Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jeśli nie kupiłeś gramofonu Jony’ego Ive’a za 60 000 $, czy naprawdę jesteś fanem muzyki?

Jeśli nie kupiłeś gramofonu Jony’ego Ive’a za 60 000 $, czy naprawdę jesteś fanem muzyki?

Kredyty obrazkowe: elastyczny

Podobał mi się iMac, iPhone i iPad. Byłem zadowolony ze sposobu, w jaki powiedział „aluminium”. [sic]. podziwiasz interpolator. Czy jesteś gotowy na gramofon za 60 000 $? Lepiej szybko się zdecyduj, ponieważ Lynn produkuje tylko 250 tych ręcznie robionych złych chłopców.

Gramofon nie wydaje się logicznym przedłużeniem kariery Jony’ego Ive’a po odejściu z Apple – ale z drugiej strony nic nie miało sensu w karierze Jony’ego Ive’a po odejściu z Apple. I hej, więcej mocy dla niego. Długoletni główny projektant Apple prawdopodobnie nie zaszkodził pieniądzom, więc kto mógłby winić faceta za dobrą zabawę?

LoveFrom.com został zaprojektowany przez Yvesa i jego firmę Sondec LP12-50, wyraźny akt miłości dla wszystkich zaangażowanych stron, który wyznacza 50. rocznicę kultowego gramofonu Lin Sondek LP12. Oryginalna wersja, wprowadzona w 1972 roku, była stosunkowo prostym systemem sama w sobie, ale Ive i zespół doszli do logicznego wniosku. Drewniane wzornictwo w stylu lat 70. zniknęło, a jego miejsce zajęły czyste, industrialne linie, jakich można by się spodziewać po człowieku, który pomógł światu wyprodukować iPoda.

Kredyty obrazkowe: elastyczny

powiedziałem w Wywiad z Fortuną. „Szczególnie, gdy masz produkty, które już mają być kultowe i mają tego rodzaju rezonans kulturowy, łatwo założyć, że nie można ich ulepszyć. A to jest szczególnie trudny problem projektowy, aby z szacunkiem ocenić produkt.”

Wyobraź sobie Paula McCartneya, który dzwoni do ciebie i prosi o zrobienie coveru „Yesterday”. Jak blisko jesteś oryginału? W tym przypadku istnieją określone elementy układu zawieszenia pomocniczego, które muszą pozostać nienaruszone, aby zachować charakterystyczny dźwięk. Wyzwaniem dla LoveFrom było skuteczne pokolorowanie tych linii w nowy sposób.

Oczywiście wprowadzono pewne zmiany w mechanice, aby nadążyć za duchem czasu. Lynn pisze: „Wzbogacenie dźwięku zapewnia zupełnie nowy Bedrock Lynn Podstawowa technologia składa się z prostopadłych warstw drewna bukowego poddawanych intensywnemu naciskowi w celu stworzenia całkowicie nowego materiału, który jest zarówno solidny, jak i masywny. Ultra-gęste drewno wytwarza minimalny rezonans i zapewnia doskonałą osłonę izolacyjną dla mechanizmu gramofonu. „

READ  Zbliżające się zamknięcie sklepu internetowego może zwiększyć atrakcyjność dwóch najważniejszych tytułów Animal Crossing dla fanów Nintendo

Gramofon ma trafić do sprzedaży między sierpniem a marcem następnego roku.