona w pierwszym tygodniu

Jodi zmagała się z chorobą przez 10 dni izolacji i opublikowała w poniedziałek wiadomość z łóżka, mówiąc, że „koronawirus jest prawdziwy”.

Opisała również szczegółowo wszystkie domowe środki „zachodnioindyjskie”, których używała do zwalczania jej objawów.

Komik powiedział fanom, że ma „kilka ciężkich dni” i ostrzegł ich, że rozprzestrzenianie się choroby powinno skłonić ich do „uregulowania swojego zdrowia”.

Źle: Jodi była chora przez 10 dni w izolacji i opublikowała w poniedziałek aktualizację ze swojego łóżka, mówiąc: „koronawirus jest prawdziwy”

Źle: Jodi zmagała się z chorobą przez 10 dni w izolacji i opublikowała w poniedziałek aktualizację ze swojego łóżka, mówiąc: „koronawirus jest prawdziwy”

Publikując nagranie wideo ze swojego łóżka, Jodi powiedziała: „Nawet nie wiem, jaki jest dzień.

READ  Jefferson Seniorzy wybierają się na polską wycieczkę do Milwaukee | wokół miasta

Chcę wam tylko powiedzieć, że Rona jest prawdziwa. Dzięki, że trochę ćwiczyłam i tańczyłam. Czuję, że radzę sobie z tym o wiele lepiej, niż gdybym nie zrobił trochę ćwiczeń i nie spocił się.

Słyszycie po moim głosie, że robiłem wszystkie przepisy i zabiegi w Indiach Zachodnich, dla tych z Was, którzy są Hindusami Zachodnimi, zwłaszcza Jamajczyków, wiecie, o czym mówię. Jem czosnek, cebulę, kurkumę, miód – drogi, manuka – imbir, limonkę, cytrynę, rum.

Miałem wszystkie rodzaje zup – zupę z kurczaka, zupę z karkówki jagnięcej, z czerwonego groszku, a mój głos wciąż taki jest, a wtedy Rona odwróci się do ciebie i powie: „Wiesz co, poza tym bredrin, Nie pozwolę ci wąchać ani smakować.

Ruch: Powiedziała: Chcę wam tylko powiedzieć, że Rona jest prawdziwa.  Dzięki, że trochę ćwiczyłam i tańczyłam.  Czuję, że radzę sobie z tym o wiele lepiej, niż gdybym nie zrobił trochę ćwiczeń i nie spocił się.

Ruch: Powiedziała: Chcę wam tylko powiedzieć, że Rona jest prawdziwa. Dzięki, że trochę ćwiczyłam i tańczyłam. Czuję, że radzę sobie z tym o wiele lepiej, niż gdybym nie zrobił trochę ćwiczeń i nie spocił się.