Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tom Holland robi sobie przerwę od mediów społecznościowych i „ślimaków”, kiedy czyta rzeczy o sobie

„To boli mój stan psychiczny”: Tom Holland mówi, że robi sobie przerwę od mediów społecznościowych i „spirali”, kiedy czyta rzeczy o sobie w Internecie

Tom Holland powiedział, że zrobił sobie przerwę od mediów społecznościowych, ponieważ było to „szkodliwe” dla jego stanu psychicznego i „pieprzone”, gdy czytał rzeczy o sobie w Internecie.

26-letni aktor wszedł w sobotę na Instagram i udostępnił film, w którym potwierdził, że odejdzie od swojej platformy i usunie Twittera ze swojego telefonu.

Powiedział: Cześć chłopaki. Więc próbowałem zrobić ten film już od około godziny i dla kogoś, kto spędził ostatnie 13 lub 14 lat, jak długo jak ja… Nie mogę powiedzieć tego, co chcę powiedzieć bez… ing” i „ah-ing” co pięć minut, więc spróbuję ponownie.

Odwrócenie się: Tom Holland powiedział, że zrobił sobie przerwę od mediów społecznościowych, ponieważ jest to „szkodliwe” dla jego stanu psychicznego i „ślimaczy”, gdy czyta rzeczy o sobie w Internecie

Zrobiłem sobie przerwę od mediów społecznościowych dla mojego zdrowia psychicznego, ponieważ uważam, że Instagram i Twitter są zbyt stymulujące, przytłaczające i potykam się, gdy czytam coś o mnie w Internecie, a ostatecznie jest to bardzo szkodliwe dla mojego stanu psychicznego, więc zdecydowałem się wycofać i usunąć aplikację.

Wraz z filmem Tom napisał post zachęcający swoich fanów do przekazywania darowizn na rzecz organizacji charytatywnej Stem4, która wspiera pozytywne zdrowie psychiczne nastolatków.

Napisał: „Cześć… Zrobiłem sobie przerwę od mediów społecznościowych ze względu na moje zdrowie psychiczne, ale poczułem się zmuszony przyjść tutaj, aby porozmawiać o Stem4.

„Stem4 jest jedną z wielu organizacji charytatywnych, które The Brothers Trust z dumą wspiera – i chciałbym poświęcić chwilę na podkreślenie ich wspaniałej pracy. Poświęć trochę czasu na obejrzenie mojego filmu i jeśli masz ochotę podzielić się nim z kimkolwiek, kto może rezonować – będzie To bardzo cenione.

W moim biografii jest link do sklepu The Brothers Trust Shop, gdzie możesz kupić koszulkę i pomóż nam dalej wspierać te niesamowite organizacje charytatywne. Kocham was wszystkich i porozmawiajmy o zdrowiu psychicznym.

Gwiazda Spider-Mana została zalana wiadomościami o wsparciu, w tym od jego przyjaciela Justina Biebera, który napisał: „Kocham cię człowieku”.

Inny użytkownik opisał Toma jako „najlepszą osobę w historii”, podczas gdy inny dodał: „Dobry człowiek”.

Aktor ma ogromną platformę społecznościową i ma ponad 67 milionów obserwujących na samym Instagramie.

Tom jest obecnie zajęty kręceniem swojego nowego programu The Crowded Room w Nowym Jorku, w którym gra Danny’ego Sullivana u boku Sashy Lane.

Post: Wraz z filmem Tom napisał post zachęcający swoich fanów do przekazywania darowizn na rzecz organizacji charytatywnej Stem4, która wspiera pozytywne zdrowie psychiczne nastolatków.

Post: Wraz z filmem Tom napisał post zachęcający swoich fanów do przekazywania darowizn na rzecz organizacji charytatywnej Stem4, która wspiera pozytywne zdrowie psychiczne nastolatków.

Wsparcie: Gwiazda Spider-Mana została zalana wiadomościami wsparcia, w tym od jego przyjaciela Justina Biebera, który napisał: „Kocham cię człowieku”

Wsparcie: Gwiazda Spider-Mana została zalana wiadomościami wsparcia, w tym od jego przyjaciela Justina Biebera, który napisał: „Kocham cię człowieku”

The Crowded Room „to seria antologii, która eksploruje inspirujące historie tych, którzy doświadczyli choroby psychicznej i nauczyli się z nią szczęśliwie żyć”, według Deadline.

Pierwszy sezon, który będzie składał się z 10 odcinków, będzie oparty na życiu scenarzysty i producenta Akivy Goldsman oraz fragmentach biografii Daniela Keyesa „The Minds of Billy Milligan”.

Wykonawca wcieli się w postać Danny’ego, inspirowanego Milligana, który jako pierwszy został uniewinniony z przestępstwa z powodu mnogich zaburzeń osobowości.

Reklamy