Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jamie Lynn Spears mówi, że „zagoi się” po odejściu z „Celebrity |”.  Wiadomości o sztuce i sztuce

Jamie Lynn Spears mówi, że „zagoi się” po odejściu z „Celebrity |”. Wiadomości o sztuce i sztuce

Krytyczka restauracji Grace Dent była pierwszą gwiazdą, która opuściła tegoroczny serial Jestem gwiazdą… Zabierz mnie stąd!, opuszczając dżunglę ze względów medycznych. Spears odeszła zaledwie dwa dni później, a teraz podzieliła się swoim pierwszym oświadczeniem od czasu ogłoszenia wiadomości.


Czwartek, 30 listopada 2023 o 15:47, Wielka Brytania

Jamie Lynn Spears powiedziała, że ​​„potrzebuje trochę czasu, aby dojść do siebie” po wcześniejszym opuszczeniu dżungli „Jestem gwiazdą”.

Gwiazda to moja siostra Britney Spearsopuściła program ITV ze względów zdrowotnych, stając się drugą po krytyce kulinarnej gwiazdą, która to zrobiła Grace Dent.

W oświadczeniu na Instagramie, pierwszym od opuszczenia serialu, 32-letnia aktorka powiedziała: „Nie mogę się doczekać, aż podzielę się z wami wszystkim na temat tego jedynego w życiu przeżycia, ale nie nawet wiem, od czego zacząć, próbując opisać bardzo wyjątkowy czas i miejsce.” Które spędziłem z najlepszymi ludźmi, jakich kiedykolwiek spotkałem i teraz uważam ich za rodzinę.


zdjęcie:
Grace Dent była pierwszą gwiazdą, która opuściła obóz wcześniej ze względów zdrowotnych

„Dziękuję za powitanie mnie w swoich salonach noc po nocy i za wspieranie mnie we wszystkich wzlotach i upadkach. Jestem bardzo wdzięczny za ten program i wszystkich niesamowitych ludzi oprócz niego!”

„Poświęcę trochę czasu na regenerację i spędzenie czasu z rodziną, ale nie mogę się doczekać, aby podzielić się ze wszystkimi wszystkim na temat mojej podróży z @imacelebrity! Kocham cię”.

Oficjalny rzecznik ITV W środę po południu sieć potwierdziła Sky News, że Spears opuścił dżunglę z powodów medycznych.

Rzecznik powiedział: „Była wspaniałą współtowarzyszką obozu, wygrała testy i dobrze dogadywała się z innymi celebrytami”.

Nadawcy Ant McPartlin i Declan Donnelly przekazali wiadomość o odejściu Spears na początku środowego programu, a Donnelly powiedział widzom: „Dobrą wiadomością jest to, że Jamie Lynn ma się dobrze i odchodzi z naszymi najlepszymi życzeniami”.

READ  12 pianistów w finale prestiżowego konkursu chopinowskiego

Co Spears powiedział na obozie?


zdjęcie:
Zdjęcie: ITV/Shutterstock

Spears zagroziła, że ​​w zeszłym tygodniu odejdzie po zaledwie kilku dniach spędzonych w dżungli i bardzo wzruszyła się stratą dwóch córek.

Podczas odcinka z 21 listopada powiedziała innym obozowiczom, że trudno jej być z dala od rodziny.

Omówiła także swój związek ze swoją siostrą Britney, z którą, jak twierdzi, rozmawiała przed wejściem do dżungli.

Powiedziała, że ​​para miała „bardzo skomplikowane wychowanie”, przez co mieli między sobą problemy.

Gwiazda opowiedziała także o wyzwaniach, przed którymi stanęła po zajściu w ciążę jako nastolatka podczas występów w serialu Zoey 101 oraz o tym, jak została katoliczką po tym, jak jej córka przeżyła dziwaczny wypadek, kiedy prawie utonęła w rodzinnym basenie.

To limitowana edycja tej historii, więc niestety ta zawartość nie jest dostępna.

Odblokuj pełną wersję

Oświadczenie o wgnieceniu po wcześniejszym wyjściu

Odejście Spears nastąpiło zaledwie kilka dni po opuszczeniu programu przez Dent również z powodów zdrowotnych.

W czwartek Dent wydał także oświadczeniePowiedziała, że ​​jest „bardzo smutna” z powodu wyjazdu, i dodała: „Nie wyszłam tak, jak planowałam i chciałam, ale zrobiłam, co mogłam i zrobiłam to, używając żółto-czerwonego lakieru hybrydowego, nie obcinając paznokci”. „

Inne gwiazdy biorące udział w tegorocznym programie to były lider UKIP Nigel Farage, gwiazda First Dates Fred Sirikis i piosenkarz JLS Marvin Humes.