Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jessica Alves pokazuje swoje godne pozazdroszczenia kształty w przezroczystej niebieskiej sukience z wysokim rozcięciem

Jessica Alves pokazuje swoje godne pozazdroszczenia krągłości w przejrzystej niebieskiej sukience z wysokim rozcięciem odważnie podczas wieczornego wyjścia w Mayfair

Nie jest jej obca pokazywanie lśniącego ciała.

Jessica Alves ponownie pokazała swoje oszałamiające kształty w sobotę, kiedy wystąpiła w Mayfair.

39-letnia brazylijska osobowość telewizyjna miała na sobie odważną kobaltowo-niebieską sukienkę, która miała pokazać jej obfite pochodzenie.

WYGLĄDA DOBRZE: Jessica Alves ponownie pokazała swoje niesamowite kształty w sobotę, kiedy wystąpiła w Mayfair

Strój był wysadzany perłami i diamentami i obnosił się z odważnym wysokim cięciem, aby podkreślić jej długie nogi.

Jak prawdziwa fashionistka, dopasowywała swoje akcesoria do swojego zestawu – który nosiła jasnoniebieskie szpilki i nosiła pasującą torebkę.

Jej platynowe blond loki zostały ułożone w obszerne, gładkie loki i wylądowały na jej ramionach.

Dodała połyskujący cień do powiek i dużo bronzera, aby poprawić wyniki niedawnej operacji plastycznej, którą podarowała sobie na urodziny.

Odważna: brazylijska osobowość telewizyjna, 39 lat, nosiła odważną kobaltowo-niebieską sukienkę, która była tylko pokazem jej hojnego dobytku

Odważna: brazylijska osobowość telewizyjna, 39 lat, nosiła odważną kobaltowo-niebieską sukienkę, która była tylko pokazem jej hojnego dobytku

Szczegóły: Strój jest wysadzany perłami i diamentami

Legyy Show: z odważnie uniesionym rozcięciem, aby podkreślić jej długie nogi

Tall Show: Suknia była wysadzana perłami i diamentami i miała odważny, wysoki krój, który podkreślał jej długie nogi.

Couture: Jak prawdziwa fashionistka dopasowała swoje akcesoria do swojego zestawu – błyszczące niebieskie szpilki i pasującą torebkę.

Couture: Jak prawdziwa fashionistka dopasowała swoje akcesoria do swojego zestawu – błyszczące niebieskie szpilki i pasującą torebkę.

Wycieczka przychodzi, gdy Jessica podzieliła się wynikami swojej ostatniej operacji – kolejnego liftingu, który przeszła w Azerbejdżanie w lipcu, aby uzyskać „oczy Belli Hadid” – tak jak pojawiła się dziś rano.

Miała boleśnie wyglądające czerwone siniaki pod oczami, które pojawiły się w studiach telewizyjnych wcześniej tego dnia, zanim została pokryta makijażem.

READ  Żywa rodzina królewska: Harry wysłał ostrzeżenie w trzech słowach i kazał mu przerwać publiczne przemówienia | Królewski | Aktualności

Rozmawiając dziś rano z Vernonem Kay i Rochelle Humes, wyjaśniła, że ​​chociaż jej obecny wygląd nie jest „najbardziej naturalny”, to był jej „ostateczny cel”.

Oszałamiające: jej platynowe blond loki zostały stylizowane na obszerne, gładkie loki i wylądowały na jej ramionach.

Oszałamiające: jej platynowe blond loki zostały stylizowane na obszerne, gładkie loki i wylądowały na jej ramionach.

Bez skazy: dodała połyskujący cień do powiek i mnóstwo bronzera, aby poprawić wyniki swojej niedawnej operacji plastycznej, którą podarowała sobie w dniu urodzin.

Bez skazy: dodała połyskujący cień do powiek i mnóstwo bronzera, aby poprawić wyniki swojej niedawnej operacji plastycznej, którą podarowała sobie w dniu urodzin.

Powiedziała: „Po wielu operacjach osiągnęłam taki wygląd. Przyznam, że nie jest to najbardziej naturalny wygląd. Ale oto ostatnie spojrzenie i to był ostateczny cel, to była bardzo długa podróż i nie mógłbym być szczęśliwszy.

Czuję się w 95% szczęśliwy. Kiedy patrzę w lustro, dziękuję Bogu za chirurgów, moją rodzinę i lekarzy.

Były współlokator celebrytki, który przez lata wydał ponad 900 000 funtów na ponad 90 operacji, pojechał do Baku, aby spotkać się z chirurgiem plastycznym dr Mubariz Muhammedli, lat 35, w celu przeprowadzenia liposukcji modelującej sylwetkę za pomocą Bodytite i endoskopii. średni lifting twarzy

„Ostateczny cel”: Wycieczka przychodzi, gdy Jessica prezentuje wyniki swojej ostatniej operacji – kolejnego liftingu, który przeszła w Azerbejdżanie w lipcu, aby uzyskać oczy Belli Hadid.

„Ostateczny cel”: wycieczka przychodzi, gdy Jessica prezentuje wyniki swojej ostatniej operacji – kolejny lifting, który przeszła w Azerbejdżanie w lipcu, aby uzyskać oczy Belli Hadid

New Look: Powiedziała: „Po wielu operacjach osiągnąłem ten wygląd.  Przyznam, że nie jest to najbardziej naturalny wygląd.  Ale oto ostatnie spojrzenie, to był ostateczny cel

New Look: Powiedziała: „Po wielu operacjach osiągnąłem ten wygląd. Przyznam, że nie jest to najbardziej naturalny wygląd. Ale to jest ostatnie spojrzenie, to był ostateczny cel.”

Jessica wykorzystała swoje historie na Instagramie, aby podzielić się zdjęciem skutków jej liftingu i powiedziała wyłącznie do MailOnline: „Przeszłam ponad 90 operacji plastycznych w ciągu ostatnich 20 lat i większość ludzi postrzega mnie jako operację plastyczną nałogowiec.

Ale prawda jest taka, że ​​teraz jestem biologicznie mężczyzną i kobietą, więc operacje były konieczne, abym była osobą, którą jestem dzisiaj.

READ  Marka Wagatha Christie Rebekah Vardy „wykorzystuje” po konfrontacji z Rooneyem w sądzie

Jestem bardzo silna i zdeterminowana i robię wszystko, aby mnie uszczęśliwić. Nie ma dla mnie lepszego uczucia niż wstawanie rano i patrzenie w lustro i patrzenie na tę kobietę, która stała się z pomocą myślących przyszłościowo i innowacyjnych chirurgów na całym świecie.

Jessica dodała: „W przyszłym tygodniu skończę 39 lat, więc poddałem się liposukcji za pomocą Bodytite i endoskopii środkowej części twarzy. Dr Mubarez przeprowadził innowacyjną procedurę, dzięki której moja twarz będzie wyglądać świeżo i tak samo przez co najmniej 15 lat.

Podróż: Powiedziała MailOnline: „Większość ludzi widzi mnie uzależnioną od chirurgii plastycznej.  Ale prawda jest taka, że ​​teraz jestem biologicznym mężczyzną i kobietą”

Podróż: Powiedziała MailOnline: „Większość ludzi widzi mnie uzależnioną od chirurgii plastycznej. Ale prawda jest taka, że ​​teraz jestem biologicznym mężczyzną i kobietą”

Reklamy