Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Szał produkcji głównych programów nadawczych PGL dla Polski

Polska firma produkująca e-sporty pasować Oficjalny produkt . został ogłoszony Major PGL Sztokholm 2021 Nadawanie w Polsce.

W ramach partnerstwa, które rozpoczęło się 26 października, wydarzenie CS:GO PGL będzie transmitowane na antenie Polsat Games.

Źródło: Frenzy / Polsat Games

POWIĄZANE: ESE Entertainment przejmuje europejską firmę medialną e-sportową Frenzy

To pierwsza duża transakcja Frenzy od czasu ostatecznej umowy zakupu akcji ESE Entertainment. Wydarzenie będzie relacjonowane ze studia w Warszawie.

Programy radiowe będą produkowane we współpracy z Fantasyexpo. Fantasyexpo jest właścicielem praw do transmisji PGL Major Stockholm 2021 oraz wyłącznym partnerem marketingowym i biznesowym PGL Esports, organizatora tegorocznego CS:GO Major.

Marcin Keeler, Dyrektor Zarządzający Frenzy, Skomentował: „Po dwuletniej przerwie najlepsze drużyny e-sportowe w końcu wracają do rywalizacji w Major. Cieszymy się, że Frenzy jest częścią tego historycznego wydarzenia i dzięki współpracy z agencją Fantasyexpo będzie produkować Polskie audycje.”

„Tak prestiżowy turniej zasługuje na najwyższe możliwe standardy produkcyjne. Już teraz możemy powiedzieć, że ten duży turniej będzie dostępny dla widzów zarówno w telewizji Polsat Games, jak i jednego z najsłynniejszych polskich komentatorów, Izaka.”

POWIĄZANE: PGL współpracuje z Skybox Technologies dla PGL Major Stockholm 2021

Frenzy dołącza do WePlay Esports jako partner transmisji wydarzenia. 2021 Major to także pierwsze wydarzenie tej wielkości transmitowane w całości w 4K.

Esports Insider twierdzi, że transmisje regionalne CS:GO są bardzo popularne w Europie, a niektóre transmisje w językach obcych są bardziej popularne niż transmisje oficjalne. Bariery językowe w Europie są dla niektórych widzów poważne, dlatego zawsze dobrze jest widzieć firmy oferujące podobne doświadczenia w językach ojczystych.

Przeczytaj magazyn e-sportowy

READ  „Niesamowicie zmęczona” królowa udaje się do Balmoral, aby wznieść się ponad skandal z książkami Harry'ego