Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jamala zajęła szóste miejsce w konkursie Polski Taniec z Gwiazdami

W ostatnich tygodniach Jamala utrzymywała Ukrainę w centrum uwagi, uczestnicząc w ZBIORNIK GUYDAME ZE 2022polska wersja Taniec z gwiazdami. Pomimo wielu mocnych występów, podróż piosenkarza w programie dobiegła końca.

Po dojściu do szóstego tygodnia Konkursu Latynoamerykańskiego i Tańca, Mistrz Eurowizji 2016 został niestety wyeliminowany na szóstym miejscu.

Jamal liście tańczą z gwiazdami Polski

Ostatni odcinek serialu został poświęcony kultowemu filmowi brudny taniec. Pary miały za zadanie wyreżyserować swojego wewnętrznego Patricka Swayze i Jennifer Gray podczas wykonywania tańców do piosenek ze ścieżki dźwiękowej filmu.

Jamala i jej zawodowy partner Jacek Jeske zabrali się do rumby i tańca do piosenki „It’s Like the Wind” Patricka Swayze. Wendy Fraser.

Piosenkarka „1944” miała na sobie zieloną sukienkę, która łapała wiatr, gdy truchtała po podłodze. Jamala pokazała sobie zmysłową stronę, której wielu mogło wcześniej nie dostrzegać – nawet wtedy, gdy Uczestniczyłem w ukraińskiej wersji programuA Tantsi zirkamy.

Jury, w którego skład weszli Andrei Piasecni, Iona Pavlovich, Michai Malitovsky i Andrei Grabovsky, odpowiedziało w nieco mieszany sposób. Ale ostatecznie dali Jamali i Jaskowi 30 punktów na 40.

Jamal zdobyła cztery dodatkowe punkty podczas wyzwania szermierczego, w którym sędziowie głosowali między dwoma kandydatami przeciwko sobie. Rywalizując z projektantem budowlanym Wiesławem Nowobilskim w bitwie cha-cha-cha, Jamala została zwycięzcą przez wszystkich czterech sędziów.

To dało łączny wynik Jamali i Jacica za tydzień 34 punkty. Jednak wraz z nasileniem rywalizacji para spadła na drugie miejsce, aby objąć prowadzenie.

Gdy głosy publiczności zostały połączone z wynikami jury, to niestety Jamal znalazł się na samym dole stosu i musiał opuścić konkurs.

Jamala na kostiumie czołgu Gwasdamy 2022: tygodnie 2-6

Pomimo tego, że jest ostatnim zawodnikiem, który ma zostać wyeliminowany ZBIORNIK GUYDAME ZE 2022Czas Jamala w serialu był bardziej wzlotem niż upadkiem.

READ  Jak oglądać Poland Tour 2021: Transmisja na żywo z wyścigu etapowego WorldTour

Mistrz Eurowizji Na szczycie tabeli liderów w pierwszym tygodniu I kontynuował to ponownie w odcinku Hometown Glory w czwartym tygodniu.

Podczas jej pobytu na Ukrainie Tansi Al-Zarkami 2021Najwyższy wynik Jamali wyniósł 31 na 40. Tym razem jednak wielokrotnie go przekraczała. Obejmuje to osiągnięcie idealnego wyniku 40 w piątym tygodniu Tango.

Poniżej znajdziecie krótką relację z tańców Jamali w odcinkach od drugiego do szóstego ZBIORNIK GUYDAME ZE 2022. Mógłbyś Sprawdź nasz poprzedni artykuł, aby zobaczyć wyniki pierwszego tygodnia.

Punktacja za wszystkie regularne i darmowe tańce grupowe w czwartym tygodniu wynosi maksymalnie 40 punktów. Maraton padlinożerny w piątym tygodniu to ranking pozostałych siedmiu par, gdzie pierwsze miejsce otrzymało siedem punktów, drugie miejsce sześć punktów i tak dalej. W szóstym tygodniu każdy sędzia głosowałby między dwoma parami działań przeciwko sobie, przy czym głos każdego sędziego był wart jeden punkt (tak, aby klasa mogła otrzymać maksymalnie cztery dodatkowe punkty).

Całkowity wynik tygodnia oparty na kombinacji wielu tańców, który został wykorzystany do ustalenia ostatecznej tabeli liderów, jest podany w nawiasach.

Kliknij nazwę każdego tańca, aby zobaczyć wideo z występu.

Czy jesteś smutny, że Jamal został wykluczony? Taniec z gwiazdami Polski 2022? Który z jej tańców był twoim ulubionym? Daj nam znać w komentarzach poniżej.